Przeczytaj tę ustną historię serwisu BuzzFeed News z 11 marca 2020 r


Każdy miał inny moment, kiedy zagrożenie pandemią COVID-19 wróciło na swoje miejsce. Może to być dzień, w którym usłyszeli raport o sprawie w ich okolicy, moment, w którym ktoś został odesłany do domu z pracy lub dzień, w którym zamknięto szkoły.

Dla wielu był to 11 marca 2020 r. – dzień, w którym wiadomości nigdy się nie skończyły, a wirus wszystko odwrócił. National Basketball Association zawiesił sezon; Tom Hanks ogłosił, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa; a Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oficjalnie ogłosiła wybuch epidemii COVID-19 była pandemią.

BuzzFeed News rozmawiał z naukowcy, producenci, doradcy kampanii, artyści z Broadwayu, gracze NBA i inni, aby uchwycić, jak to jest przeżyć chwile, które pokazały, jak bardzo wszystko ma się zmienić.

Mark Tatum, zastępca komisarza NBA, opisał oglądanie, jak Anthony Fauci mówił o lidze podczas przesłuchania w Kongresie:

Dr Fauci został zapytany, czy NBA reaguje zbyt słabo, czy też Ivy League przesadza po decyzji Ivy League o odwołaniu turnieju konferencyjnego. Wszyscy patrzyliśmy, kiedy dr Fauci powiedział: „Zalecamy unikanie dużych tłumów. Jeśli to oznacza, że ​​nie ma nikogo na widowni, gdy gra NBA, niech tak będzie. ” Było to 11 marca rano. Wszyscy to słyszeliśmy.

Rzeczniczka WHO Margaret Harris była w pokoju, gdy dyrektor generalny Tedros Adhanom Ghebreyesus ogłosił na konferencji prasowej, że COVID-19 to pandemia:

Ponieważ wokół terminu „pandemia” krążyło zamieszanie i tego rodzaju moment wokół tego terminu, zdaliśmy sobie sprawę, że ludzie uznają to za ważniejszy moment niż w przypadku zarządzania reakcją. Ale zdaliśmy sobie również sprawę, że ważne jest, aby opisać to w ten sposób, ponieważ bardzo ważne było, aby kraje zrozumiały przesłanie: To jest bardzo, super, super poważne. To nie jest gra. To nie jest test. To nie jest próba generalna.

A Chet Hanks mówił o odwiedzeniu Instagrama, aby zapewnić ludzi, że jego rodzice „czują się dobrze”.

Wszyscy, których znam, podbijali mnie, wysyłali życzenia i tak dalej, więc pomyślałem, że po prostu się tym zajmę na Instagramie ponieważ ludzie byli bardzo zmartwieni, a ja chciałem tylko ich zapewnić, że moi rodzice są w porządku i wszystko jest w porządku.

Reklama

Przeczytaj całą historię tutaj.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment