Prowansalski świat science-fiction czeka: odkryj tajemnice w przyczepie kempingowej SandWitchNiezależny deweloper Plane Toast, we współpracy z niezależnym wydawcą Dear Villagers, z radością ogłasza nadchodzącą premierę Caravan SandWitch, wciągającej, opartej na narracji gry przygodowej eksploracyjnej, której akcja rozgrywa się w pięknie stworzonym, przypominającym prowansalskie science-fiction świecie zwanym Cigalo. Gra Caravan SandWitch, która ukaże się w 2024 roku na platformach Steam, Epic, PlayStation 5 i Nintendo Switch, zaprasza graczy do wyruszenia w serdeczną podróż, podczas której odkryją tajemnice Cigalo w celu odnalezienia zaginionej siostry.

Caravan SandWitch już pojawia się na dużej scenie! Kilka godzin temu zaprezentowano go w AG French Direct. Bądź na bieżąco, ponieważ NAPRAWDĘ wkrótce będziemy mieli dla Ciebie zdrowe wiadomości bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej! Kto wie, może będzie to ekskluzywne demo. Bądź na bieżąco, dodając grę do listy życzeń.

Ta przytulna, półotwarta gra przygodowa, charakteryzująca się pełną nadziei postapokaliptyczną scenerią, różnorodnymi postaciami i silnym poczuciem wspólnoty, kładzie nacisk na eksplorację, integrację i tematy środowiskowe. Gracze będą przemierzać bogaty krajobraz w konfigurowalnej furgonetce, wchodząc w interakcję z różnymi mieszkańcami i odkrywając tajemnice Cigalo.

Pochodzący z Prowansji, na południu Francji, założyciele Plane Toast zainspirowali się krajobrazami swojego dzieciństwa, aby stworzyć wszechświat Caravan SandWitch. Gra poruszająca tematy bliskie obu członkom zespołu, takie jak reprezentacja w grach wideo, ekologia i dostępność dla wszystkich.

To szczera wiadomość od niezależnego studia wyjaśniająca, dlaczego warto umieścić tę grę na liście życzeń i wyruszyć w tę podróż razem z nami!

„Jesteśmy podekscytowani, że w końcu możemy ogłosić Caravan SandWitch! Po dwóch latach pełnego pasji rozwoju, z jego wzlotami i upadkami, a szczególnie silną pracą zespołową, jesteśmy naprawdę dumni z wyników. To zdecydowanie spełnienie marzeń! Staraliśmy się włożyć w to jak najwięcej jak to tylko możliwe w tej grze. Sceneria rozgrywa się w krajobrazach Prowansji z dzieciństwa, a wszystkie tematy poruszone w grze są nam naprawdę bliskie. Świadomość, że ludzie będą śledzić naszą pracę, grać w naszą grę, a nawet transmitować na żywo ekscytujący!” – Tost samolotowy

Streszczenie
Wyrusz w podróż przez rozległe krajobrazy w Caravan SandWitch, wciągającej, opartej na narracji grze przygodowej eksploracyjnej.

Reklama

W Caravan SandWitch wyrusz w podróż po świecie przypominającym Prowansję science-fiction, prowadzoną przez tajemnicę skrywaną przez twoją zaginioną siostrę, która odkrywa się z każdym twoim krokiem. Wejdź w interakcję ze społecznościami Cigalo, pomagaj im w wykonywaniu zadań i poznaj po drodze nowych ludzi. Nie spiesz się i zwiedzaj świat, podróżując vanem lub pieszo. Życie jest proste: bez walki, bez śmierci, bez timera, tylko ty, twoja furgonetka i świat.

Kluczowe cechy
Poznaj świat przypominający Prowansję
Wyposażony w swoją furgonetkę i szereg niezbędnych narzędzi, wyruszasz na poszukiwanie zaginionej siostry. Ulepszaj swoją furgonetkę podczas przygód i eksploracji, aby otwierać nowe przejścia i ruiny. Od poruszania się po zdradliwym terenie po odkrywanie starożytnych ruin, każdy krok Twojej podróży przybliża Cię do odkrycia prawdy o zniknięciu Twojej siostry.

Pełna nadziei postapokalipsa
Z zielonej planety na pustynną w wyniku działalności człowieka i nadmiernej eksploatacji; odkryj na Cigalo wpływ człowieka i jego populacji podczas swojej podróży. Poznaj Reinetos, stary aborygeński gatunek, roboty pozostawione po eksploatacji planety, ludzi, którzy pozostali po tym, jak wszyscy wyjechali na inną planetę, oraz tajemniczą SandWitch. Wszyscy żyją spokojnie w Cigalo i pomagają sobie nawzajem w tym nieprzyjaznym środowisku.

Poznaj różnorodną obsadę postaci
Wchodząc w interakcję z różnorodnymi postaciami, które spotykasz po drodze, zrozumiesz, że Twoja społeczność jest Twoim domem. Pomóż każdemu i dołóż swoją cegiełkę do tej budowli, która umożliwi każdemu życie w harmonii w środowisku wrogim wszystkim cywilizacjom z powodu nadmiernej eksploatacji.

Gra stworzona dla wszystkich
Plane Toast przywiązało ogromną wagę do stworzenia gry, w której każdy może poczuć się częścią, reprezentując ich wizję świata, w którym społeczności pomagają sobie nawzajem w przezwyciężaniu konsekwencji środowiskowych naszego świata. Caravan SandWitch została napisana przy użyciu inkluzywnego scenariusza, który reprezentuje prawdziwą społeczność wraz z jej ludźmi i reprezentacją.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment