Premiera trzeciego sezonu programu telewizyjnego Halo, obsada i co wiemy do tej pory


AureolaDrugi sezon serialu dobiegł końca, ale Podróż Master Chiefa dopiero się zaczyna. W końcu dopiero co postawił stopę na pierścieniu, od którego pochodzi nazwa serialu. Ale po burzliwy sezon z walka z USNCtrudno powiedzieć czy więcej Aureola naprawdę jest na horyzoncie, czy nie.

Oto wszystko, co wiemy o przyszłości Paramount Plus” Aureola program telewizyjny i co powiedziano o potencjalnym trzecim sezonie.

[Ed. note: This story contains spoilers for Halo season 2.]

Czy dzieje się trzeci sezon Halo?

Oficjalnie nic nie wiemy, ale teraz, gdy Master Chief wreszcie przybył na Halo, wydaje się to prawdopodobne. Co więcej, zespół kreatywny stojący za serią wydaje się być optymistą co do kontynuacji serialu i jasno dał do zrozumienia, że ​​jeśli dostaną zielone światło, będzie miał jeszcze mnóstwo historii do opowiedzenia.

W wywiadzie z Collider, producent wykonawczy Kiki Wolfkill powiedział, że zespół napisał serial z „myślą o długoterminowej perspektywie” i że zaplanowano już historię wykraczającą poza sezon 2. Tymczasem nowy showrunner sezonu 2, David Wiener, powiedział Colliderowi, że przystąpił do sezonu 2, próbując zostawić dość kilka drzwi otwartych również na przyszłość.

„Mam nadzieję, że będziemy mieli szansę zarobić więcej” – powiedział Wiener. „To jest całkowicie zamierzone.”

Reklama

Kiedy zostanie wydany sezon 3 Halo?

Biorąc pod uwagę, że wiedzieliśmy, że sezon 2 Halo nadejdzie bardzo wcześnie, a mimo to zajęło to prawie dwa lata, prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim pojawi się możliwy sezon 3. Biorąc to pod uwagę, sezon 2 zyskał zupełnie nowego showrunnera, więc Jeśli Wiener zostanie tu na kolejny sezon, możliwe, że uda się to zrobić nieco szybciej. Mimo to prawdopodobnie potencjalny sezon 3 nie będzie gotowy, aby trafić do Paramount Plus około 2026 roku.

Kto powróci w sezonie 3 Halo?

Wydaje się, że Pablo Schreiber w roli Master Chiefa wraz z Jen Taylor w roli Cortany będą oczywiste. Serial wydaje się również dość zdecydowany trzymać się fabuły Makee, więc Charlie Murphy również prawdopodobnie powróci. Jeśli chodzi o resztę obsady, serial wydaje się być dość skupiony na akcji rozgrywającej się w Halo – w końcu – więc trudno powiedzieć, kto jeszcze mógłby dołączyć. A ponieważ kilku członków ekipy również przeżyło, Podobnie jak Soren Bokeema Woodbine’a i Kwan Yerin Ha, nadal prawdopodobnie mamy kilka historii nie związanych z Szefem, na które warto zwrócić uwagę.

O czym byłby sezon 3 Halo?

Zakończenie Aureola sezon 2 sugeruje, że sezon 3 w końcu będzie dotyczył Halo, co byłoby całkiem ekscytujące. Serial w zasadzie stworzył nieco zmienioną wersję założeń pierwszej gry, w tym Potopu, więc możemy spodziewać się czegoś podobnego do historii z Ewolucja walki, gdzie Master Chief bada pierścień, poznaje jego prawdziwy cel, a następnie musi uciec.

Jeśli chcę poznać prawdziwą, dziwaczną historię Halo, gdzie powinienem się udać w międzyczasie?

Mówienie ludziom, żeby czytali powieści Halo to trochę jak kazanie im, żeby przeczytali późniejsze książki z serii Dune i Jestem już na tym koncie, więc możesz się założyć, że ja też mam rekomendacje dotyczące Halo. Saga Forerunner Grega Beara to trylogia książek, których akcja rozgrywa się około 100 000 lat przed spotkaniem ludzi i Przymierza i jest jedną z najlepszych i najdziwniejszych historii Halo. Dowiemy się wszystkiego o Prekursorach i Powodzi, a także fragmentach historii starożytnej ludzkości, cywilizacji podróżującej w kosmos, która prawie zniszczyła Forerunnerów na długo przed narodzinami Master Chiefa.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment