Premiera Homeworld 3 przesunięta na zimę 2024 roku


Świat ojczysty 3 jest opóźniony i zostanie uruchomiony w lutym 2024 r., ogłosił Gearbox Software w czwartek. Zmiana harmonogramu potwierdza to, co podejrzewali fani, jak poprzednio strategia czasu rzeczywistego science-fiction był planowany do startu gdzieś w pierwszej połowie tego roku.

W oświadczeniu na Twitterze Gearbox powiedział, że opóźnienie ma zapewnić tym fanom „wysokiej jakości wrażenia [they] zasługiwać.” Studio dodało, że „potrzebujemy więcej czasu na dopracowanie i dopracowanie gry”. Świat ojczysty 3 uruchomi się na komputerze z systemem Windows.

Blackbird Interactive, które stworzyło spinoff/prequel Homeworld: Pustynie Kharak dla Gearbox w 2016 roku rozwijający się Świat ojczysty 3 od 2017 r.

To sprawia, że ​​drugie opóźnienie dla Świat ojczysty 3którego pierwszym oknem startowym był rok 2022. Seria pochodzi z 1999 roku, ale nie widziała premiery głównej serii od 2003 roku Świat ojczysty 2 (chociaż zremasterowana wersja tego została uruchomiona w 2015 roku).

Uśpienie serii pochodzi od byłego wydawcy Bankructwo i likwidacja THQ 10 lat temu; Przejęcie franczyzy przez Gearbox; kampania crowdfundingowa mająca na celu wsparcie długo oczekiwanej kontynuacji; i wtedy Przejęcie Gearbox przez Embracer Groupzawieszając tę ​​kampanię.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment