Przewodnik po zamówieniu Diablo 4 w przedsprzedaży — edycje standardowa, deluxe i ultimate


Diablo 4Otwarta beta jest już blisko, a zamówienie samej gry w przedsprzedaży to najprostszy sposób na uzyskanie dostępu. Istnieje jednak kilka różnych wydań, które zapewniają dostęp do wielu dodatkowych przedmiotów, od elementów kosmetycznych po wczesny dostęp do gry przed premierą 6 czerwca.

Wszystkie zamówienia przedpremierowe gry zapewniają wczesny dostęp do otwartej bety, która rozpocznie się 17 marca i potrwa do 20 marca. Warto jednak zauważyć, że Diablo 4 Beta będzie dostępna dla wszystkich od 24 marca, z dostępem do 27 marca.

Jeśli jesteście ciekawi, co daje każde wydanie i gdzie je zdobyć, zostańcie na chwilę i posłuchajcie (a raczej przeczytajcie).


Diablo 4 Wersja standardowa

Standardowe wydanie Diablo 4 można zamówić w przedsprzedaży za 69,99 USD na PC, XboxI PlayStationzarówno w formacie fizycznym, jak i cyfrowym poprzez Najlepsza oferta, Amazonka, Zatrzymaj gręI Battle.netdodatkowo PlayStation I Microsoftu cyfrowe witryny sklepowe.

Zamówienie wersji standardowej w przedsprzedaży zapewnia również dostęp do następujących elementów kosmetycznych.

Reklama

Edycja standardowa zapewnia dostęp do otwartej bety i kilku elementów kosmetycznych
Zdjęcie: Activision / Blizzard

Edycja Specjalna Diablo 4

Edycja Deluxe, wyceniona na 89,99 USD, jest dostępna wyłącznie cyfrowo za pośrednictwem serwisu Microsoftu I Sklepy PlayStation Lub BaTtle.net. Nieco bardziej błyszcząca wersja gry zapewnia dostęp do wszystkiego, co zawiera standardowa edycja, oprócz pary dodatkowych przedmiotów kosmetycznych.

  • Pokusa wznosi się Diablo 4
  • Pancerz Hellborn Carapace Mount w Diablo 4

Zdobycie nowego wierzchowca jest świetne, ale wybranie wersji Deluxe również odblokowuje Diablo 4sezonową przepustkę bojową i umożliwia dostęp do pełnej wersji gry do czterech dni przed jej faktyczną premierą.

Edycja Deluxe zawiera również ekskluzywnego wierzchowca i zestaw zbroi wierzchowca
Zdjęcie: Activision / Blizzard

Edycja Ultimate Diablo 4

Podobnie jak wersja Deluxe, Ultimate Edition of Diablo 4 jest dostępny tylko cyfrowo przez Battle.neti PlayStation Lub Sklepy Microsoftuale kosztuje 99,99 USD.

Zdobycie tej najwyższej wersji gry zapewnia wszystko, co zawierały poprzednie edycje, w tym dostęp do gry nawet na cztery dni przed jej oficjalną premierą, ale także umożliwia pominięcie 20 poziomów przepustki bojowej i daje ci ekskluzywna emotka „Skrzydła twórcy”. Diablo 4.

Posiadacze Edycji Ultimate otrzymują wszystkie przedmioty kosmetyczne niższego poziomu, ale mogą też pominąć pierwsze 20 poziomów przepustki bojowej.
Zdjęcie: Activision / BlizzardSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Możesz zaoszczędzić do 20 procent na odnowionych i prawie nowych urządzeniach przenośnych Nintendo Switch

Jeśli szukasz interaktywnej rozrywki, która zaangażuje Twój mózg podczas letnich podróży, Nintendo Switch będzie doskonałym towarzyszem. Nawet z Potwierdzono, że przełącznik 2...

ECS przedstawia nową płytę główną do komputerów PC i lekkich gier AI dla COMPUTEX 2024

Elitegroup Computer Systems (ECS) ma przyjemność ogłosić swój udział w targach COMPUTEX 2024 w Tajpej na Tajwanie w dniach 4–7 czerwca 2024 r....

Jak zmodyfikować pojazd w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3

Dodano modyfikacje pojazdów (wstecz). Fortnite Rozdział 5 Sezon 3formalnie tzw Zniszczony, wraz z nadejściem burzy piaskowej i Wojowników Pustkowi. W...
Advertisment