Przebudzenie Smoczych Wysp — World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępneWorld of Warcraft: Dragonflight, dziewiąty dodatek do cieszącej się uznaniem krytyków sieciowej gry fabularnej dla wielu graczy firmy Blizzard Entertainment, jest już dostępny! Bohaterowie Hordy i Przymierza zostają wezwani z powrotem do Azeroth, aby zbadać mistyczne Smocze Wyspy i ich starożytne sekrety, gdzie smocze aspekty powróciły, by odzyskać swoje królestwo i dom przodków.

„Dragonflight trafia w sedno tego, co gracze zawsze kochali w World of Warcraft – eksplorację, dostosowywanie i poczucie zachwytu, gdy świat i jego historie się rozwijają” — powiedział Mike Ybarra, prezes Blizzard Entertainment. „Aktualizacje podstawowych systemów, takie jak nowe drzewka talentów, opierają się na dziedzictwie WoW dla graczy wszystkich typów, pozwalając starym znajomym i nowym cieszyć się wszystkim, co Azeroth ma do zaoferowania przez wiele lat”.

Nowy kontynent Dragon Isles składa się z pięciu tętniących życiem stref, które są jednymi z największych pod względem obszaru w historii WoW: Forbidden Reach, nowa strefa startowa dla rasy dracthyrów; pierwotne Waking Shores, nieokiełznana kraina pełna energii żywiołów; smagane wiatrem Równiny Ohn’ahran, dom dumnych klanów centaurów; rozległa Azure Span, gdzie tuskarry łowią ryby pośród tajemnych ruin; i lśniący Thaldrazsus, siedziba mocy smoczych aspektów i siedziba smoczej stolicy Valdrakken.

Dragonflight wprowadza pierwszą kombinację rasa/klasa w World of Warcraft, Dracthyr Evoker. Oferując mnóstwo opcji dostosowywania postaci i rozpoczynając od poziomu 58, dracthyr Evokers to pierwsza klasa zadająca obrażenia dystansowe, która została dodana do World of Warcraft od czasu premiery gry 18 lat temu. Gracze mogą kierować magią smoczych stad, manewrując po polach bitew, lecząc swoich sojuszników lub zadając obrażenia wrogom, korzystając z zupełnie nowego, wzmocnionego rzucania zaklęć.

Wzbij się w powietrze na początku Dragonflight dzięki Dragonriding, całkowicie nowej i ekscytującej metodzie eksploracji powietrznej, w której poszukiwacze przygód mogą zanurkować z wysokości na sterowanych Dragon Isles Drake, aby nabrać prędkości, zanim wzbiją się na panowanie, aby szybować i nurkować na zbudowanym impecie. Oprócz rywalizacji w próbach czasowych i wyścigach wieloosobowych, gracze mogą zbierać całą gamę dostosowań wyglądu i ulepszeń umiejętności na całym koncie dla czterech smoków do zdobycia na Smoczych Wyspach w drodze do nowego limitu 70 poziomów.

Systemy podstawowe zostały przeprojektowane dla Dragonflight, a każdy z nich będzie podlegał dalszym aktualizacjom w ramach stopniowego podejścia w całym dodatku:

  • Całkowicie nowy system drzewka talentów oferuje niespotykaną dotąd kontrolę nad rozgrywką, bardziej wpływowe wybory na każdym poziomie oraz nowe kombinacje umiejętności. Dostępne są zestawy talentów dla początkujących, aby pomóc nowym lub powracającym poszukiwaczom przygód, a zestawy talentów można zapisywać, wymieniać i udostępniać znajomym.
  • Przeprojektowany wyświetlacz Heads-Up (HUD) i interfejs użytkownika świetnie prezentują się na nowoczesnych wyświetlaczach i skuteczniej wyświetlają ważne informacje dotyczące rozgrywki. Interfejs użytkownika HUD można teraz łatwo dostosować do wszystkich typów graczy, dodając tryb edycji i umożliwiający łatwe udostępnianie wyposażenia.
  • Ulepszone profesje, które są teraz filarem zdobywania sprzętu, pozwalają spełnić fantazję mistrza rzemiosła lub zbieracza i budować klientelę poprzez nowe zlecenia pracy kierowane przez graczy, specjalizacje do odblokowania oraz dodanie systemu jakości rzemiosła i zbieractwa.

Dragonflight jest dostępny cyfrowo jako edycja podstawowa (sugerowana cena detaliczna 49,99 USD), edycja heroiczna (sugerowana cena detaliczna 69,99 USD), która zawiera nowego zwierzaka Murkastrasza, ulepszenie postaci do poziomu Dragonflight (poziom 60) i nowego latającego wierzchowca Tangled Dreamweaver oraz jako epicki edycja (89,99 USD), która obejmuje wszystkie elementy z edycji heroicznej oraz efekt Hearthstone Timewalkera, diadem Strażnika Zaklęć transmog w gnieździe na głowę, transmog Wings of Awakening w tylnym gnieździe w pięciu wariantach kolorystycznych i 30 dni czasu gry.

Reklama

Obecnie dostępna jest specjalna 12-miesięczna oferta subskrypcji (sugerowana cena detaliczna 155,88 USD, równowartość 12,99 USD miesięcznie), która zawiera latającego wierzchowca Nether-Gorged Greatwyrm i Tabard of the Flame w WoW Classic z aktualnej 6-miesięcznej oferty subskrypcji oraz Telix latający wierzchowiec Stormhorn, naziemny wierzchowiec Gargantuan Grrloc, wierzchowiec Butwiejący szmaragdowy smok w WoW Classic oraz wszystkie elementy, które zostaną ogłoszone w ramach naszej nadchodzącej 6-miesięcznej oferty subskrypcji 2023 — zostaną ujawnione w styczniu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SilverStone Intros RM51 5U Rackmount Case, którą można przechylić w wieżę

SilverStone wprowadził RM51, obudowę rackową 5U przeznaczoną dla serwerów i stacji roboczych, którą można przechylić wzdłuż boku, aby używać jej jako obudowy typu...

GIGABYTE oficjalnie wprowadza na rynek dyski SSD AORUS Gen5 serii 10000 NVMe

GIGABYTE oficjalnie wprowadził na rynek swoje flagowe dyski SSD AORUS Gen5 z serii 10000 M.2 NVMe, które wykorzystują interfejs PCI-Express 5.0 x4. ...

Kim jest dzieciak kończący odcinek 5 Last of Us? Poznaj Sama z gier.

HBO Ostatni z nas kończy swój czwarty odcinek z cliffhangerem — Ellie (Bella Ramsey) i Joel (Pedro Pascal) budząc się...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!