Przewodnik po tratwie: omówienie wyspy Temperance Story


Temperance, wyspa na siódmej kondygnacji Tratwa, to lodowata wyspa zamieszkana przez niedźwiedzie polarne. Skuter śnieżny wokół wyspy, aby znaleźć obserwatorium, wioskę igloo i ośrodek badawczy. Istnieje wiele trudnych łamigłówek i wypełnionych trucizną pokoi, które spowolnią Cię, ale dzięki naszej solucji do Temperance możesz przeskoczyć przez wszystkie przeszkody.


Obserwuj konstelacje, aby otworzyć szafkę

Udaj się do obserwatorium Temperance. Gdy będziesz szedł w kierunku wejścia, lodowa podłoga zapadnie się pod tobą. Przepłyń przez zamarzniętą jaskinię i pokonaj wędkarze aż dotrzesz do drabiny, aby wejść do obserwatorium. Po wejściu znajdź notatki z konstelacji rozrzucone na każdym piętrze.

Na trzecim piętrze możesz wchodzić w interakcję z teleskopem za pomocą strzałek na ekranie. Poszukaj konstelacji z notatek, które zebrałeś wcześniej i policz liczbę gwiazd w każdej konstelacji. Liczba gwiazdek odpowiada ich liczbie w kodzie szafki. Kolejność konstelacji (Bird, Poison-Puffer, Hook, Raft) znajdziesz w swoim dzienniku.

Jeśli masz problemy, wprowadź kod 5 – 9 – 6 – 4 do szafki, aby ją otworzyć i zebrać Klucz Selene oraz Zaawansowany schemat kotwicy z szafki.


Zbierz przewody elektryczne z wież radiowych

Reklama

Zdjęcie: Redbeet Interactive/Axolot Games za pośrednictwem Johnny Yu dla Polygon

Wyjdź z obserwatorium i idź w prawo. Podążaj śladem wież radiowych i zbieraj przewody elektryczne aż dotrzesz do wioski igloo. Każda wieża zawiera dwa przewody elektryczne, a w sumie potrzebujesz dziewięć przewodów do zasilania wioski. Użyj skutery śnieżne szybko podróżować do i z wież radiowych, ale uważaj na niedźwiedzie polarne które kręcą się wokół wież radiowych i skutera śnieżnego stacje. Po przybyciu będziesz mieć w sumie osiem, więc zbierz jeszcze dwa przy wieży radiowej na obrzeżach miasta. Po zebraniu dziewięciu przewodów elektrycznych wróć do wioski igloo, aby przywrócić zasilanie w mieście.


Rozświetl miasto

Schemat z lotu ptaka, jak podłączyć przewody w mieście Temperance

Zdjęcie: Redbeet Interactive/Axolot Games za pośrednictwem Johnny Yu dla Polygon

Dostarcz prąd do wioski igloo, podłączając generator do każdego igloo za pomocą przewodów elektrycznych. Skorzystaj z powyższego obrazu, aby uzyskać wskazówki. Po otwarciu drzwi do centralnego budynku zbierz lampa lutownicza na piętrze.


Zbierz pręty kontrolne w Laboratorium 2

Wejście do Ośrodka Badawczego Selene w Raft

Zdjęcie: Redbeet Interactive/Axolot Games za pośrednictwem Johnny Yu dla Polygon

Udaj się w stronę ośrodka badawczego Selene, w którym ze szczytu budynku emituje zielone światło. Roztop zamrożoną dziurkę od klucza za pomocą lampy lutowniczej i otwórz wejście za pomocą Selene Key. Dotarcie do konsoli głównej ujawni, że potrzebujesz trzech pręty sterujące do postępu.

Załóż kombinezon materiałów niebezpiecznych i szybko udaj się do Laboratorium 2. Na ścianach będą elementy, a w całym laboratorium będą znajdować się komputery. Sprawdź, które liczby atomowe musisz zapamiętać, patrząc na ekrany komputerów. Uważaj na to, jak długo masz kombinezon ochronny będzie trwać, patrząc na wskaźnik na dole ekranu. Jeśli twój kombinezon ochronny się wyczerpuje, wróć do pokoju centralnego i załóż nowy kombinezon ochronny. Szybko wprowadź liczby atomowe do odpowiednich komputerów, zanim skończy się czas, aby otworzyć kolejne drzwi.

Jeśli chcesz szybko otworzyć bramę, oto pierwiastki i odpowiadające im liczby atomowe

Zbierz pręt kontrolny w korytarzu i przejdź do kolejnego kombinezonu ochronnego. W następnym pomieszczeniu będziesz musiał przekręcić zawór, aby otworzyć kolejne drzwi, ale karaluchy odrodzi się podczas obracania zaworu. Pokonaj karaluchy i zakończ kręcenie zaworem, aby zebrać następny pręt kontrolny.


Lasery przekierowujące

Aby wejść do Laboratorium 1, włącz laser zamontowany na ścianie i wyreguluj lustro, aż laser zostanie umieszczony na źródle zasilania drzwi. Drzwi otworzą się, odsłaniając korytarz z innym kombinezonem ochronnym. Załóż skafander i wejdź do laboratorium, gdzie znajdziesz kolejną zagadkę laserową.

Włącz laser i obróć lustra w pokoju, aby dotrzeć do źródła zasilania drzwi. Wykorzystaj zamontowane lustra, aby skierować laser na drugą stronę pomieszczenia. Użyj poniższego obrazu jako wskazówki, jeśli masz problemy.

Schemat z lotu ptaka wskazujący kierunek strzelania laserami w Raft

Zdjęcie: Redbeet Interactive/Axolot Games za pośrednictwem Johnny Yu dla Polygon

Zbierz pręt kontrolny w następnym pomieszczeniu i idź dalej, aby wrócić do pokoju kontrolnego. Umieść drążki sterujące w ich gniazdach i pociągnij dźwignię na konsoli głównej. Podnieś Klucz do reaktora i odblokuj pokój reaktora.


Obróć koła, aby oczyścić pomieszczenie reaktora

Załóż kombinezon ochronny i wejdź do pomieszczenia reaktora. Podobnie jak w ostatnim pokoju z zaworami, będziesz musiał zakręcić trzema na reaktorze, aby odblokować drzwi, gdy w pokoju pojawiają się karaluchy. Wyeliminuj karaluchy, obracając zawory, aby oczyścić pomieszczenie reaktora.

Przejdź do przodu przez odblokowane drzwi, aby znaleźć Kod Utopii i Schemat elektryczny pieca do wytapiania. Wejdź w interakcję z komputerem z boku pokoju, aby odblokować Shogoostatnia grywalna postać w Tratwa. Wróć na swoją tratwę i udaj się na ostatnią wyspę opowieści, Utopię.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowoczesny komputer All-in-One z serii AM272 firmy MSI może być Twoim zaufanym partnerem dla biznesu

Firma MSI, światowy lider w wysokowydajnych i innowacyjnych rozwiązaniach komputerowych, ogłosił wprowadzenie nowoczesnego komputera All-in-One z serii AM272 wyposażonego w najnowsze oprogramowanie, które...

James Cameron mówi, że Avatar 4 to „skurwysyn” — ale może nie reżyserować tego

W porządku, jeśli się zgubiłeś, ale oto krótkie przypomnienie, że w tym roku Avatar: Droga Wody to tylko pierwszy z potencjalnych...

Apple udostępnia programistom iOS 15.6 beta 5

Apple udostępnia programistom iOS 15.6 beta 5 tydzień po czwartej wersji beta. Ta aktualizacja ma miejsce dwa tygodnie po tym, jak Apple...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!