Przecinająca kable aplikacja telewizyjna na żywo „Channels” dodaje funkcję list odtwarzania, duże aktualizacje Apple TV i wiele więcej


Kanałyulubiona przez fanów aplikacja do telewizji na żywo i przecinania kabli, otrzyma dziś ciekawą aktualizację Apple TV i iOS użytkownicy. Aktualizacja zawiera nową funkcję list odtwarzania, ulepszenia zarządzania biblioteką i nie tylko. Plus dobra wiadomość dla użytkowników Vision Pro.

Dla tych, którzy nie znają, Kanały zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić oglądanie i nagrywanie telewizji na żywo z dowolnego miejsca. Działa po podłączeniu do anteny lub kabla z tunerem telewizyjnym Tuner telewizyjny HDHomeRun jest jedną z najpopularniejszych opcji.

Możesz także zalogować się do kanałów, korzystając z istniejącej usługi telewizji strumieniowej lub dostawcy telewizji kablowej. Na przykład, jeśli ty subskrybuj Fubo TVmożesz zalogować się do swojego Konto Fubo w Kanałach, aby oglądać i nagrywać wszystko w jednej aplikacji.

Dzisiejsza wersja Kanałów 5.8 dodaje kilka godnych uwagi funkcji – a także mnóstwo poprawek błędów – dla użytkowników iPhone’a, iPada i Apple TV. Po pierwsze, istnieje nowa funkcja list odtwarzania:

Listy odtwarzania mogą zawierać filmy, odcinki lub pliki wideo znajdujące się na tej samej liście. Po utworzeniu będą one dostępne w sekcji Playlisty na Kanałach. Możesz nawet tworzyć je i zarządzać nimi bezpośrednio w Kanałach na Apple TV i iOS.

Listy odtwarzania będą automatycznie odtwarzać swoje pozycje w kolejności, zaczynając od pierwszej, którą obejrzysz. Mają nawet własne konfigurowalne ustawienia automatycznego odtwarzania.

Listy odtwarzania oczywiście obsługują inteligentne reguły, więc będą aktualizowane automatycznie w miarę zmian w Twojej bibliotece.

Drugim głównym celem Kanałów 5.8 jest usprawnienie zarządzania biblioteką. Jedną ze zmian, którą szczególnie się cieszę, jest to, że aplikacja Kanały na Apple TV korzysta teraz z natywnych menu kontekstowych z systemu tvOS, co powinno sprawić, że aplikacja będzie bardziej „jak w domu” w systemie tvOS. Zmieniono także funkcjonalność menu kontekstowych.

Reklama

Oto krótki przegląd:

  • Dostępna jest nowa, wbudowana kolekcja kanałów, która wyświetla te kanały w Przewodniku lub W trybie Teraz. Opcjonalnie możesz także wyświetlić 3 ostatnie kanały na początku listy w skróconym przewodniku.
  • Menu kontekstowe zostały zorganizowane tak, aby ułatwić (i przyspieszyć) znalezienie rzeczy, które chcesz zrobić. Dodatkowo uczyniliśmy je jeszcze bardziej funkcjonalnymi. Na przykład możesz teraz dodawać elementy bezpośrednio do kolekcji bibliotecznej z menu kontekstowych. Możesz nawet utworzyć nową kolekcję biblioteczną bezpośrednio z menu kontekstowego!
  • W przypadku kanałów 5.8 pozycje z Twojej biblioteki będą teraz wskazywane podczas przeglądania Później, przeglądania w Przewodniku lub w wynikach wyszukiwania. Nadchodzące emisje pokażą nawet, czy dany element znajduje się już w Twojej bibliotece.
  • Kanały śledzi teraz 20 ostatnio oglądanych kanałów.

Również w przypadku Channels 5.8 wersja aplikacji na iPada jest teraz dostępna w Vision Pro. Firma Channels poinformowała mnie również, że pracują nad dedykowaną aplikacją na system VisionOS i użytkownicy mogą to zrobić obserwujcie jego stronę internetową po więcej szczegółów.

Pełne informacje o wydaniu można znaleźć dla Kanały 5.8 na stronie internetowej firmy.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment