PSA: Bezpłatna oferta telewizji MLB T-Mobile jest już dostępna


Chociaż T-Mobile nie oferuje bezpłatną przepustkę sezonową MLS do swoich klientów w tym roku popularna oferta telewizji MLB powraca na kolejny rok. Z promocji możesz skorzystać od dzisiaj do 2 kwietnia, korzystając z Aplikacja T-Life na Twoim urządzeniu.

Za pośrednictwem T-Mobile Strona internetowa w tegorocznej promocji możesz skorzystać z oferty od dzisiaj, we wtorek, 26 marca, do poniedziałku, 1 kwietnia. Wystarczy, że będziesz mieć We wtorki w T-Mobile (lub T Life) zainstalowaną na Twoim urządzeniu, a także Aplikacja MLB.

Jak zawsze, należy pamiętać, że MLB.TV podlega szeregowi irytujących ograniczeń związanych z przerwami w dostępie do Internetu. Usługa obejmuje wyłącznie mecze spoza rynku na żywo, ale wszystkie mecze można oglądać na żądanie. Bez bezpłatnej oferty T-Mobile za sezon MLB.TV zapłaciłbyś 149,99 USD.

Drobny druk z ogłoszenia T-Mobile:

Zapisz i wykorzystaj w T-Mobile we wtorki w aplikacji T Life do 2 kwietnia 2024 r. o 4:59 ET i zarejestruj się w MLB.TV między 26 marca 2024 r. o 5:00 ET a 2 kwietnia 2024 r. o 04:59 ET, aby otrzymać bezpłatną subskrypcję MLB.TV na sezon 2024.

Oferta ograniczona czasowo, może ulec zmianie. Tylko dla klientów T-Mobile i Metro by T-Mobile korzystających z kwalifikujących się planów, którzy mają dostęp do T-Mobile we wtorki. Zarejestruj się przez T-Mobile we wtorki w aplikacji T Life.

Jesteś abonentem T-Mobile i planujesz w tym roku zapisać się do MLB.TV? Daj nam znać w komentarzach.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NVIDIA DLSS pojawia się w Manor Lords i dwóch kolejnych grach

Ponad 500 gier i aplikacji wykorzystuje technologie RTX, a zaledwie tydzień nie ma nowej, niesamowitej gry integrującej technologię NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex i...

Ghost of Tsushima: Director’s Cut otrzymuje oficjalne wymagania sprzętowe na PC

Nixxes Software opublikowało oficjalne wymagania systemowe gry Ghost of Tsushima: Director's Cut, której oficjalna premiera odbędzie się 16 maja. Ponadto gra będzie...

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...
Advertisment