Przypomnienia w iOS 18 mogą teraz znajdować się w aplikacji Kalendarz, łącząc dwa kluczowe narzędzia zwiększające produktywność


Aplikacje Kalendarz i Przypomnienia firmy Apple od dawna stanowią podstawowe filary oferty firmy Apple zwiększającej produktywność na iPhone’a, Maca i nie tylko. W iOS 18Apple udoskonala te narzędzia, integrując je – opcjonalnie – w jednym interfejsie.

Teraz możesz przeglądać wszystkie przypomnienia i zarządzać nimi bezpośrednio obok wydarzeń w kalendarzu w aplikacji Kalendarz na iOS 18.

Przypomnienia w Kalendarzu dają pełniejszy obraz Twojego dnia

Wydarzenia w kalendarzu iOS 18

Czy kiedykolwiek spojrzałeś na aplikację Kalendarz i zdałeś sobie sprawę, że ponieważ nie zawierała ona zadań do wykonania, nie zapewniała najlepszego przeglądu Twojego dnia? Czułem się tak przy wielu okazjach, dlatego zawsze ceniłem aplikacje takie jak Fantastyczny co umożliwiło integrację tych dwóch narzędzi zwiększających produktywność.

Teraz w systemie iOS 18 aplikacja Kalendarz firmy Apple może zapewnić tę samą kompleksową integrację zadań do wykonania i wydarzeń.

Wyświetlanie przypomnień w Kalendarzu

Lista kalendarzy iOS 18

Aplikacja Przypomnienia nadal istnieje jako osobna aplikacja dla systemu iOS 18, więc wyświetlanie przypomnień w Kalendarzu jest całkowicie opcjonalne, ale jeśli chcesz połączyć te dwa narzędzia, oto jak to działa.

Reklama

Przypomnienia, które mają przypisany termin, będą wyświetlane w tym dniu w Kalendarzu. Dotyczy to zarówno wydarzeń całodniowych, jak i tych, które mają przypisaną konkretną godzinę.

Jak można się spodziewać, przypomnienia z określonymi terminami będą wyświetlane w Kalendarzu i odpowiednio posortowane obok wydarzeń. Jeśli więc masz przypomnienie zaplanowane na 18:00, zostanie ono wyświetlone tuż pod wydarzeniem zaplanowanym na 19:00.

Możesz zaznaczać i odznaczać przypomnienia bezpośrednio w interfejsie Kalendarza, a małe kółka służą również jako pomocny sposób na odróżnienie przypomnień od wydarzeń.

Zakończyć

Apple specjalizuje się w integrowaniu różnych swoich produktów za pomocą sprzętu, oprogramowania i usług, aby zapewnić lepszą obsługę ekosystemu. Zaczęło się bawić w integrowanie ze sobą funkcji aplikacji, takich jak historie Apple News zapełnianie aplikacji Pogoda.

Przypomnienia i Kalendarz wydają się naturalnym rozwiązaniem dla kolejnej fazy integracji aplikacji i nie mogę się doczekać, jakie inne rodzaje ruchów mogą pojawić się w przyszłości.

Czy planujesz zarządzać Przypomnieniami z poziomu Kalendarza? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment