Przewodnik po przedsprzedaży Elden Ring: Shadow of the Erdtree


Większość czasu spędziliśmy podążając Pierścień EldenaPremiera gry błagała FromSoftware o rozszerzenie uniwersum najnowszej gry roku, godnej nagrody Soulslike. Do tego czasu, zrozumiesz, że nasze modlitwy zostały wysłuchane. Elden Ring: Cień Erdtree ukaże się 21 czerwca na PlayStation 5, Xbox i PC. Akcja rozgrywa się na zupełnie nowym obszarze, oddzielonym od standardowej mapy gry, wypełnionym nowymi historiami, postaciami i bossami do zabicia. Brzmi wystarczająco dobrze, aby być samodzielną grą, ale niestety, aby cieszyć się rozszerzeniem za 39,99 dolarów, będziesz potrzebować podstawowej wersji gry.

Jeśli chodzi o opcje zakupu, Cień Drzewo Erdree nie jest typową zawartością do pobrania — dostępne są premie za zamówienie w przedsprzedaży, pakiety fizyczne i edycje specjalne z przedmiotami kolekcjonerskimi, które uzupełniają grę. Ustalenie, co otrzymasz w każdej wersji, może być mylące, dlatego poniżej szczegółowo opisaliśmy wszystkie różne wersje Cień Erdtree opcje zamówienia w przedsprzedaży i to, co otrzymasz w ramach każdej z nich.

Zamawianie w przedsprzedaży standardowej edycji Cień Erdtree

Obecnie można zamawiać w przedsprzedaży wersję standardową Cień Erdtree cyfrowo dla PS5, Xbox One, Xbox Series X/SI Komputer przez Steam za 39,99 dolarów. Do wszystkich zamówień w przedsprzedaży dołączony jest dodatkowy gest, którego możesz użyć w grze.

W chwili pisania tego tekstu PlayStation Store nie oferuje obecnie podstawowej wersji gry na PS4 Cień Erdtree; jednakże niektóre pakiety w PlayStation Store pokazują dostępność PS4 wraz z PS5 i wymieniliśmy je poniżej, jeśli są dostępne. Skontaktowaliśmy się również z firmą Bandai Namco, aby wyjaśnić pewne zamieszanie wokół niej Drzewo Erdreepremierę PS4.

Grafika Cień Erdtree

$40

Reklama

Cień Erdtree jest pierwszy Pierścień Eldena ekspansja. Zawiera nową historię osadzoną w krainie Cienia i dodaje nowy świat do odkrycia, pełen dodatkowych potworów, przedmiotów i bossów.

Zamów w przedsprzedaży wersję premium Cień Erdtree

Za 49,99 dolarów można zamówić w przedsprzedaży Cień Erdtree Pakiet Premium, który oprócz standardowego gestu bonusowego zawiera cyfrowy album z grafiką i ścieżkę dźwiękową. Wersja premium jest dostępna dla PS5, XboxI Steam na PC.

Grafika pakietu premium Elden Ring Shadow of the ErdtreeGrafika pakietu premium Elden Ring Shadow of the Erdtree

$50

The Elden Ring: Cień Erdtree Pakiet Premium obejmuje dostęp do podstawowego DLC, a także cyfrowej książki z grafiką i ścieżki dźwiękowej.

Zamawianie w przedsprzedaży Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition

Zgodnie z oczekiwaniami, aby zagrać, będziesz potrzebować gry podstawowej Cień Erdtree. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz kupić Elden Ring: Shadow of the Erdtree Editionktóra zawiera oryginalną grę, cyfrową ścieżkę dźwiękową i cyfrowy album z grafiką za jeden zakup za 79,99 USD.

Teraz możesz kup cyfrowo na PlayStation lub kup fizyczną kopię na PS5 pod adresem Amazonka, Najlepsza ofertaLub Przystanek gier. To samo dotyczy graczy Xbox, którzy mogą pobierz kopię cyfrową ze sklepu Microsoft Store lub fizyczna kopia z Amazon, Najlepsza ofertaLub Przystanek gier. Żaden ze sprzedawców detalicznych nie oferuje obecnie ekskluzywnych bonusów, więc dokonaj wyboru.

Grafika dla pakietu Elden Ring Shadow of Erdtree EditionGrafika dla pakietu Elden Ring Shadow of Erdtree Edition

$80

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition łączy grę podstawową i jej nadchodzące DLC w jednym pakiecie.

Zamawianie w przedsprzedaży Cień Erdtree Edycja Deluxe

Wersja Deluxe Elden Ring: Cień Erdtree to kolejny pakiet, który dodaje podstawową grę i DLC do Twojej biblioteki za pojedynczy zakup za 99,99 USD, ale zapewnia także cyfrowe książki o grafikach i ścieżki dźwiękowe do obu. Jest dostępny cyfrowo dla PlayStation I Xbox.

Grafika Elden Ring: Shadow of the Erdtree Deluxe EditionGrafika Elden Ring: Shadow of the Erdtree Deluxe Edition

$100

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Deluxe Edition zawiera grę podstawową i DLC, a także cyfrowy album z grafiką i ścieżkę dźwiękową do obu.

Zamawianie w przedsprzedaży Edycja kolekcjonerska Shadow of the Erdtree

Dobra, to jest coś wielkiego Pierścień Eldenanajbardziej zapalonych graczy. 249,99 dolarów Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edycja kolekcjonerska nie obejmuje podstawowej wersji gry – kiepsko, biorąc pod uwagę cenę – ale dostajesz kod umożliwiający wykorzystanie DLC i cyfrowej ścieżki dźwiękowej, a także kilka fizycznych elementów, którymi możesz się cieszyć.

Towary fizyczne obejmują 40-stronicowy album z grafiką w twardej oprawie i 18-calową figurkę Messmera Palownika, czyli bossa w czerwonej pelerynie z DLC, który dzierży groźną laskę i dowodzi hordą węży. Obecnie można go zamówić w przedsprzedaży za PS5, XboxLub komputer wyłącznie w sklepie internetowym Bandai Namco.

$250

Edycja kolekcjonerska Cień Erdtree nie obejmuje podstawy Pierścień Eldena ale otrzymasz kod oprogramowania do DLC, 40-stronicowy album z grafikami w twardej oprawie, cyfrową ścieżkę dźwiękową i 18-calową figurkę Messmera.

Zamów w przedsprzedaży kolekcjonerski hełm Messmera Palownika

Jeśli figurka Messmera dołączona do edycji kolekcjonerskiej nie wystarczy, możesz dodać ekspozycyjną replikę jego hełmu, która Bandai Namco kosztuje 189,99 dolarów. Kask nie jest dostarczany z niczym poza hełmem i stojakiem do jego prezentacji, więc jeśli chcesz, nadal będziesz musiał kupić jeden z powyższych pakietów Cień Erdtree.

Hełm ma coś, co przypomina skrzydła smoka, a na jego szczycie znajduje się para węży o rubinowych oczach z kłami. Wysyłka rozpocznie się 28 czerwca, a do każdego egzemplarza dołączony będzie numerowany certyfikat autentyczności. Oficjalne zdjęcia hełmu od Bandai Namco sugerują, że dostępnych będzie mniej niż 10 000 egzemplarzy.

Hełm Messmera Palownika z Elden Ring Shadow of the ErdtreeHełm Messmera Palownika z Elden Ring Shadow of the Erdtree

$190

Bandai Namco sprzedaje replikę hełmu Messmera Palownika w limitowanej edycji, która jest dostarczana ze stojakiem i misternie ozdobiona wężami i skrzydłami smoka.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment