Przewodnik dla początkujących Sun Haven: 7 wskazówek, które warto poznać przed rozpoczęciem


Słoneczna Przystań jest poza wczesnym dostępem i ma pełną wersję 1.0, co oznacza, że ​​teraz jest świetny czas, aby zacząć przygodę z tą uroczą grą rolniczą i przygodową dostępne przez Steam na PC i Mac.

Chociaż łatwo to porównać Słoneczna Przystań Do Dolina Gwiezdnej Rosyponieważ oba są wciągającymi symulatorami hodowli pikseli, Słoneczna Przystań ma mnóstwo treści Stardew nie. Masz drzewka umiejętności, różne rasy postaci i bardziej zorientowaną na zadania historię.

Bardzo łatwo jest zgubić się w sosie podczas zabawy Słoneczna Przystań, ponieważ nie ma wytrzymałości, aby utrzymać cię w ryzach. Aby Ci pomóc, wymieniliśmy kilka wskazówek, z którymi powinieneś zapoznać się przed rozpoczęciem.


Nie ma wytrzymałości, ale miej oko na czas

Zgadza się. Możesz po prostu farmić i kopać, dopóki twoje serce nie będzie zadowolone. Cóż, w pewnym sensie. Jesteś ograniczony czasem, z godziną policyjną o północy. Możesz jednak robić, co chcesz, bez żadnych ograniczeń, o ile jesteś w łóżku przed północą.

Przejrzyj dialog, jeśli zwykle go pomijasz

Dialog fabularny nie tylko powie ci, dokąd musisz się udać, ale niektóre romantyczne postacie będą miały pogawędkę, która może podnieść lub obniżyć ich punkty relacji z tobą. Jeśli wybierzesz oczywiście niegrzeczną odpowiedź, bohaterom się to nie spodoba, więc nie klikaj chcąc nie chcąc, aby przebrnąć przez słowa. Rzuć okiem i wybierz właściwe opcje.

Reklama

Jeden z tych wyborów jest lepszy od drugiego.
Zdjęcie: Pixel Sprout Studios za pośrednictwem Polygon

Utrzymuj swoje stacje rzemieślnicze w ruchu

Twoje surowce, takie jak drewno i ruda, będą musiały zostać przekształcone w deski i pręty, zanim będziesz mógł ich naprawdę użyć, ale nie chcesz czekać, aż zostaną wyprodukowane. To powiedziawszy, utrzymuj piec i stacje rzemieślnicze w ruchu z podstawowymi materiałami (jeśli je masz), aby uniknąć konieczności czekania na nie.

Nie zapomnij przesadzić niektórych drzew

Po oczyszczeniu farmy wybierz część farmy, na której chcesz przesadzić drzewa. Drewno jest ważnym zasobem, więc nie chcesz go zbyt mocno przeszukiwać.

Miej oko na to, czego potrzebuje Twoje muzeum

Słoneczna Przystań rzeczywiście ma zestawy do wypełnienia, które zapewniają specjalne nagrody muzeum. Na pewno będziesz chciał zajrzeć i wypełnić, co możesz, aby zdobyć darmowe łupy. Niektóre z tych rzeczy wymagają sadzenia roślin sezonowych, więc będziesz chciał wiedzieć, czego się spodziewać z wyprzedzeniem.

Ekran pakietów muzealnych z różnymi przedmiotami na złotych cokołach w Słonecznej Przystani

Zdjęcie: Pixel Sprout Studios za pośrednictwem Polygon

Daj sobie spokój z zadaniami i fabułą

Większość zadań głównego wątku fabularnego możesz wykonać bardzo łatwo. Może być kuszące, aby przejść przez nie, ale może lepiej jest zachować spokój i nie spieszyć się zbytnio. Przejście przez historię odblokowuje nowe obszary (i nowe farmy, na których można uprawiać różne rośliny), ale zarządzanie wieloma farmami naraz może być przytłaczające dla jednego gracza, więc możesz chcieć zachować prostotę.

Możesz odblokować wszystkie te farmy i obszary, a następnie po prostu skupić się na jednym na raz. Podczas podróży do tych rozszerzonych obszarów zauważysz, że natkniesz się na potwory wysokiego poziomu, więc też powinieneś o tym pamiętać.

Rolnictwo to nie wszystko

W niektórych innych symulatorach farmy rolnictwo jest ostatecznym sposobem na zarabianie pieniędzy, ale w Sun Haven pieniądze nie stanowią większego problemu. Chociaż potrzebujesz więcej pieniędzy, aby rozbudować swój dom, wiele rzeczy kupuje się za inne specjalnie zarobione waluty i niekoniecznie potrzebujesz pieniędzy, aby ulepszyć swoje narzędzia.

Możesz iść na szynkę podczas uprawiania roli, ale przy braku automatycznego systemu nawadniania do późniejszej gry, trudno za tym nadążyć.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Forspoken przechodzi na pełną wersję Sailor Moon w nowym fabularnym DLC

Jestem jedną z nielicznych osób komu właściwie się podobało Zapomniane. Pomimo swoich wad (i tak, pomijając moją świetną recenzję, jest to gra...

The Legend of Zelda: Breath of the Wild wciąż zyskuje na popularności na TikToku

Nintendo wydane The Legend of Zelda: Breath of the Wild ponad sześć lat temu i jakimś cudem wciąż dowiaduję się o...

Samsung Galaxy Tab S8 Plus jest obecnie dostępny za 33 lata

Najnowsze oferty Amazon zapewnią Ci ogromne oszczędności na Samsung Galaxy Tab S8 Plus i innych wspaniałych produktach ...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!