Przesyłanie zdjęć z iPhone’a 15 na dysk flash USB-C: przewodnik krok po kroku


iPhone 15 firmy Apple to najlepsza od lat seria iPhone’ów od giganta z Cupertino. Nowy model podstawowy iPhone’a 15 oferuje wiele funkcji klasy Pro w niższej cenie, a jednocześnie jest nowy, high-end iPhone’a 15 Pro Maxa przynosi znaczące ulepszenia, takie jak chipset A17pro, tytanowa konstrukcja i aparat z 5-krotnym zoomem optycznym. Jeśli zastanawiasz się nad nowym iPhonem 15, w tym artykule wyjaśnimy, dlaczego zakup podstawowego modelu 128 GB jest prawdopodobnie najlepszym wyborem w porównaniu z wariantami o większej pojemności.Podobnie jak w ciągu ostatnich kilku lat, Apple oferuje podstawowy model iPhone’a 15 i 15 Plus w konfiguracjach 128 GB, 256 GB i 512 GB, natomiast modele Pro są dostępne w wersjach 128 GB, 256 GB, 512 GB i 1 TB. Chociaż mamy już omówione jaką pojemność iPhone’a 15 odpowiada różnym użytkownikom, uważamy, że dla większości użytkowników najlepiej będzie wybrać podstawowy model 128 GB.

Reklama

Źródło: Pocketnow / Jaime Rivera

Dlaczego? Cóż, większość użytkowników wybiera model z większą pamięcią masową, aby zapisać mnóstwo zrobionych zdjęć i filmów. Ponieważ wszystkie modele są teraz wyposażone w aparat 48 MP, istnieje ryzyko, że użytkownicy zapełnią pamięć, zwłaszcza jeśli nagrywasz w formacie RAW lub nagrywasz filmy 4K. Jednak z dodanie portu USB-C we wszystkich modelach iPhone’a 15 możesz łatwo przenieść te zdjęcia i filmy na niedrogi zewnętrzny pendrive. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze, wybierając model podstawowy 128 GB, a jednocześnie regularnie tworzy kopie zapasowe wspomnień.

Używam tej sztuczki, aby przenieść wszystkie moje zdjęcia z iPhone’a 15 przez ostatni miesiąc. To proste, a najlepsze jest to, że mam dostęp do swoich zdjęć i filmów na różnych urządzeniach, takich jak telewizor czy laptop. Ponadto pomaga mi regularnie tworzyć kopie zapasowe moich danych. Oto, jak możesz to zrobić, korzystając z portu USB-C i wbudowanej aplikacji Pliki i Zdjęcia w telefonie iPhone 15.


Jak przenieść zdjęcia na dysk flash USB-C z iPhone’a 15

Port USB-C sprawia, że ​​przesyłanie zdjęć z plików Zdjęć na urządzenie iPhone 15 przebiega bezproblemowo. Oto jak możesz to zrobić:

  • Włóż dysk flash USB-C do portu telefonu iPhone 15. Jeśli go nie masz, sprawdź najlepsze dostępne opcje tutaj.
  • Teraz otwórz Aplikacja Pliki na swoim iPhonie i upewnij się, że Twój zewnętrzny pendrive jest widoczny w aplikacji. Jeśli nie, konieczne może być sformatowanie zewnętrznego urządzenia pamięci masowej.
  • W aplikacji Pliki możesz także w razie potrzeby utworzyć dedykowane foldery na zdjęcia i filmy.
  • Następnie uruchom Aplikacja Zdjęcia I wybierz zdjęcia chcesz przenieść na dysk USB-C.
  • Teraz dotknij przycisku udostępniania i wybierz „Zapisz w plikach.”
  • Jeśli Twój iPhone automatycznie przekieruje Cię do iCloud Drive lub folderu iPhone’a, po prostu przejdź wstecz i zamiast tego wybierz dysk USB-C.
  • Na koniec naciśnij „Zapisz” i gotowe.

Twoje zdjęcia są teraz bezpiecznie przechowywane na dysku USB-C i dostępne na każdym urządzeniu. Możesz usunąć je z iPhone’a, aby zwolnić miejsce, wiedząc, że możesz uzyskać do nich dostęp, kiedy tylko chcesz.

pbi-iphone-15

iPhone’a 15

iPhone 15 jest wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz OLED z nową technologią Dynamic Island, podwójną konfiguracją aparatu, nowymi kolorami i portem USB typu C. Jest zasilany przez chip Apple A16 Bionic i jest najtańszym iPhonem z najwyższej półki, jaki możesz dziś dostać w swoje ręce.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment