PS5 jest dostępne w Sony o 16:00 ET i już teraz możesz zacząć ustawiać się w kolejce


Nadszedł najnowszy zapas trudno dostępnych konsol PlayStation 5. Sony otworzyło publiczną kolejkę, do której możesz teraz dołączyć o szansę na zakup PlayStation 5 za 499 USD z napędem dyskowym. Spodziewamy się również, że Sony może oferować cyfrową edycję PS5 za 399 USD bez napędu, a także wybór akcesoriów i gier. Sony rutynowo oferowało możliwości zakupu PS5 tylko za zaproszeniem, ale ostatnio oferuje również publiczne, dzięki czemu każdy, kto ma konto PSN, może dostać szansę na zakup konsoli.

Pamiętaj, aby od razu przejść do kolejki, podając dane logowania do konta PlayStation Network, ponieważ musisz się zalogować, jeśli dojdziesz do kasy. Chociaż witryna Sony często podaje szacowany czas oczekiwania na godzinę lub więcej, kluczem jest cierpliwość. Niektórzy ludzie mogą mieć szczęście ze znacznie krótszym czasem oczekiwania na samym początku, podczas gdy inni mogą mieć przed sobą długą drogę od samego początku. Ostatnio widzieliśmy, jak ludzie, którzy czekali godzinę, zdołali wejść i kupić konsolę. Z drugiej strony osobiście widziałem, jak mój czasomierz schodzi do zaledwie 11 minut, zanim znowu wspiął się w górę i ostatecznie wygasł.

To może wydawać się trochę kręceniem, ale jeśli jesteś w stanie wejść, możesz kupić konsolę bez potrzeby kupowania drogiego pakietu. Pamiętaj tylko, że Sony ma limit jednej konsoli na konto PSN.

Powodzenia w kolejce i pamiętaj, że nie musisz odświeżać strony.

Reklama


PlayStation 5

Flagowa konsola nowej generacji firmy Sony, która zawiera napęd dyskowy, umożliwia granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne na PS4 i PS5.

Czekając w kolejce…

Sony oferuje wybór gier i akcesoriów, które możesz kupić wraz z konsolą, ale oto kilka opcji, które zawsze sugerujemy — niezależnie od tego, czy kupujesz ekskluzywne gry, czy kolorowe akcesoria.


Kosmiczny czerwony kontroler DualSense

Podobnie jak oryginalny kontroler DualSense, model kosmiczny czerwony ma adaptacyjne wyzwalacze i dotykowe sprzężenie zwrotne, ale ma żywy czerwono-czarny design.


Zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D

Własny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony do gier, stworzony, aby zaprezentować efekt 3D Audio PS5, działa również na PS4.


Horyzont Zakazany Zachód

Nowa odsłona Guerrilla Games w Horyzont seria, Horyzont Zakazany Zachód, ponownie przejmiesz kontrolę nad Aloy, aby przemierzać rozległy otwarty świat wypełniony maszynowymi zwierzętami i ekspansywnymi zadaniami. Fizyczna wersja PS4 jest o 10 USD tańsza niż wersja na PS5 i możliwość aktualizacji za darmo.


Ratchet & Clank: Rift Apart

Najnowsza przygoda Insomniac Games w Grzechotka i Clank seria to najfajniejsza pozycja w historii. Jest to również pierwsza premiera na PS5, która jest jednocześnie wizytówką niesamowitej grafiki i szybkiego ładowania.


Dusze demonów (2020)

Remake gry z 2009 roku Dusze demonów przez FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

TikTok podobno rezygnuje z planów zakupów na żywo w USA i Europie

TikTok może wydawać się niepowstrzymaną globalną machiną rozrywkową, ale przynajmniej jedna część oferty firmy nie przejmuje: TikTok ogranicza swoje plany handlowe...

Najnowszy czarny charakter Batmana to robot Failsafe w Batman #125 Chipa Zdarsky’ego

Od 2006 roku DC Ordynans seria była miejscem, w którym najwięksi pisarze firmy robili swoje największe huśtawki — do pisania Historia...

Nowoczesny komputer All-in-One z serii AM272 firmy MSI może być Twoim zaufanym partnerem dla biznesu

Firma MSI, światowy lider w wysokowydajnych i innowacyjnych rozwiązaniach komputerowych, ogłosił wprowadzenie nowoczesnego komputera All-in-One z serii AM272 wyposażonego w najnowsze oprogramowanie, które...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!