Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew


Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego.

Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki zanim udasz się do lokalnych parków i miejsc na świeżym powietrzu, aby się pobawić. Twoje zdrowie jest o wiele ważniejsze niż Pokémon, a Axew będzie szeroko dostępny podczas grudniowego weekendu społecznościowego w dalszej części roku, kiedy (miejmy nadzieję) będzie bezpieczniej przebywać na zewnątrz.

To powiedziawszy, możesz także znaleźć alternatywne obszary do zabawy, jeśli naprawdę musisz polować na błyszczącego Axew, takie jak kryte centra handlowe i podobne obszary. Mieliśmy dużo szczęścia, uruchamiając Incense w domu przez cały czas trwania wydarzenia, więc zawsze możesz to zrobić, aby zmaksymalizować własne bezpieczeństwo!

Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku wydarzenia z okazji Dnia Społeczności,pojawi się w ogromnych ilościach z dużą szansą, że będzie wyglądać błyszcząco. Istnieje również kilka innych bonusów i korzyści, które wymieniliśmy poniżej.


Jak złapać błyszczącego Axew?

Według oryginalnych badań przeprowadzonych przez nieistniejącą już witrynę społecznościową Pokémon The Silph Road, stawki Błyszczących w Dniach Społeczności wynoszą około 1 na 24, co oznacza, że ​​jeśli grasz przez całe trzygodzinne okno, powinieneś znaleźć całkiem sporo błyszczących Pokémonów.

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Obrazy źródłowe: Niantic

Jeśli brakuje Ci czasu lub Poké Balls, możesz wystrzelić Kadzidłopotem szybko dotknij każdego Axew aby sprawdzić błyszczące, uciekając od tych, które nie są błyszczące. Warto zauważyć, że każdy Axew, który już stuknąłeś, będzie skierowany w stronę miejsca, w którym stoi twój gracz, więc powinno to pomóc zidentyfikować, które z nich mogłeś już sprawdzić.


Jakiego ruchu w Dniu Społeczności uczy się ewolucja Axew?

Jeśli ewoluujesz Fraxture w Haxorusa od 14:00 do 22:00 twojego czasu lokalnego, nauczy się on naładowanego ruchu Przerywanie machnięcia.

Jeśli przegapisz ewolucję w tym okresie, prawdopodobnie będziesz mógł ją rozwinąć podczas weekendowego wydarzenia Dnia Społeczności w grudniu, aby zdobyć Breaking Swipe. Jeśli nie chcesz czekać, możesz użyć np Elita TM aby uzyskać ruch.


Jak radzi sobie Haxorus w mecie?

Haxorus to świetny smoczy atakujący PvE, jeśli nie masz jeszcze dużej kolekcji Salamence, Rayquazy i innych potężnych Pokémonów w tej samej kategorii. Oczywiście pozostaje w tyle za cienistymi pokemonami, ale jeśli potrzebujesz smoczych typów, powinieneś złapać kilka potężnych Axew i ewoluować je. Ustaw to z Ogon smoka I Przerywanie machnięcia dla sukcesu.

Akcja Dnia Społeczności, Breaking Swipe, pomaga Haxorusowi w PvP, zwłaszcza w ligach mistrzowskich i niektórych określonych pucharach. Jeśli lubisz PvP, koniecznie złap ewolucję swojego Fraxure i złap Haxorusa za pomocą Breaking Swipe.


Jak najlepiej wykorzystać Dzień Społeczności Axew?

Następujące bonusy będą aktywne podczas Dnia Społeczności Axew:

  • Potrójne XP za łapanie Pokémonów
  • Podwójne cukierki za łapanie Pokémonów
  • Podwojona szansa dla trenerów poziomu 31+ na zdobycie cukierków XL za łapanie Pokémonów
  • Kadzidło trwa trzy godziny
  • Lure Modules trwa trzy godziny
  • Axew specjalne fotobomby podczas robienia zdjęć
  • Jeden dodatkowy handel specjalny
  • Koszt Gwiezdnego Pyłu zmniejszony o połowę podczas handlu

To powiedziawszy, zdecydowanie powinieneś wystrzelić Lucky Egg i Incense i spróbować złapać jakiegoś potężnego Axew.

Jeśli możesz Mega Ewolucja Charizard X, Ampharos, Sceptile, Altaria, Salamence, Latias lub Latioszdobędziesz dodatkowe cukierki Axew za każdy połów.

Oprócz tego Niantic nadal prowadzi specjalne czterogwiazdkowe naloty od 17:00 do 22:00, w których jeśli wyczyścisz nalot Fraxure, Axew pojawi się w promieniu 300 metrów wokół siłowni przez 30 minut. Naloty te nie mogą być przeprowadzane zdalnie. Jeśli zwykły wzrost spawnu między 14:00 a 17:00 nie zapewni ci Axew, którego chciałeś, możesz spróbować najazdów, aby mieć kolejną szansę.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment