Przepisy na mikstury i lista aktualności rynkowych dla Genshin Impact


Alchemiczne Wniebowstąpienie” jest kluczowym wydarzeniem Uderzenie Genshina wersja 4.5, zachęcająca do mieszania ziół w celu przygotowania mikstur zgodnych z trendami w wiadomościach.

Ukończenie wydarzenia zapewni także mnóstwo gadżetów: meble, Primogems, Koronę Wglądu i specjalną broń, którą można zdobyć wyłącznie w ramach tego wydarzenia. Broń, “Dialogi pustynnych mędrców” to broń drzewcowa, z której korzystają uzdrowiciele, tacy jak Mika i Yaoyao. Znowu możesz tylko zdobądź tę broń (i jej materiał do udoskonalenia) podczas tego wydarzenia, więc pamiętaj, aby ją złapać, zanim zniknie.

Jak zwykle z Genshin wydarzeń, „Alchemiczne wzniesienie” jest podzielone na trzy części, które są ograniczone w czasie. Faza pierwsza rozpoczęła się 14 marca, faza druga rozpocznie się 16 marca, a faza trzecia rozpocznie się 18 marca. Będziemy aktualizować ten przewodnik w miarę udostępniania zawartości.

Możesz martwić się, że na początku zepsujesz mikstury, ale nie przejmuj się zbytnio. W miarę postępu wydarzenia w końcu będziesz mógł tworzyć mikstury i cykle spamowania w nieskończoność, więc będziesz mógł po prostu tworzyć mikstury i zarabiać bez obaw.

Niezależnie od tego, poniżej wyjaśniamy, jak zostać ekspertem od eliksirów, przepisy na eliksiry i jak działają wiadomości rynkowe.


Jak zrobić mikstury w wydarzeniu „Alchemiczne wzniesienie” Genshin Impact

Począwszy od pierwszej części wydarzenia, masz 10 cykli na przygotowanie mikstur. Możesz przygotować tylko jedną miksturę na cykl i możesz zakończyć cykl rozmawiając z Lisą. W różnych cyklach wiadomości rynkowe będą informować Cię, czym interesują się ludzie, a co za tym idzie, które mikstury będą się lepiej sprzedawać.

Reklama

Każdy eliksir składa się z innego składniki. Odblokowujesz więcej w miarę zdobywania kolejnych poziomów i możesz je hodować w doniczkach w miejscu przygotowywania mikstur. Każdy składnik jest powiązany z konkretnym skuteczność: siła, budowa, zręczność, charyzma, mądrość lub zrównoważony. Każdy z nich ma też inny Charakterystyka: wytrzymałość, ciepło, ustabilizowanie, pachnące, uzdrawiające, wzmacniające, relaksujące, percepcja, skupienie lub technika.

Celem jest umieszczenie składników na siatce niczym puzzle w taki sposób, aby stworzyć miksturę o określonych statystykach i cechach, pozostawiając jak najmniej wolnych luk.

Mikstura ta koncentruje się na skuteczności mądrości i właściwościach leczniczych.
Zdjęcie: Hoyovers przez Polygon

Układając elementy, po lewej stronie ekranu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja mikstura. Najechanie kursorem na składnik po prawej stronie spowoduje również wyświetlenie informacji, co dodaje on do mikstury. Będziesz musiał po prostu dodawać powiązane rośliny, aż uzyskasz pożądany rezultat.

Po sprzedaniu mikstur możesz kupić ulepszenia (takie jak lepszy kocioł lub więcej doniczek) od pobliskiej kobiety. Twoje rośliny również będą się ulepszać, gdy się przyzwyczają, odblokowując więcej kształtów do wykorzystania podczas części logicznej wydarzenia.


Wyjaśniono wymagania dotyczące wiadomości rynkowych

Co kilka cykli dostarczana będzie do Ciebie nowa gazeta informująca o najnowszych trendach. Zgodnie z oczekiwaniami, musimy przeanalizować te trendy, aby stworzyć mikstury odpowiadające dowolnemu trendowi. Jednak gra nie mówi bezpośrednio, jaka skuteczność lub cechy są potrzebne w zależności od trendu — musisz po prostu zgadnąć. Ale w rzeczywistości tak nie jest, ponieważ poniżej wymieniamy wszystkie wiadomości i związane z nimi żądania, wraz z cyklem, w którym się pojawiają.

Pamiętaj, że w cyklach od ósmego do dziesiątego otrzymasz dwa losowe trendy z czterech, które wymieniliśmy. Wydaje się również, że istnieją pewne elementy RNG związane z cechami, które są kojarzone z trendem, zgodnie zarówno z naszym doświadczeniem, jak i a kilka Inny przewodniki. Każdy trend może mieć maksymalnie trzy cechy, więc jeśli w naszej tabeli jest ich więcej niż trzy, będziesz musiał zgadnąć i sprawdzić. Nie martw się jednak, ponieważ ekran wiadomości rynkowych potwierdzi, która skuteczność i właściwości są prawidłowe. (Jednak jak wspomniano powyżej, nie musisz się stresować perfekcyjnym wykonaniem wszystkich mikstur, ponieważ będziesz mieć nieograniczoną liczbę cykli do rozegrania w dalszej części wydarzenia.)

Skuteczność i charakterystyka nowości rynkowych Genshin Impact „Alchemical Ascension”.

Cykl Aktualności Skuteczność Charakterystyka
Cykl Aktualności Skuteczność Charakterystyka
2-4 Good Hunter wymyśla nowe dania dla poszukiwaczy przygód, którzy kochają walkę. Kondycja, siła, zręczność Nic
2-4 Właściciel kwiaciarni w Mondstadt pragnie, aby świeże kwiaty stały się bardziej bujne i wydłużyły czas kwitnienia. Konstytucja Wytrzymałość, stabilność
5-7 Draff of Springvale rekrutuje myśliwych do polowania na niezwykle szybkiego Króla Dzików. Siła, zręczność, mądrość Wytrzymałość
5-7 Uczony z Mondstadt odkrył starożytną kamienną tablicę i obecnie próbuje rozszyfrować zawarte na niej informacje. Mądrość Nic(?)
8-10 Bard z Mondstadt ma nadzieję, że podczas swoich występów będzie rzetelnie dawać dobre widowisko i przyciągnąć większą publiczność. Charyzma, mądrość Technika, stabilizacja, relaks
8-10 Kapitan kawalerii Rycerzy Favoniusa dowodzi oddziałem, którego celem jest oczyszczenie bandytów czających się za miastem. Siła, zręczność Wytrzymałość, wzmocnienie
8-10 Zespół Eksploracyjny Smoczego Grzbietu przygotowuje zapasy, aby zapewnić swoim członkom dobrą kondycję. Konstytucja, siła Ciepło, wytrzymałość
8-10 Makijaż jest modny wśród młodych dziewcząt w Mondstadt. Charyzma Pachnący, technika

Klienci specjalni i zamówienia

Począwszy od ósmego cyklu, będziesz otrzymywać specjalne zamówienia od odwiedzających NPC. W chwili pisania tego tekstu (dostępna jest tylko pierwsza faza) Beidou jest jedynym specjalnym klientem.

Beidou chce konstytucja eliksir z odprężający cechy. Można to zrobić za pomocą Lilie kalii I Mniszek lekarski. Możesz użyć grzybów i jagód, aby wypełnić dodatkowe luki i zdobyć dodatkowe punkty, ale nie używaj ich zbyt wiele. Nie chcesz, aby ich cechy (odpowiednio wytrzymałość i ciepło) nie przeważały nad właściwościami relaksującymi.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment