Przeglądarka Arc wprowadza do sieci personalizację w stylu MySpace


Przeglądarki internetowe inne niż Safari od dawna oferują możliwość dostosowywania wyglądu za pomocą motywów. Na przykład ramka i przyciski w przeglądarkach Chrome i Firefox mogą wyglądać inaczej dzięki niestandardowym kolorom i innym sposobom personalizacji okien. Teraz Arc z The Browser Company chce wprowadzić ten sam poziom dostosowania do sieci.

Częścią podejścia projektowego Arc jest schodzenie z drogi, kiedy to możliwe. Personalizacja okna przeglądarki nie ma tak dużego wpływu, gdy nie zawsze wyświetla się wiele okien przeglądarki. Zamiast tego Arc wprowadza ducha motywów do stron internetowych, które regularnie odwiedzasz.

Nowa funkcja jest częścią Boost 2.0 w ramach przeglądarkę Arc. The Nowa wersja Boosta pozwala dostosować kolory elementów na stronach internetowych, jednocześnie ustawiając własną czcionkę. Wykracza to poza to, co robią niektóre rozszerzenia, aby dodać preferencję trybu ciemnego do stron internetowych w trybie jasnym.

Zasadniczo możesz zostać projektantem stron internetowych dla swoich ulubionych witryn. To bardzo przypomina czasy MySpace, kiedy można było ozdobić swój profil tak eleganckim lub jaskrawym motywem, jak dusza zapragnie. Co to jest MySpace, pytasz? Ech, po prostu uwierz mi na słowo. Dla porównania funkcja Arc Boost nie wymaga żadnych umiejętności kodowania, a motywy można ustawić dla każdej odwiedzanej witryny.

Oto nowa funkcja w akcji:

Reklama

Boost 2.0 w Arc pozwala również łatwo usuwać elementy ze stron internetowych za pomocą Zaps, a także można wejść głębiej w CSS i Javascript bez instalowania dodatkowych narzędzi. Davida Pierce’a o godz Krawędź udało się zbombardować Shorts z YouTube i Trendy z Twittera.

Trwałość dostosowań Boost w Arc może jednak stanowić wyzwanie. Jeśli coś tak prostego, jak zmiana rzeczywistego elementu projektu strony internetowej, zepsuje twoje własne dostosowanie, funkcja może wymagać od użytkownika trochę konserwacji. Mimo to jest to jeszcze jeden sposób, w jaki Arc może wykorzystywać nowatorskie funkcje do konkurowania z nudnymi przeglądarkami. Kto wie, może zainspiruje Cię to do udoskonalenia swoich umiejętności projektowych i przekształcenia Cię w prawdziwego projektanta stron internetowych.

A oto samouczek od The Browser Company, jak zacząć:

Arc z The Browser Company jest dostępne za darmo na Macu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment