Przeglądarka internetowa Brave wprowadza Firewall + VPN do swojej wersji na komputery


Skoncentrowana na prywatności przeglądarka internetowa Brave pracowała ostatnio nad wieloma nowymi funkcjami, ale tym razem wprowadzają funkcję już dostępną w mobilnej wersji przeglądarki do wersji na komputery. Najnowsza wersja Brave Browser jest dostarczana z Firewallem + VPN, który szyfruje i chroni dane użytkownika podczas surfowania po sieci.

Zapora ogniowa Brave + VPN

Z Zapora ogniowa Brave + VPN, użytkownicy mogą zachować prywatność podczas przeglądania stron internetowych, a nawet innych aplikacji. Blokuje moduły śledzące na każdej stronie internetowej, dzięki czemu możesz zachować anonimowość między różnymi witrynami. Co więcej, Brave VPN jest niezwykle prosty i łatwy w konfiguracji. Oto wszystko, co robi, gdy jest włączone:

  • Zamaskuj swój adres IP
  • Zmień swoją lokalizację online
  • Uniemożliwiaj swojemu dostawcy usług internetowych podglądanie Twojej aktywności
  • Uzyskaj dostęp do ulubionych treści bez względu na to, gdzie jesteś
  • Chroń swój ruch internetowy w aplikacjach poza przeglądarkę Brave

Kolejną miłą zaletą Brave Firewall + VPN jest to, że działa z prędkością do 500 Mb/s, więc większość użytkowników nie zauważy żadnych spowolnień podczas ładowania stron internetowych i pobierania mniejszych plików. Brave oferuje również całodobowe wsparcie dla klientów.

Uprościliśmy proces konfiguracji Brave Firewall + VPN tak prosto, jak to tylko możliwe. Nie martw się o pobieranie dodatkowych aplikacji; po prostu otwórz menu ustawień w przeglądarce Brave na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym i włącz VPN. Zostaniesz przeniesiony na stronę account.brave.com, gdzie możesz łatwo dokończyć konfigurację.

Brave Firewall + VPN kosztuje 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie. Według twórców funkcja jest wdrażana „w różnych regionach” dla aplikacji macOS i Windows.

Więcej o przeglądarce Brave

Brave Search wprowadza funkcję „Summarizer” opartą na sztucznej inteligencji jako odpowiedź na ChatGPT

Wcześniej w tym miesiącu, Brave ogłosił podsumowanie, która jest nową funkcją Brave Search, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania krótkiego podsumowania związanego z tym, czego szuka użytkownik na podstawie wielu źródeł. Odpowiedź wygenerowana przez sztuczną inteligencję jest wyświetlana tuż nad wynikami internetowymi i zawiera nawet źródła użyte dla tego fragmentu tekstu.

Reklama

Możesz pobrać Brave za darmo z jego oficjalnej strony internetowej. Wersja na iOS jest dostępny w App Store.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Resident Evil 4 remake Chapter 10 walkthrough

Resident Evil 4’s 10th chapter sees Leon trying to rescue Ashley after she got grabbed (again) at the end of Chapter...

Wraz z remake’iem Resident Evil 4 survival horror zatoczył koło

W 1996 roku oryginał Resident Evil pojawił się na PlayStation — sterowanie czołgiem, stałe kąty kamery, kampowe jednolinijki i wszystko. ...

HP Leads in Hybrid Work with Future‐Ready Portfolio

Today at the Amplify Partner Conference, HP Inc. announced new products and solutions to usher in the next era of hybrid work for...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!