PSA: Nowe iPady nie będą zawierały naklejek w pudełku ze względu na cele środowiskowe Apple


Jabłko dzisiaj zaprezentowała nowe linie iPadów Pro i iPadów Air, które można zamówić już teraz, a wysyłka rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Niestety, w pudełkach iPadów będzie brakować kluczowej pamiątki: naklejek Apple.

W notatce rozesłanej we wtorek do zespołów Apple Store i obejrzanej przez 9 do 5MacApple wyjaśnił, że naklejki Apple nie będą dołączone do pudełek nowych iPadów Pro i iPadów Air. Firma twierdzi, że jest to część jej celów środowiskowych, ponieważ stara się, aby jej opakowania były w całości plastikowe.

Sklepy Apple otrzymują jednak przesyłki z ograniczoną liczbą naklejek z logo Apple, które można rozdać klientom kupującym nowego iPada Pro lub iPada Air, ale tylko na żądanie. Jeśli więc kupisz iPada Pro lub iPada Air w sklepie Apple Store, możesz poprosić o naklejkę Apple w momencie zakupu.

Kiedy w sklepach Apple skończą się zapasy naklejek, będą mogły zamówić więcej od Apple.

Wygląda na to, że Apple nie dystrybuuje naklejek innym sprzedawcom detalicznym, takim jak Amazon i Best Buy. Oznacza to, że jedynym sposobem na zdobycie naklejek Apple przy zakupie iPada Pro lub iPada Air jest dokonanie zakupu bezpośrednio w sklepie Apple Store.

Reklama

Wersja 9to5Mac

Czy era naklejek w pudełkach Apple dobiega końca? MacBook Air M3, który pojawił się na rynku w marcu, zawiera naklejki w pudełku, ale Apple Vision Pro (wprowadzony na rynek w lutym) nie.

Czy iPhone 16 będzie zawierał naklejki w pudełku? Tylko czas powie.

Źródło obrazu głównego: iJustine

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment