Przejrzysty post o pracę wskazuje na dodanie Apple i Amazon Music


Ostatnia oferta pracy na LinkedIn opublikowana przez Jasne silniki niecałe 24 godziny temu wskazuje na pojawienie się nowej aplikacji multimedialnej informacyjno-rozrywkowej dla kierowców pojazdów elektrycznych. Zgodnie z nową rolą Lucida, czyli starszego menedżera produktu i zarządzania partnerami medialnymi, do jednego z kluczowych obowiązków należy współpraca z Apple Music, Amazon Music i innymi „partnerami w zakresie aplikacji medialnych”.

Jasne silniki ($LCID) pozostaje stosunkowo młodym start-upem zajmującym się pojazdami elektrycznymi z jednym flagowym modelem na rynku i kolejny w przygotowaniu, z pewnością dowiemy się więcej przed końcem roku. Chociaż ogólna reakcja na sedana Lucid Air była przede wszystkim pozytywna, jego najwyższa cena jako pojazdu o najwyższym poziomie luksusu i wydajności odizolowała bazę klientów.

Sprzedaż lotnicza nadal napływa, ale amerykański producent samochodów dysponuje tonami zapasów. Według Ostatni raport Lucida za III kwartałwyprodukowała 1550 samochodów, co oznacza spadek o prawie 29% w porównaniu z kwartałem wcześniejszym, co znacznie odbiega od zakładanego celu, jakim jest produkcja 10 000 pojazdów elektrycznych w tym roku.

Żeby wywołać trochę szumu, Lucid wprowadził nowy program poleceń z korzyścią dla nowych i obecnych właścicieli. Tymczasem, mimo że informacje i rozrywka mogą nie być czynnikiem decydującym o dokonaniu przez konsumenta decyzji o zakupie Air, wygoda i znajomość z pewnością nie zaszkodzą.

Dlatego ma to wiele sensu i Lucid najwyraźniej chce dodać dostęp do Apple i Amazon Music w swoich pojazdach elektrycznych. Co więcej, w niedawnym ogłoszeniu o pracę nasuwa się pytanie: „Jakie inne aplikacje multimedialne mogą wkrótce pojawić się na ekranie informacyjno-rozrywkowym Lucid?”

Reklama
Świadome Jabłko
Źródło: Lucid Motors/LinkedIn

Według następną pracę opublikowany 17 godzin temu przez Lucid Motors, nowy starszy menedżer ds. zarządzania partnerami medialnymi od razu rozpocznie pracę nad wdrożeniem Apple i Amazon Music w swoich pojazdach elektrycznych. Oto obowiązki na nowym stanowisku, zgodnie z treścią ogłoszenia:

  • Wypełnianie obowiązków właściciela produktu dla Apple, Amazon Music i innych partnerów aplikacji Media
  • Współpracuj z wewnętrznymi interesariuszami, aby zdefiniować wymagania i dostarczać rozwiązania, które wnoszą wartość do naszego ekosystemu systemów zewnętrznych
  • Bądź ekspertem w zakresie potrzeb, motywacji i wyzwań naszych wewnętrznych partnerów biznesowych
  • Przeprowadź badania jakościowe i ilościowe, aby odkryć pomysły na funkcje i zweryfikować je przed opracowaniem
  • Ściśle współpracuj z zespołem zarządzającym programem, inżynierią i rozwojem partnerów, aby opracować plan działania i własne specyfikacje, cykl rozwoju i monitorowanie sukcesu
  • Planuj i ustalaj priorytety prac w ramach wielu projektów oraz komunikuj priorytety odpowiednim interesariuszom
  • Planuj i ustalaj priorytety zaległości i rozwoju funkcji produktu dla wewnętrznych zespołów ds. systemów
  • Bądź odpowiedzialny za identyfikację i osiągnięcie kluczowych wskaźników wydajności
  • Wykorzystuj dane i statystyki do podejmowania trafnych decyzji
  • Wykorzystaj wskaźniki, aby poprawić użyteczność systemu

Biorąc pod uwagę te informacje, wydaje się, że dodanie Apple Music jest nieuchronne. Wreszcie producent samochodów wprowadził Apple CarPlay do właścicieli Air za pośrednictwem Aktualizacja OTA w marcu ubiegłego roku, zatem dalsza integracja technologii Apple ma sens. Jeszcze bardziej interesująca może być jednak druga część pierwszego zakresu obowiązków – „inni partnerzy aplikacji medialnych”.

Ponieważ Spotify, Tidal i IHeartRadio są już dostępne, a także Apple i Amazon Music przypuszczalnie w drodze, wydaje się, że Lucid obsługuje najważniejsze aplikacje muzyczne. Jakie inne aplikacje multimedialne zobaczymy w następnej kolejności? AppleTV+? Wideo Amazon Prime? Netflixa? A co z YouTubem? Wiele opcji.

Jeśli jednak byłeś już w Air EV, prawdopodobnie zauważyłeś, że centralny wyświetlacz jest ustawiony pionowo, co nie jest idealne do strumieniowego przesyłania wideo. Z pewnością jest to coś, co producent samochodów już rozważał podczas omawiania strumieniowego przesyłania wideo i być może zapewni rozwiązanie w swoim SUV-ie Gravity.

Na razie to wszystko pogłoski, ale wygląda na to, że Lucid Motors podejmuje działania (lub przynajmniej zatrudnia do wykonania tych ruchów najlepszych pracowników) w obszarze aplikacji multimedialnych.

Być może podczas jego trwania usłyszymy więcej nadchodzący raport za III kwartał. Czekać na dalsze informacje.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ta karta o wartości 1000 dolarów może przechowywać wiadomość w DNA

Przechowywanie danych DNA może wydawać się odległym rozwiązaniem. Ale startup o nazwie Biomemory przybliża to nieco do rzeczywistości dzięki wydanie nowych kart...

Czy Apple powinien przywrócić Touch ID na iPhone’a?

Sponsorowane przez Capital One Shopping: Użytkownicy Capital One Shopping zaoszczędzili w zeszłym roku ponad 800 milionów dolarów. Uzyskaj automatyczne darmowe kupony w...

AirTagi użyte do złapania seryjnego złodzieja roślin, policja odzyskuje „sanktuarium skradzionej zieleni”

Kilka miesięcy temu I napisał artykuł o AirTags wykorzystywane do odnajdywania skradzionych roślin doniczkowych. Po raz kolejny wracam z kolejną historią dotyczącą...
Advertisment