Program pozyskiwania głośników powraca w dniach 16–18 października 2024 r


Wystawa Loudspeaker Sourcing Show odbędzie się 16, 17 i 18 października 2024 r. w hotelu Nansha Grand w Nansha (Kanton) w południowych Chinach. Jest to powrót jedynych targów organizowanych specjalnie dla branży głośników i prezentujących producentów komponentów głośnikowych na poziomie OEM/ODM, a także wyłącznie technologie istotne dla projektowania i produkcji głośników.

Wystawa Loudspeaker Sourcing Show odbędzie się 16, 17 i 18 października 2024 r. w hotelu Nansha Grand w Nansha (Kanton) w południowych Chinach. Jest to powrót jedynych targów organizowanych specjalnie dla branży głośników i prezentujących producentów komponentów głośnikowych na poziomie OEM/ODM, a także wyłącznie technologie istotne dla projektowania i produkcji głośników. Dla firm sprzedających i kupujących przetworniki głośnikowe lub kompletne systemy, pasywne lub aktywne, to ukierunkowane wydarzenie jest niezwykle cenne.

To wyjątkowe spotkanie profesjonalistów z branży głośnikowej, które odbyło się po raz pierwszy w 2015 roku, nie odbyło się od 2019 roku w wyniku globalnej pandemii Covid-19. Od tego czasu wiele się zmieniło, ale nigdy nie było lepszego momentu na wznowienie Loudspeaker Sourcing Show, szczególnie po to, aby poznać nowe realia branżowe w Chinach i ogólnie w Azji.

Od początku istnienia Loudspeaker Sourcing Show pokazał wartość formuły, przyciągające średnio 400 uczestników, 48 wystawców i reprezentowanych 25 krajów. To trzydniowe wydarzenie, które zawsze odbywa się w hotelu Nansha Grand w Guangzhou, gdzie uczestnicy mogą pozostać i jak najlepiej wykorzystać czas na nawiązanie kontaktu z wystawcami i uczestnikami, jest promowane bezpośrednio przez Trueanalog Strictly OEM, czołowego producenta gotowych systemów głośnikowych z siedzibą w Region.

TrueAnalog to fabryka będąca własnością i prowadzona przez Amerykanina, który zna lokalny język i kulturę, produkuje własne, niestandardowe przetworniki, które są wbudowane w kompletne systemy, z których wiele to marki premium z Europy i USA. Philip Richardson, założyciel Trueanalog, i jego żona Mandy Tseng z Zeng Ben, jednego z największych dostawców stalowych płyt górnych i tylnych stosowanych w zespołach magnesów do głośników, wyidealizowali koncepcję pokazu zaopatrzenia przeznaczonego wyłącznie dla potrzeb branży głośnikowej.

 

Reklama

Po latach prowadzenia działalności w regionie Philip pomyślał, że zorganizowanie tego programu przyniesie wszystkim ogromne korzyści – będzie to punkt kompleksowej obsługi systemów głośnikowych.

Targi rozpoczynają się ostatniego dnia targów Hong Kong Electronic Show 2024, podczas których firmy z całego świata tradycyjnie spotykają się z dostawcami. Odwiedzający zainteresowani wzięciem udziału w Loudspeaker Sourcing Show muszą po prostu popłynąć promem z Kowloon do Nansha – podróż promem do Nansha zajmuje około 1 godz. 20 m i znajduje się w odległości krótkiego spaceru od terminalu promowego do hotelu. A ponieważ jest to małe wydarzenie o ściśle określonym charakterze, uczestnicy nie powinni martwić się językiem, ponieważ organizacja zapewni całe wsparcie potrzebne biznesowi. Wszyscy obecni producenci mówią po angielsku lub mają pod ręką tłumaczy.

Ponieważ są to targi branżowe, rejestracja na to wydarzenie jest przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów z branży, a wszyscy wystawcy to fabryki i faktyczni producenci komponentów do stożków, pająków, cewek drgających, trójników, górnych płyt, u-jarzmów, ram, zwrotnic, obudów, itp. Zachęcamy odwiedzających do przyniesienia swoich rysunków i przygotowania się do rozmów o sklepie i uzyskania cen na wystawie. Ponadto większość wystawców ma swoje fabryki w ciągu 90 minut od targów, więc łatwo jest zaplanować faktyczne wizyty na miejscu.

Szósta edycja Loudspeaker Sourcing Show będzie najcenniejsza w historii, biorąc pod uwagę „interregno” i ewolucję tętniącego życiem sektora produkcyjnego w Chinach, zmiany na wewnętrznym rynku Chin oraz mającą miejsce dywersyfikację geograficzną w Azji. Spotykając się z dziesiątkami dostawców w jednym miejscu, Loudspeaker Sourcing Show pozwala zaoszczędzić wiele tysięcy dolarów i miesięcy podróży wszystkim uczestnikom. Nie tylko wszyscy wystawcy zostali sprawdzeni przez Trueanalog, ale podczas targów zapewniono także porady prawne, a profesjonalna kancelaria prawna może pomóc w prowadzeniu interesów w Chinach.

Podczas wydarzenia obecni eksperci od głośników są zapraszani do prezentacji, z możliwością zadawania pytań i odpowiedzi co godzinę. Uczestnicy mają przez cały dzień dostęp do bezpłatnego piwa, kawy, herbaty i wody, a także kolacji przy basenie.

 

Większe możliwości?
audioXpress poprosił Philipa Richardsona o przedstawienie nam pewnych spostrzeżeń na temat obecnego otoczenia biznesowego w Chinach w porównaniu z rokiem 2019. Richardson potwierdza, że ​​większość firm, w tym podmioty zagraniczne, optymistycznie ocenia rozwój chińskiego rynku. Jak dotąd firma Trueanalog Strictly OEM odnotowała wzrost sprzedaży o 12% w pierwszym kwartale 2024 r. w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Pokaz pozyskiwania głośników
Trueanalog wyłącznie OEM
Pan Philip Richardson / Pani Eva Lee
+8613928881210 / +8618502027859
E-mail trueanalogphilip@gmail.com
Lub

trueanalogsales@gmail.com

Rejestracje są otwarte

www.loudspeakersourcingshow.com

 Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment