Prośba o funkcję iOS 17: Zabierz mnie do tego zdjęcia


W tym tygodniu usłyszeliśmy o nowym sposobie, w jaki Apple planuje udostępnić nam iPhone’a 14 Pro z zawsze włączonym wyświetlaczem w systemie iOS 17. Jeśli kiedykolwiek chciałeś, aby Twój iPhone zaprezentuj więcej paneli informacyjnych w układzie poziomymcóż, masz szczęście.

Mam nadzieję, że będzie więcej aktualizacji dostosowywania standardowego ekranu blokady. W szczególności jest jedna rzecz w wersji Photo Shuffle ekranu blokady w iOS 16, która, mam nadzieję, zmieni się w iOS 17.

Apple całkiem dobrze radzi sobie z wyświetlaniem zdjęć z Twojej biblioteki, jednocześnie pozwalając Ci zobaczyć je w kontekście. Ekran blokady losowania zdjęć nie jest jednym z tych przykładów.

Nie zrozum mnie źle. To świetna funkcja. Niedawno zacząłem używać ekranu blokady losowania zdjęć, który pobiera zdjęcia moich dzieci i przegląda je co godzinę. Nie każde zdjęcie nadaje się na świetną tapetę, ale zawsze jestem zachwycony, jakie zdjęcia można znaleźć.

Czasami zawiera zdjęcie, które moim zdaniem jest szczególnie przyjemne w użyciu. Innym razem wybiera zdjęcia, które są naprawdę zabawne w kontekście, ale nie powinny być używane przez długi czas.

Reklama

Było wiele okazji, aby zawstydzić moje dzieci, pokazując im, które zdjęcie jest prezentowane przez godzinę. Częściej pokazuję im miłe wspomnienie z czasów, gdy byli znacznie młodsi, co ich zaskakuje.

Szczerze mówiąc, ekran blokady losowania zdjęć był zaskakująco dobry w wyciąganiu zdjęć z mojej biblioteki, które być może chcę zaprezentować.

Czasami pokazuje nawet, że kadrowanie czyjejś twarzy na zdjęciu grupowym faktycznie tworzy ładne zdjęcie portretowe. To są naprawdę te, które chcę wykopać z mojej biblioteki zdjęć, powielić i przyciąć.

Ale z tego, co wiem i chciałbym się mylić, nie ma możliwości przejścia z ekranu blokady losowego odtwarzania zdjęć do zdjęcia znajdującego się w Twojej bibliotece. Moim obejściem było zrobienie zrzutu ekranu mojego ekranu blokady jako przypomnienia, aby wrócić i polować na to zdjęcie. Możesz także przeglądać zdjęcia konkretnych osób na podstawie twarzy, ale znalezienie dokładnie tego zdjęcia, które chcesz, nadal wymaga polowania.

Jeśli mam rację, myśląc, że się nie mylę, mam nadzieję, że Apple wziął to pod uwagę, przygotowując iOS 17. Jestem dość późno, ale jestem pewien, że inni zauważyli to znacznie wcześniej.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Google dodaje opcję umożliwiającą wydawcom rezygnację z otrzymywania danych szkoleniowych AI

Właśnie ogłosiło to Google daje wydawcom witryn możliwość rezygnacji z wykorzystywania ich danych do uczenia modeli sztucznej inteligencji firmy, przy jednoczesnym zachowaniu dostępności...

Sojusz HDBaseT standaryzuje wysokowydajne rozszerzenie USB 3.2

Organizacja HDBaseT Alliance ogłosiła standaryzację rozszerzeń dalekiego zasięgu łączności USB 3.2, aby zaspokoić zapotrzebowanie na kompaktową technologię o dużej przepustowości, niskim poborze mocy...

Recenzja Castlevania: Nocturne: nowy serial Netflixa jest cholernie genialny

Netflixa Pierwszy Castlevania serial animowany wyróżnia się równoważeniem cichych, pięknie zagranych momentów ludzkiego dramatu z wybuchową i pomysłową scenografią akcji, która jest na...
Advertisment