PSA: Jeśli posiadasz iPhone’a 7, możesz otrzymać od Apple nawet 349 dolarów


Jeśli posiadasz iPhone’a 7 lub iPhone’a 7 Plus, w którym wystąpiły problemy z dźwiękiem, kończy Ci się czas na odzyskanie części z 35 milionów dolarów Apple ugoda pozwu zbiorowego. Apple zgodził się na ugodę w zeszłym roku, a termin, w którym użytkownicy iPhone’a 7 mogą złożyć roszczenie, szybko zbliża się: 3 czerwca.

Dla przypomnienia, Apple był wielokrotnie pozywany w Stanach Zjednoczonych w związku z problemami z dźwiękiem, które miały wpływ na iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus. Powodowie zarzucili, że w modelach iPhone’a 7 występują problemy z dźwiękiem związane z chipem „audio IC” firmy Apple. Problemy dotyczyły jakości dźwięku, wydajności FaceTime i nie tylko. Powszechnie nazywano tę chorobę „chorobą pętli”. dotyczy użytkowników iPhone’a 7.

Apple zaprzeczył wszystkim zarzutom i nie przyznał się do żadnego przestępstwa, ale w zeszłym roku zgodził się na ugodę w sprawie na kwotę 35 milionów dolarów. Apple zaczął powiadamiać klientów, którzy kwalifikowali się do otrzymania odszkodowania w ramach ugody sądowej, na początku tego roku. Jednak historia ponownie krąży po sieci, gdy zbliża się ostateczny termin 3 czerwca.

Kwalifikowalność do otrzymania wypłaty w tym przypadku jest jednak stosunkowo rygorystyczna. Jak Krawędź Jak podkreśla, istnieją dwie grupy uprawnionych użytkowników iPhone’a 7. Pierwszą grupę stanowią osoby, które miały problemy z dźwiękiem w swoim iPhonie 7 lub iPhonie 7 Plus I zapłacił Apple z własnej kieszeni za naprawę. Osoby te otrzymają wypłatę w wysokości „co najmniej 50 dolarów i nie więcej niż 349 dolarów”, w zależności od liczby osób, które zgłoszą roszczenia.

Druga grupa to użytkownicy iPhone’a 7, którzy kontaktowali się z Apple w sprawie problemów z dźwiękiem, ale tak naprawdę nie zapłacili za naprawę. Osoby te otrzymają „równą zapłatę w wysokości do 125 dolarów”.

Osoby fizyczne będące rezydentami Stanów Zjednoczonych, które są właścicielami Apple iPhone 7 lub 7 Plus w okresie od 16 września 2016 r. do 3 stycznia 2023 r. i zgłaszały firmie Apple w Stanach Zjednoczonych problemy odzwierciedlone w dokumentacji Apple jako Sound-Speaker, Sound- Mikrofon, dźwięk – odbiornik, nieoczekiwane ponowne uruchomienie/wyłączenie lub włączenie zasilania – brak reakcji urządzenia („Problemy objęte usługą”), w tym między innymi osoby, które zapłaciły Apple z własnej kieszeni za naprawy lub wymianę w związku z Problemami objętymi usługą, co znajduje odzwierciedlenie w dokumentacji Apple.

Reklama

Jeśli uważasz, że przysługuje Ci płatność od Apple w ramach tej ugody, możesz dowiedzieć się więcej na stronie witryna rozliczeniowa. Ostateczna rozprawa zatwierdzająca odbędzie się 18 lipca, po której zaczną się wypłaty opłat klasowych.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Saramonic Blink 500 B2+ to mnóstwo bezprzewodowych mikrofonów do iPhone’a w atrakcyjnej cenie

Jeśli szukasz iPhone'a mikrofonu bezprzewodowego, nie brakuje opcji, od tanich i przyjemnych po wyrafinowane. Saramonic Blink 500 B2+ ma na celu wypełnienie...

The best new movies coming in summer 2024

They say it’s a strange summer for movies. Studios are putting all their chips on 2025 being the year that movie...

MONTECH przedstawia płynne chłodnice procesorów AIO z serii HyperFlow ARGB

MONTECH, popularna marka podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, wchodzi na rynek chłodzenia wodą procesora ze swoim pierwszym AIO – HyperFlow ARGB....
Advertisment