Przewodnik Wo Long: Jak znaleźć kluczowe lokalizacje Ukrytej Wioski


Gdy osiągniesz Wo Long: Upadła dynastia‘s Hidden Village pod koniec części 2, poznasz wielu nowych ludzi. Jeden z pustelników z Tianzhu to kobieta stojąca przed swoim domem. Powie ci, że zgubiła swój klucz (klucze).

Nasz Wo Long Przewodnik po kluczach do ukrytej wioski powie ci, jak znaleźć zarówno klucz do domu taoistycznego, jak i klucz do podwórka.

Porozmawiaj z pustelnikiem z Tianzhu

Reklama

Skieruj się w prawo, by spotkać się z kobietą, która zgubiła klucze.
Zdjęcie: Team Ninja/Koei ​​Tecmo przez Polygon

Po dotarciu do Ukrytej Wioski skieruj się w prawo. Omiń kowala i idź dalej w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Na następnej pływającej wyspie, na którą się udasz, będzie kobieta (i jej dom), której szukasz.

Porozmawiaj z nią, po czym będziesz mógł poszukać jej kluczy. Oba klucze znajdują się na głównych polach bitew — misjach głównego wątku fabularnego — trochę później w grze.

Znajdź klucz do domu taoistów

Znajdziesz pierwszy klucz — tzw Klucz do domu taoistycznego — w następnej misji. Pod koniec części 3 „W poszukiwaniu nieśmiertelnego czarodzieja” — tuż przed dotarciem irytująca walka z bossem Aoye — zmierzysz się z przysadzistym krokodylem o imieniu a Zhupolong.

Zrzut ekranu Wo Long przedstawiający lokalizację Klucza do Taoistycznego Domu.

Taoist House Kluczowa lokalizacja, tuż obok Zhuplong.
Zdjęcie: Team Ninja/Koei ​​Tecmo przez Polygon

Po pokonaniu otrzymasz flagę bitewną, dzięki której złapiesz oddech. Stamtąd udasz się tunelem przez górę. Niedaleko, uważaj po lewej stronie na świecący przedmiot. To jest Klucz do domu taoistycznego.

Zanieś go z powrotem do Ukrytej Wioski, a kobieta poinformuje Cię, że ona Również zgubiła klucz od podwórka.

Znajdź klucz od podwórka

Lokację drugiego klucza znajdziesz znacznie później w misji Part 5, „Płomienie wojny płoną gwałtownie”. Pod koniec misji udasz się do kanałów przez usta posągu smoka. Rozpraw się z demonami Shuigui (podobnymi do syren), na które wpadniesz, a następnie udaj się do pierwszego pokoju po lewej stronie. Znajdziesz Klucz do podwórka Tam.

Ten również zanieś kobiecie i odbierz nagrody.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!