Produkcja wyświetlaczy do iPhone’a 16 rozpocznie się w czerwcu, a premiera odbędzie się we wrześniu


Wraz ze zbliżającym się latem jesteśmy coraz bliżej oczekiwanego wrześniowego debiutu iPhone’a 16. W rezultacie więcej szczegółów na temat telefonów powinno zacząć pojawiać się w wiadomościach.

Jedna z takich aktualizacji pochodzi dzisiaj z analityk Ross Youngpisząc na X w poście abonenckim o rozpoczęciu produkcji wyświetlaczy do iPhone’a 16.

Panele do iPhone’a 16 wkrótce wejdą do produkcji

Young zauważa w swoim poście, że panele dla nowej linii iPhone’a 16 mają się rozpocząć w czerwcu, co będzie zgodne z harmonogramem zeszłorocznej produkcji iPhone’a 15.

Produkcja wyświetlaczy odbywająca się o tej samej porze co w zeszłym roku oznacza, że ​​iPhone 16 ma zadebiutować w połowie września w tym samym czasie, co ubiegłoroczny iPhone 15.

Spośród pełnej linii iPhone’a 16, która ma ponownie obejmować cztery modele, według Younga największy przewidywany poziom sprzedaży w czerwcu będzie dotyczył iPhone’a 16 i 16 Pro, przy czym wzrost liczby wyświetlaczy 16 Plus i 16 Pro Max prawdopodobnie nastąpi w dalszej części roku. lato.

Reklama

Również dzisiaj atrapy jednostek do iPhone’a 16 Pro i Pro Max były wspólne, ujawniając oczekiwane większe rozmiary wyświetlaczy w tegorocznych modelach. Będzie to pierwszy zauważalny wzrost rozmiaru wyświetlacza od kilku lat, od linii iPhone’a 12.

Wersja 9to5Mac

W obliczu zbliżającej się konferencji WWDC i konieczności wyprodukowania przez Apple milionów iPhone’ów przed ich jesienną premierą dzisiejsze wiadomości nie są zaskakujące, ale uspokajające. Oczekując na przyszłe problemy produkcyjne, potencjalnie związane z produkcją nowych rozmiarów wyświetlaczy w tym roku, iPhone 16 powinien trafić do rąk użytkowników mniej więcej we wrześniu, zgodnie z naszymi przewidywaniami.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Zdobądź certyfikaty IT CompTIA, a ten pakiet przygotowawczy kosztuje tylko 59,97 USD

Istnieje więcej niż jeden sposób szkolenia na specjalistę IT. Chociaż formalny dyplom może otworzyć wiele drzwi, nadal istnieją wiarygodne zasoby, do których...

Gra na iPoda Tetris sterowana za pomocą kółka przewijania znalezionego w prototypie

Niepublikowany iPoda Na prototypie modelu 3. generacji odnaleziono grę Tetris, sterowaną za pomocą kółka przewijania… Klon Tetrisa został znaleziony przez użytkownika X AppleDemoYTktóra...

VANKYO przedstawia nowości projektorów na rok 2024 z inteligentnymi funkcjami

VANKYO, wiodąca na świecie marka innowacyjnych projektorów, wypuszcza na rynek trzy projektory domowe w sam raz na Dzień Pamięci: Leisure L470 Neo, Leisure...
Advertisment