Przenośny głośnik Bose SoundLink Max idzie o krok dalej


Bose podkręcił głośność przenośnego głośnika Bluetooth, korzystając z najnowszego modelu z uznanej linii SoundLink. Nowy przenośny głośnik Bose SoundLink Max to zupełnie nowa konstrukcja zapewniająca trwałą moc, solidną trwałość i niesamowity dźwięk stereo jak na swoje rozmiary. Całkowicie nowa przenośna konstrukcja jest gotowa zabrać imprezę w dowolne miejsce i oferuje przyzwoitą specyfikację dzięki platformie Qualcomm Snapdragon Sound i Bluetooth 5.3.

Bose podkręcił głośność przenośnego głośnika Bluetooth, korzystając z najnowszego modelu z uznanej linii SoundLink. Nowy przenośny głośnik Bose SoundLink Max to zupełnie nowa konstrukcja zapewniająca trwałą moc, solidną trwałość i niesamowity dźwięk stereo jak na swoje rozmiary. Całkowicie nowa przenośna konstrukcja jest gotowa zabrać imprezę w dowolne miejsce i oferuje przyzwoitą specyfikację dzięki platformie Qualcomm Snapdragon Sound i Bluetooth 5.3.

Może to być kompaktowy, przenośny głośnik, ale nowy SoundLink Max wykorzystuje dziesięciolecia badań firmy Bose w dziedzinie akustyki, aby zapewnić poziom wydajności, który audiofile szybko zlekceważyliby, a który wywarłby głębokie wrażenie na ogromnej większości konsumentów, którzy nie mają dużego lub żadnego odniesienie do czegokolwiek innego niż tanie głośniki Bluetooth. Nawet w porównaniu ze wszystkimi innymi przenośnymi głośnikami firmy Bose, nowy SoundLink Max robi największe wrażenie, nawet w porównaniu z Przenośny inteligentny głośnik Bose. Ale ten model ma również Wi-Fi i jest sterowany głosem, dzięki czemu jest bardziej zorientowany na użytek domowy.

Aby przenieść kompaktowy głośnik na „poziom imprezy”, Bose SoundLink Max wykorzystuje matrycę przegubową Bose z trzema przetwornikami z przodu głośnika, tworząc „przestrzenne wrażenia stereo”, które wykraczają poza sam głośnik. Dwa specjalnie zaprojektowane radiatory pasywne odpowiadają za zapewnienie dodatkowego poziomu basów, który jest również przeciwstawny rozmiarowi głośnika. Wykorzystując technologię zastosowaną w listwach dźwiękowych Bose i opatentowane cyfrowe przetwarzanie sygnału, które radykalnie minimalizuje zniekształcenia, SoundLink Max zapewnia pełny, naturalny dźwięk, który robi wrażenie, gdy trzeba zwiększyć głośność.

 

SoundLink Max ma również wyrafinowaną konstrukcję z malowaną proszkowo, owiniętą silikonem obudową stalową, która zapewnia doskonały wygląd. Zbudowany tak, aby wytrzymać uderzenia, upadki i uderzenia, nie łuszczy się ani nie łuszczy się oraz jest odporny na korozję i promieniowanie UV. Stopień ochrony IP67 chroni przed wodą, kurzem, rdzą i wstrząsami, więc użytkownicy nie muszą się martwić o to, gdzie go zabiorą lub użyją — na basenie, na łodzi, na plaży lub w parku.

Reklama

Ważący niecałe pięć funtów SoundLink Max jest dostępny w kolorze czarnym lub niebieskim Dusk i ma zintegrowany, zdejmowany uchwyt linowy, dzięki czemu można go łatwo podnosić i przenosić. Dostępny jest również opcjonalny pasek do noszenia liny, jeśli użytkownik chce przerzucić głośnik przez ramię, aby przenosić go bez użycia rąk – ale wygląda to trochę śmiesznie, a poza tym lina jest zbyt cienka, aby była wygodna. Dostępne są także cztery opcjonalne akcesoria z kolorowymi uchwytami, dzięki którym użytkownicy mogą dostosować wygląd głośnika.

Co ważniejsze dla większości użytkowników, SoundLink Max może odtwarzać muzykę od rana do wieczora, zapewniając do 20 godzin pracy na baterii. Port USB-C nie tylko ładuje baterię, ale także umożliwia użytkownikom ładowanie urządzeń mobilnych. Jest też wejście Aux, do którego można podłączyć dowolne źródło inne niż Bluetooth. Co ważne dla niektórych, Bose nie zawierał mikrofonu. Zatem żadnych poleceń głosowych, ale też żadnej paranoi dotyczącej prywatności.

 

Wejście AUX umożliwia pobieranie muzyki ze źródeł przewodowych i starszych, takich jak gramofony i odtwarzacze CD. Do przełączania AUX można użyć przycisku skrótu na głośniku.

Tym, co naprawdę pokazuje, że Bose SoundLink Max nie jest przeciętnym tanim soundboxem, jest platforma cyfrowa najnowszej generacji, obsługująca Bluetooth 5.3 z kodekiem AAC, dzięki czemu nie jest domyślnie ustawiona na niską jakość SBC z prawie wszystkimi źródłami Bluetooth. Obsługuje także łączność wielopunktową, aby utrzymać połączenie z dwoma sparowanymi urządzeniami źródłowymi w tym samym czasie. Aby dodatkowo spersonalizować dźwięk, użytkownicy mogą również dostosować swoje wrażenia słuchowe za pomocą regulowanych ustawień korektora dostępnych w aplikacji Bose, w tym tonów niskich, średnich i wysokich.

Dla posiadaczy smartfonów klasy premium z Androidem i ewentualnie innego domowego źródła dźwięku dostępna jest platforma Snapdragon Sound z najnowszym kodekiem Qualcomm aptX™ Adaptive, który automatycznie dostosowuje się do jakości bezstratnej, a nawet zapewnia aptX HD dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Co ważniejsze dla użytkowników Androida, technologia Snapdragon Sound zapewnia niezawodną łączność z urządzeniami z Androidem klasy premium i oferuje funkcję Google Fast Pair dla dodatkowej łatwości użytkowania.

Podobnie jak inne produkty firmy Bose, zestaw SoundLink Max wykorzystuje technologię SimpleSync do łączenia się z innym inteligentnym głośnikiem Bose lub inteligentnym głośnikiem Bose obsługującym technologię SimpleSync w celu rozszerzenia odtwarzania na inne miejsca w pomieszczeniu.

SoundLink Max będzie dostępny od 16 maja w cenie 399 dolarów.

www.bose.com

 Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment