Proponowana ustawa „Dostępny i niedrogi Internet dla wszystkich” ma na celu zainwestowanie 94 miliardów dolarów w ogólnokrajowe łącza szerokopasmowe


W ślad za najnowszą amerykańską ustawą stymulacyjną przyjętą przez Izbę i Senat, Demokraci ujawnili dziś rano Ustawę o dostępnym, przystępnym cenowo Internecie dla wszystkich. Proponowane przepisy przewidują inwestycje w wysokości 94 miliardów dolarów w ciągu najbliższych trzech do czterech lat w celu poprawy ogólnokrajowego dostępu do Internetu, prędkości i oferowania dotacji.

Zgłoszony przez The Washington Post, propozycja Ustawy o dostępnym i niedrogim Internecie dla wszystkich była sponsorowana przez 30 Demokratów Izby Reprezentantów i Senatu. Rep. James E. Clyburn (DS.C.) i Sen. Amy Klobuchar (D-Minn.) Kierował tworzeniem przepisów.

Celem ustawy jest rozszerzenie zasięgu Internetu na miejsca, w których nie jest on dostępny, zwiększenie prędkości w miejscach, w których jest on opóźniony, a także zapewnienie dotacji rodzinom, które mają problem z jego opłaceniem.

Senator Angus King of Maine (I) porównał ustawę o Internecie do „elektryfikacji wsi w latach trzydziestych”.

„Pandemia naprawdę wyraźnie pokazała wszystkim, jak ważne jest łącze szerokopasmowe” – powiedział senator Angus King (I-Maine), który pomógł zabezpieczyć fundusze na infrastrukturę podczas późnych negocjacji nad pakietem. „To jest jak elektryfikacja obszarów wiejskich w latach trzydziestych”.

W międzyczasie przedstawiciel Clyburn uważa, że ​​inwestycja będzie kluczem do rozwoju gospodarki USA i jest „jednym z najlepszych wysiłków infrastrukturalnych”, jakie należy podjąć w tej chwili:

„Nie będziemy rozwijać gospodarki w naszych społecznościach w całym kraju bez dostępu szerokopasmowego” – powiedział Clyburn w wywiadzie dla The Washington Post. „Inwestycje, które w to robimy, oraz rozbudowa w ciągu trzech do czterech lat, sprawiają, że jest to jeden z najlepszych działań infrastrukturalnych, jakie możemy podjąć dzisiaj”.

W przeszłości Republikanie skłaniali się głównie do tego, aby prywatny rynek sam zajął się infrastrukturą internetową, zamiast angażować rząd. Jednak Demokraci czują, że mają szansę posunąć tę ustawę do przodu, mając większość w Izbie Reprezentantów i Senacie.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment