Przewodnik po zamówieniu Diablo 4 w przedsprzedaży — edycje standardowa, deluxe i ultimate


Diablo 4Otwarta beta jest już blisko, a zamówienie samej gry w przedsprzedaży to najprostszy sposób na uzyskanie dostępu. Istnieje jednak kilka różnych wydań, które zapewniają dostęp do wielu dodatkowych przedmiotów, od elementów kosmetycznych po wczesny dostęp do gry przed premierą 6 czerwca.

Wszystkie zamówienia przedpremierowe gry zapewniają wczesny dostęp do otwartej bety, która rozpocznie się 17 marca i potrwa do 20 marca. Warto jednak zauważyć, że Diablo 4 Beta będzie dostępna dla wszystkich od 24 marca, z dostępem do 27 marca.

Jeśli jesteście ciekawi, co daje każde wydanie i gdzie je zdobyć, zostańcie na chwilę i posłuchajcie (a raczej przeczytajcie).


Diablo 4 Wersja standardowa

Standardowe wydanie Diablo 4 można zamówić w przedsprzedaży za 69,99 USD na PC, XboxI PlayStationzarówno w formacie fizycznym, jak i cyfrowym poprzez Najlepsza oferta, Amazonka, Zatrzymaj gręI Battle.netdodatkowo PlayStation I Microsoftu cyfrowe witryny sklepowe.

Zamówienie wersji standardowej w przedsprzedaży zapewnia również dostęp do następujących elementów kosmetycznych.

Reklama

Edycja standardowa zapewnia dostęp do otwartej bety i kilku elementów kosmetycznych
Zdjęcie: Activision / Blizzard

Edycja Specjalna Diablo 4

Edycja Deluxe, wyceniona na 89,99 USD, jest dostępna wyłącznie cyfrowo za pośrednictwem serwisu Microsoftu I Sklepy PlayStation Lub BaTtle.net. Nieco bardziej błyszcząca wersja gry zapewnia dostęp do wszystkiego, co zawiera standardowa edycja, oprócz pary dodatkowych przedmiotów kosmetycznych.

  • Pokusa wznosi się Diablo 4
  • Pancerz Hellborn Carapace Mount w Diablo 4

Zdobycie nowego wierzchowca jest świetne, ale wybranie wersji Deluxe również odblokowuje Diablo 4sezonową przepustkę bojową i umożliwia dostęp do pełnej wersji gry do czterech dni przed jej faktyczną premierą.

Edycja Deluxe zawiera również ekskluzywnego wierzchowca i zestaw zbroi wierzchowca
Zdjęcie: Activision / Blizzard

Edycja Ultimate Diablo 4

Podobnie jak wersja Deluxe, Ultimate Edition of Diablo 4 jest dostępny tylko cyfrowo przez Battle.neti PlayStation Lub Sklepy Microsoftuale kosztuje 99,99 USD.

Zdobycie tej najwyższej wersji gry zapewnia wszystko, co zawierały poprzednie edycje, w tym dostęp do gry nawet na cztery dni przed jej oficjalną premierą, ale także umożliwia pominięcie 20 poziomów przepustki bojowej i daje ci ekskluzywna emotka „Skrzydła twórcy”. Diablo 4.

Posiadacze Edycji Ultimate otrzymują wszystkie przedmioty kosmetyczne niższego poziomu, ale mogą też pominąć pierwsze 20 poziomów przepustki bojowej.
Zdjęcie: Activision / BlizzardSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ogłoszono bezpłatne gry PlayStation Plus z kwietnia 2023 r. na PS4, PS5

Darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus Essential na kwiecień Poznać twojego Stwórcę, Sackboy: wielka przygoda, I Ogony z żelazaSony ogłoszono w...

Beats łączy siły z „Girls Don’t Cry” w celu stworzenia specjalnej edycji wkładek dousznych Beats Flex

Marka Apple's Beats łączy siły z Girls Don't Cry, tokijską marką założoną przez Verdy'ego z VK Design, w celu opracowania specjalnego projektu dla...

13 of The Verge’s best-loved cooking gadgets

We’ve all got to eat, and unless you’re the type of person who lives on instant meals and takeout, you probably need to...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!