Prośba o funkcję iOS 17: Zabierz mnie do tego zdjęcia


W tym tygodniu usłyszeliśmy o nowym sposobie, w jaki Apple planuje udostępnić nam iPhone’a 14 Pro z zawsze włączonym wyświetlaczem w systemie iOS 17. Jeśli kiedykolwiek chciałeś, aby Twój iPhone zaprezentuj więcej paneli informacyjnych w układzie poziomymcóż, masz szczęście.

Mam nadzieję, że będzie więcej aktualizacji dostosowywania standardowego ekranu blokady. W szczególności jest jedna rzecz w wersji Photo Shuffle ekranu blokady w iOS 16, która, mam nadzieję, zmieni się w iOS 17.

Apple całkiem dobrze radzi sobie z wyświetlaniem zdjęć z Twojej biblioteki, jednocześnie pozwalając Ci zobaczyć je w kontekście. Ekran blokady losowania zdjęć nie jest jednym z tych przykładów.

Nie zrozum mnie źle. To świetna funkcja. Niedawno zacząłem używać ekranu blokady losowania zdjęć, który pobiera zdjęcia moich dzieci i przegląda je co godzinę. Nie każde zdjęcie nadaje się na świetną tapetę, ale zawsze jestem zachwycony, jakie zdjęcia można znaleźć.

Czasami zawiera zdjęcie, które moim zdaniem jest szczególnie przyjemne w użyciu. Innym razem wybiera zdjęcia, które są naprawdę zabawne w kontekście, ale nie powinny być używane przez długi czas.

Reklama

Było wiele okazji, aby zawstydzić moje dzieci, pokazując im, które zdjęcie jest prezentowane przez godzinę. Częściej pokazuję im miłe wspomnienie z czasów, gdy byli znacznie młodsi, co ich zaskakuje.

Szczerze mówiąc, ekran blokady losowania zdjęć był zaskakująco dobry w wyciąganiu zdjęć z mojej biblioteki, które być może chcę zaprezentować.

Czasami pokazuje nawet, że kadrowanie czyjejś twarzy na zdjęciu grupowym faktycznie tworzy ładne zdjęcie portretowe. To są naprawdę te, które chcę wykopać z mojej biblioteki zdjęć, powielić i przyciąć.

Ale z tego, co wiem i chciałbym się mylić, nie ma możliwości przejścia z ekranu blokady losowego odtwarzania zdjęć do zdjęcia znajdującego się w Twojej bibliotece. Moim obejściem było zrobienie zrzutu ekranu mojego ekranu blokady jako przypomnienia, aby wrócić i polować na to zdjęcie. Możesz także przeglądać zdjęcia konkretnych osób na podstawie twarzy, ale znalezienie dokładnie tego zdjęcia, które chcesz, nadal wymaga polowania.

Jeśli mam rację, myśląc, że się nie mylę, mam nadzieję, że Apple wziął to pod uwagę, przygotowując iOS 17. Jestem dość późno, ale jestem pewien, że inni zauważyli to znacznie wcześniej.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment