Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout


PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego.

Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku wydarzenia z okazji Dnia Społeczności, Bellsprout pojawią się w ogromnych ilościach PokemonGo z dużą szansą, że będzie wyglądać błyszcząco. Istnieje również kilka innych bonusów i korzyści, które wymieniliśmy poniżej.


Jak złapać błyszczącego Bellsprouta w Pokémon Go?

Jak wynika ze starych badań przeprowadzonych na nieistniejącej już stronie internetowej The Silph Road (via Maszyna powrotna), współczynniki Shiny w Dniach Społeczności wynoszą około 1 do 24, co oznacza, że ​​jeśli będziesz grać przez całe trzy godziny, powinieneś znaleźć sporo błyszczących Pokémonów.

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Niantic

Jeśli brakuje Ci czasu lub Poké Balli, możesz wystrzelić Kadzidłoa potem szybko dotknij każdego dzwonka aby sprawdzić, czy są błyszczące, uciekając od tych, które nie są błyszczące. Warto zauważyć, że każdy Bellsprout, który już kliknąłeś, będzie skierowany w stronę miejsca, w którym stoi Twój gracz, więc powinno to pomóc w zidentyfikowaniu, które mogłeś już sprawdzić.


Jakiego ruchu z okazji Dnia Społeczności uczy się ewolucja Bellsprouta?

Jeśli ewoluujesz Weepinbella w Victreebela od 14:00 do 22:00 czasu lokalnego, nauczy się on szybkiego ruchu Magicznego Liścia.

Jeśli przegapisz jego ewolucję w tym okresie, prawdopodobnie będziesz mógł go rozwinąć podczas weekendowego wydarzenia z okazji Dnia Społeczności w grudniu, aby zdobyć Magiczny Liść. Jeśli nie chcesz czekać, możesz użyć Elita TM aby wykonać ruch.


Jak Victreebel radzi sobie w meta Pokémon Go?

Ty Móc używaj Victreebel w rajdach i salach gimnastycznych za pomocą Magicznego Liścia i Ostrza Liścia, ale pamiętaj, że jest to najniższy szczebel, jeśli chodzi o atakujących typu trawiastego. Jest użyteczny i dobry, ale zostaje zdeklasowany przez wiele rzeczy, jak Kartana i każdy starter Pokémon typu trawiastego. Victreebel może być lepszy jako atakujący typu trującego, tym bardziej, gdy jest to Victreebel Cienia, ale nadal pozostaje w tyle za popularnymi typami, takimi jak Roserade czy Mega Beedrill.

Ekspert PvP JRE47 mówi, że Magiczny Liść jest ulepszeniem Victreebela w PvP, dając mu przewagę nad zwykłymi przeciwnikami, szczególnie jeśli jest to Cienisty Victreebel.


Jak najlepiej wykorzystać Dzień Społeczności Bellsprout?

Podczas Dnia Społeczności Bellsprout będą aktywne następujące bonusy:

  • Potrójny Stardust za łapanie Pokémonów
  • Podwójne cukierki za łapanie Pokémonów
  • Podwojona szansa dla trenerów na poziomie 31+ na zdobycie cukierków XL za łapanie Pokémonów
  • Kadzidło trwa trzy godziny
  • Moduły przynęty trwają trzy godziny
  • Specjalne fotobomby Bellsprout podczas robienia zdjęć
  • Jedna dodatkowa transakcja specjalna
  • Koszt Stardust zmniejszony o połowę w przypadku handlu

To powiedziawszy, zdecydowanie powinieneś rzucić Kawałek Gwiazdy i Kadzidło i spróbować zdobyć potężnego Bellsprouta.

Jeśli możesz Mega ewolucja Venusaur, Beedrill, Gengar, Sceptile, Groudon, Lub Abomasnowza każdy złapany otrzymasz dodatkowe cukierki Bellsprout.

Oprócz tego Niantic nadal organizuje specjalne czterogwiazdkowe naloty w godzinach 17:00–22:00, podczas których po zaliczeniu nalotu Weepinbell Bellsprout będzie pojawiał się w promieniu 300 metrów wokół siłowni przez 30 minut. Tych nalotów nie da się przeprowadzić zdalnie. Jeśli zwykłe zwiększenie spawnu w godzinach 14:00–17:00 nie zapewni ci Bellsprouta, którego chciałeś, możesz spróbować najazdu, aby uzyskać kolejną szansę.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment