PSA: Bezpłatna oferta telewizji MLB T-Mobile oficjalnie powróci w przyszłym miesiącu


Chociaż T-Mobile nie oferuje bezpłatną przepustkę sezonową MLS do swoich klientów w tym roku popularna oferta telewizji MLB powraca na kolejny rok. T-Mobile potwierdził dzisiaj, że klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnej subskrypcji telewizji MLB od 26 marca.

Za pośrednictwem T-Mobile Strona internetowa w tegorocznej promocji możesz skorzystać z oferty od wtorku, 26 marca, do poniedziałku, 1 kwietnia. Wystarczy, że będziesz mieć We wtorki w T-Mobile (lub T Life) zainstalowaną na Twoim urządzeniu, a także Aplikacja MLB.

Jak zawsze, należy pamiętać, że MLB.TV podlega szeregowi irytujących ograniczeń związanych z przerwami w dostępie do Internetu. Usługa obejmuje wyłącznie mecze spoza rynku na żywo, ale wszystkie mecze można oglądać na żądanie. Bez bezpłatnej oferty T-Mobile za sezon MLB.TV zapłaciłbyś 149,99 USD.

Drobny druk z dzisiejszego ogłoszenia T-Mobile:

Zapisz i wykorzystaj w T-Mobile we wtorki w aplikacji T Life do 2 kwietnia 2024 r. o 4:59 ET i zarejestruj się w MLB.TV między 26 marca 2024 r. o 5:00 ET a 2 kwietnia 2024 r. o 04:59 ET, aby otrzymać bezpłatną subskrypcję MLB.TV na sezon 2024.

Oferta ograniczona czasowo, może ulec zmianie. Tylko dla klientów T-Mobile i Metro by T-Mobile korzystających z kwalifikujących się planów, którzy mają dostęp do T-Mobile we wtorki. Zarejestruj się przez T-Mobile we wtorki w aplikacji T Life.

Jesteś abonentem T-Mobile i planujesz w tym roku zapisać się do MLB.TV? Daj nam znać w komentarzach.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment