Pudełka ze scenami „Władca Pierścieni” Magic: The Gathering doskonale nadają się na prezenty


To był rok improwizacji dla zespołu przy ul Czarodzieje Wybrzeża. Równo z sukcesem Władca Pierścieni: Opowieści o Śródziemiu — jego hit Wszechświaty poza współpraca z majątkiem Tolkiena — wydawca z Seattle postanowił spróbować czegoś zupełnie nowego Skrzynki sceniczne, każda zawierająca sześć kart przeznaczonych do ekspozycji, a także sześć grywalnych kart i trzy wzmocnienia zestawu. Na szczęście to nowe przedsięwzięcie jest nowatorską innowacją, która się opłaca, częściowo dzięki stosunkowo niskiej cenie i doskonałej przejrzystości co do tego, co znajduje się w pudełku.

Często przy zakupie magia karty, kupujesz pakiety wzmacniające — ślepe pakiety losowych kart. Zmieniło się to wraz z wprowadzeniem tzw Sekretne legowisko wypada w 2020 r.; pakiety druku na żądanie, dzięki którym konsumenci dokładnie wiedzą, co otrzymują. Scene Boxy wykorzystują tę samą pewność, oferując karty obok prostej tekturowej sztalugi. Oferują eleganckie rozpakowanie i są mniej więcej w tym samym przedziale cenowym, co krople Secret Lair.

Doskonale wykorzystują także nową wersję kultowych scen z oryginalnych książek Tolkiena, dokonaną przez starszego dyrektora artystycznego Ovidio Cartagenę.

„Władca Pierścieni jest jak Odysejajak wojna o Troję” powiedział na początku tego roku Ana Diaz z Polygon. „Jest kilka postaci i kilka kluczowych momentów. Ale teraz są i będą ludzie, którzy dodadzą coś od siebie, ponieważ praca jest tak ogromna i ważna. Mamy po prostu szczęście, że urodziliśmy się blisko tego, kiedy [The Lord of the Rings] było napisane.”

Dostępne są cztery różne Sceny, w tym to pokazane na górze strony: Aragorn w Helmowym Głębipojedynczy obraz autorstwa Jasona Rainville’a rozłożone na sześciu kartach. Jedynym ograniczeniem, jakie widzę, jest to, że konsumenci muszą wybrać, czy chcą wyświetlać karty, którymi można grać, czy karty graficzne, ale nie jedno i drugie. Dodatkowa funkcja Sce Boxów Lot Czarnoksiężnika przez Campbella White’a, Potęga Galadrieli przez Aleksander MochowI Gandalf na Polach Pelennoru przez Matta Stewarta.

Reklama

Sztaluga pokazana szczegółowo. Z tyłu znajduje się pojedynczy panel przedstawiający pełną grafikę wszystkich sześciu kart łącznie.
Zdjęcie: Charlie Hall/Polygon

W każdym z tych czterech pudełek znajdują się także trzy wzmocnienia zestawu, co jeszcze bardziej zwiększa ich wartość.

Podsumowując, te pudełka Scene Box są świetnymi tchotchkami na biurko. Jako ktoś, kto próbował wrobić magia kart w przeszłości, uważam, że dołączona sztaluga to świetne rozwiązanie – pod warunkiem, że przyniesiesz własne koszulki groszowe. W pewnym sensie niegrzecznie chwyta każdą kartę od dołu i w przeciwnym razie łatwo byłoby je uszkodzić. Ale jeśli masz fanów Magia: Zgromadzenie Lub Władca Pierścieni w twoim życiu, Scene Boxy to świetne nadziewarki do pończoch.

Zamówienia przedpremierowe Scene Box są obecnie dostępne za pośrednictwem Amazona przed premierą 3 listopada, a każde pudełko kosztuje około 35 dolarów. W przedsprzedaży można także zamówić specjalne wydanie Booster Boxów w cenie 318,94 USD.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przebicie mogłoby przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay

Jabłko nie miał szczęścia przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay, w którym własny interfejs użytkownika przejmuje wszystkie lub większość wyświetlaczy pojazdu....

Pamięć G.SKILL osiąga 31 rekordów podkręcania w okresie Computex 2024

G.SKILL International Enterprise Co., Ltd., wiodąca na świecie marka wydajnych podkręcanych pamięci i komponentów do komputerów PC, z radością ogłasza osiągnięcie 31 rekordów...

Wgłębianie się w obietnicę reformy planowania centrów danych Partii Pracy w programie wyborczym Partii Pracy

Manifest wyborczy Partii Pracy zawiera zobowiązanie do usunięcia barier planistycznych, które wstrzymują rozwój centrów danych i, z kolei, hamują wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii. Według...
Advertisment