Program nagród dla twórców TikTok dostępny dla wszystkich; więcej przychodów


The TIK Tok Program nagród dla twórców – wypuszczono po raz pierwszy rok temu jako ograniczoną wersję beta pod nazwą Program Kreatywności – jest już dostępny dla wszystkich…

Filmy TikTok miały kiedyś zaledwie 15 sekund, co stanowiło ciekawe wyzwanie twórcze dla twórców i sposób na zapewnienie użytkownikom natychmiastowych hitów rozrywkowych.

Od tego czasu firma zdecydowała się jednak na dłuższe filmy i stwierdziła, że ​​te trwające ponad minutę cieszą się większą popularnością i generują wyższe przychody dla twórców.

Podczas zeszłorocznego uruchomienia Programu Kreatywności wybrani TikTokerzy zostali poproszeni o utworzenie filmów trwających dłużej niż jedną minutę w zamian za większe cięcie. Firma twierdzi program został teraz przemianowany na program nagród dla twórców TikTok i jest dostępny dla wszystkich od dziś.

W zeszłym roku udostępniliśmy program kreatywności w wersji beta, co umożliwiło nam zebranie opinii od naszej społeczności w celu dalszej optymalizacji tej funkcji. Od czasu jego premiery zaobserwowaliśmy niesamowity sukces programu, przy czym całkowite przychody twórców wzrosły o ponad 250% w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a liczba twórców zarabiających 50 000 dolarów miesięcznie niemal się podwoiła.

Program kreatywności zaprojektowaliśmy, aby pomóc twórcom rozwijać ich kreatywność, generować większy potencjał przychodów i odblokowywać więcej możliwości w świecie rzeczywistym. Z radością informujemy, że w nadchodzących tygodniach program opuści wersję beta z pewnymi ulepszeniami i nową nazwą: Program nagród dla twórców.

Program Nagród dla twórców będzie w dalszym ciągu nagradzał wysokiej jakości, oryginalne treści trwające ponad minutę dzięki zoptymalizowanej formule nagród skupionej na 4 kluczowych obszarach: oryginalności, czasie odtwarzania, wartości wyszukiwania i zaangażowaniu odbiorców.

TikTok twierdzi, że udostępnia także twórcom więcej zasobów.

Zdajemy sobie sprawę, że przy tak różnorodnych ofertach monetyzacji twórcy mogą nie w pełni rozumieć analitykę i mechanikę każdej funkcji. Aby pomóc twórcom w lepszym zrozumieniu tych ofert indywidualnie, uaktualnimy Portal twórców do Akademii twórców. Nowe wszechstronne centrum edukacyjne zapewni twórcom na wszystkich poziomach regularnie aktualizowane zasoby, kursy, artykuły, filmy i spostrzeżenia, które pozwolą im uzyskać dodatkowe wskazówki dotyczące ich podróży do TikTok. Od stanu konta po narzędzia do tworzenia, umiejętności dotyczące treści i funkcje monetyzacji – twórcy mogą znaleźć tutaj odpowiedzi na swoje pytania. Obecnie znajdująca się w fazie testów Akademia twórców będzie dostępna w nadchodzących tygodniach w 7 różnych językach, a w przyszłości będzie dostępnych więcej, do których będzie można uzyskać dostęp w aplikacji za pośrednictwem narzędzi Twórcy, a ostatecznie za pośrednictwem Centrum twórców.

Reklama

Wreszcie testuje nowe opcje subskrypcji.

Od czasu wprowadzenia subskrypcji LIVE byliśmy świadkami wpływu, jaki wywarła ona na twórców w świecie rzeczywistym, umożliwiając im korzystanie z ekskluzywnych korzyści tej funkcji, takich jak odznaki, spersonalizowane emotikony, ekskluzywne treści i komunikacja ze społecznością, w celu tworzenia dynamicznych relacji ze społecznością przy jednoczesnym zwiększaniu miesięcznych zyski. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć tę funkcję w ramach nowo zaprojektowanej subskrypcji, aby udostępnić ją twórcom na TikTok, którzy nie korzystają z LIVE.

Obecnie jest to dostępne tylko na zaproszenie, ale oczekuje się, że wkrótce zostanie udostępnione wszystkim.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Aplikacja kalkulatora języka naturalnego Soulver 3 jest dostępna na iPhone’a

Jak napisałem w przeszłości, Soulver jest jednym z moich niezbędne aplikacje na komputerze Mac i iPadzie. Zasadniczo jest to inteligentny kalkulator w...

Twórca Star Trek: Lower Decks zamienia Golden Axe firmy Sega w widowisko

Zręcznościowa bijatyka typu hack-and-slash firmy Sega Złota siekiera jest adaptowany dla telewizji. W dość nieoczekiwany sposób ten serial telewizyjny będzie...

Dziewięciu pracowników Google aresztowanych po protestach okupacyjnych dotyczących Projektu Nimbus

Dziewięciu pracowników Google, którzy zajmowali biura firmy w Nowym Jorku i Kalifornii, zostało aresztowanych we wtorek wieczorem po ośmiogodzinnym napadzie.Pracownicy protestowali przeciwko zaangażowaniu...
Advertisment