Przenośna ładowarka UGREEN 145W Power Bank 25000mAh,


Niedawno odebrałem Nowe power banki UGREEN, co zasługiwało na pełny opis, ponieważ spędziłem z nimi trochę czasu. Chociaż brakuje im kompatybilności z MagSafe (co jest jedyną wadą), mogą być jedną z najlepszych opcji dla podróżnych, którzy chcą ładować Wszystko swoich urządzeń (w tym laptopów).

Poniedziałek MagSafe: W każdy poniedziałek Bradley Chambers przygląda się najnowszym i najlepszym produktom w branży MagSafe i ładowania bezprzewodowego, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple obsługujących ładowanie bezprzewodowe.


Od wielu lat kupuję i testuję wszelkiego rodzaju power banki. Wraz ze spadkiem kosztów baterii rozszerzyły się o opcje i funkcje zasilania. Kategoria ta zmieniła się z „naładuj trochę telefon” na „naładuj laptopa i wszystko pomiędzy”.

Opcje mocy

Wybrałem ładowarki o mocy 100 W i 145 W, ale w tej recenzji skupię się na opcji 145 W, ponieważ to ona będzie miała znaczenie w ładowaniu laptopa. Jak wspomniałem w tytule, potrafi naładować MacBooka Air w 90 minut, co dla podróżujących jest rewelacją. Już samo to jest wystarczającym powodem, aby go kupić. Oczywiście, jeśli masz MacBooka Pro lub inny, mocniejszy laptop, będzie to inna historia, ale nadal coś zapewni. Świadomość, że może się przydać w laptopie, sprawia, że ​​jest to pojedyncza bateria, którą można nosić w torbie podróżnej lub na co dzień. Jeśli znajdziesz się z dala od gniazdka przez dłuższy czas

Ponieważ bateria ma tak dużą pojemność (25 000 mAh), iPhone’a możesz naładować nawet 5 razy (w zależności od modelu). To sprawia, że ​​jest to niesamowita opcja na kemping w pracowite dni, jeśli masz wiele urządzeń (telefony rodzinne itp.).

Reklama

Jeśli chodzi o porty, zawiera 2 wyjścia USB-C (1 może służyć do wejścia/ładowania) i 1 USB-A. Oznacza to, że jest bardzo przydatny, jeśli chcesz naładować Nintendo Switch, iPada, iPhone’a itp. Oczywiście w miarę podłączania większej liczby urządzeń zmienia się moc wyjściowa. Jeśli podłączysz laptopa do wyjścia 1, może on mieć 100 watów, a następnie dwa pozostałe dadzą po 15 watów.

Zakończyć

Chociaż naprawdę żałuję, że na urządzeniu nie ma MagSafe, który pozwala na upuszczenie iPhone’a w celu ładowania, naprawdę podobają mi się opcje zasilania o mocy 145 W. Możliwość ładowania laptopa w podróży jest czymś niesamowitym i dzięki temu na stałe zagości w mojej torbie na laptopa. Jest przyjazny dla linii lotniczych i zawiera cyfrowy wyświetlacz z boku, pokazujący pozostały poziom naładowania.

Przenośną ładowarkę UGREEN 145W Power Bank 25000mAh możesz kupić w sklepie Amazonka lub bezpośrednio z ZIELONY.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment