Przedstawiciel Jamaal Bowman wprowadza nowy rachunek w celu obniżenia kosztów dostępu szerokopasmowego


Od lat debata na temat łączy szerokopasmowych koncentruje się na łączeniu ludzi mieszkających na obszarach wiejskich i nieobsługiwanych w całym kraju. Ale chociaż niektórzy Amerykanie z obszarów wiejskich nie mają infrastruktury niezbędnej do połączenia z Internetem, inne rodziny w społecznościach miejskich mają trudności z zapewnieniem tego, co już jest dostępne. Reprezentant Jamaal Bowman (D-NY) ma we wtorek wprowadzić nowy środek, który może pomóc milionom gospodarstw domowych uzyskać dostęp do bardziej przystępnych cenowo łączy szerokopasmowych.

„Im większy dostęp do łączy szerokopasmowych mają ludzie, tym większy mają dostęp i możliwości do świata poza miejscem, w którym obecnie istnieją” – powiedział Bowman The Verge we wtorek. „Internet to biblioteka. To encyklopedia. To informacja ”.

Bowman’s „Broadband Justice Act”, współsponsorowany przez przedstawiciela Emanuela Cleavera (D-MO), który przewodniczy podkomisji mieszkaniowej, wymagałby od Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, wraz z Ministerstwem Skarbu i USDA, zaktualizowania definicji ulg w celu uwzględnienia szerokopasmowy, dzięki czemu może być dotowany dla rodzin mieszkających w mieszkaniach wspieranych przez rząd. Inne media, takie jak gaz i energia elektryczna, są już w ten sposób dotowane. Ustawa stworzyłaby również nowy program dotacji, aby pomóc w okablowaniu budynków i rozbudowie innej infrastruktury związanej z szerokopasmowym dostępem do Internetu.

„Jest dużo rozpędu i energii, aby uczynić to użytecznym, nie tylko ze strony członków Kongresu, ale także ze strony organizatorów z zewnątrz” – powiedział Bowman The Verge. „Za tym stoją oddolni ludzie”.

FCC ma już programy dotacji, takie jak Lifeline, które sprawiają, że dostęp szerokopasmowy jest bardziej przystępny dla wykwalifikowanych gospodarstw domowych, ale przez wiele lat był on przedmiotem dezinwestycji. Wielu abonentów Lifeline ma słabe połączenia i według The Washington Postwiele osób, które kwalifikują się do programu, odmawia korzystania z niego ze względu na jego niedoskonałości.

Ponieważ Kongres przygotowuje się do kolejnego dużego pakietu infrastrukturalnego, w proces prawdopodobnie zostaną uwzględnione pieniądze na rozbudowę łączy szerokopasmowych. W zeszłym tygodniu senator Amy Klobuchar (D-MN) i przedstawiciel Jim Clyburn (D-SC) przedstawili obszerny pakiet szerokopasmowy który zainwestowałby ponad 94 miliardy dolarów w budowę szybkiej infrastruktury szerokopasmowej na obszarach nieobsługiwanych i niedostatecznie obsługiwanych. Również Senacka Komisja Handlu planuje przeprowadzić przesłuchanie na temat rozwoju łączy szerokopasmowych w tym tygodniu.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...

Możesz zaoszczędzić do 20 USD na najnowszych power bankach Qi2 firmy Anker

Cieszę się, że byłem zmuszony poczekać z przyjęciem nowego standardu ładowania magnetycznego, ponieważ oznacza to, że mogę teraz skorzystać z rabatów takich jak...

Steve’owi Kramerowi, konsultantowi politycznemu stojącemu za fałszywymi automatycznymi połączeniami Bidena, grozi kara w wysokości 6 milionów dolarów

Federalna Komisja Łączności zaproponowała nałożenie wielomilionowych kar na konsultanta politycznego odpowiedzialnego za kampanię automatycznego dzwonienia, w której wykorzystano wygenerowaną przez sztuczną inteligencję fałszywą...
Advertisment