Premiera czwartego sezonu Wiedźmina, plany obsady i to, co wiemy do tej pory


Wiedźmin Sezon 3 dobiegł końca po dwóch częściach i ośmiu odcinkach, ale to nie znaczy, że podróż naszych bohaterów po Kontynencie dobiegła końca. Po brutalnych zamachach stanu, niebezpiecznych spiskach, tajnych portalach i mnóstwo bójekGeralt, Yennefer i Ciri są rozdzieleni i kto wie, kiedy znów będą razem.

Netflix z pewnością przyniesie Wiedźmin powrót na sezon 4i chociaż mamy kilka pomysłów na to, co nadejdzie, w tym niesławną już przeróbkę serialu, wciąż pozostaje sporo pytań, w tym kiedy może się pojawić.

Czy będzie 4 sezon Wiedźmina?

Tak, będzie. Najbardziej oficjalne oświadczenie Netflix w tej sprawie brzmi obsadzenie Liama ​​Hemswortha w roli Geralta w przyszłym sezonie, ale to wystarczy, aby stwierdzić z całą pewnością, że w planach jest czwarty sezon. Nie jest to zbyt wielką niespodzianką, ponieważ Wiedźmin pozostaje jednym z najpopularniejszych seriali Netflix, choć ma dwa ostatnie sezony nigdy nie osiągnął szczytów oglądalności pierwszego z nich.

Kiedy wyjdzie 4 sezon Wiedźmina?

Wiedźmin O ile nam wiadomo, zdjęcia do sezonu 4 jeszcze się nawet nie rozpoczęły, więc prawdopodobnie będzie dość długo czekać pomiędzy sezonami – i jak w przypadku każdego serialu lub filmu obecnie, prace trwają pisarze I aktorzy strajki w Hollywood prawdopodobnie jeszcze bardziej przesuną datę premiery. Wiedźmin również często upływa sporo czasu pomiędzy sezonami. Sezon 1 został wydany w 2019 r., sezon 2 ukazał się dopiero w 2021 r., a sezon 3 pojawił się dopiero w tym roku. Mając to wszystko na uwadze, prawdopodobne jest, że czwarty sezon serialu zobaczymy najwcześniej około 2025 roku.

Kto zagra Geralta w 4. sezonie Wiedźmina?

Liam Hemsworth przejmie rolę Geralta od Henry’ego Cavilla w sezonie 4. Nadal nie jesteśmy pewni, jak dojdzie do tej zamiany w serialu ani jak duża będzie rola Hemswortha-Geralta w sezonie 4, ale wiemy, że Cavill wygrał nie będzie w serialu w następnym sezonie.

O czym będzie 4 sezon Wiedźmina?

Wiedźmin Sezon 3 nie pozostawia zbyt wielu wskazówek na temat tego, co nadejdzie, więc tak naprawdę można się domyślać, szczególnie w przypadku Geralta i Yennefer — przynajmniej wiemy, że Ciri spędzi trochę czasu z młodymi Szczurami grupę poszukiwaczy przygód, z którą widzimy ją pod koniec trzeciego sezonu. Z drugiej strony, jeśli wolisz psuć mi przyjemność, zawsze możesz przeczytać książkę Andrzeja Sapkowskiego Chrzest bojowyna którym prawdopodobnie będzie oparty 4 sezon książki.

Reklama

Casting do sezonu 4 informuje nas również, kogo fani mogą się spodziewać: Sharlto Copley (znany z Dystrykt 9) wcieli się w Leo Bonharta, brutalnego łowcę nagród znanego z czerpania przyjemności ze swojej pracy. W książkach ma spore pomieszanie z Ciri i szczurami. Ogłoszono także, że James Purefoy wcieli się w Skellena, doradcę dworskiego i szpiega Emhyra (oraz tego, który w książkach zatrudnia Bonharta).

Ale chociaż ci dwaj mogą dołączyć do ciemniejszych stron Wiedźmin sezonie 4, jest też kilka ważnych ogłoszeń castingowych po stronie Geralta i Ciri. Danny Woodburn (Seinfelda) wcieli się w Zoltana, krasnoluda, który jest dobrym przyjacielem Geralta. A Laurence Fishburne dołączy Wiedźmin jako Regis, opisany jako „Światowego fryzjera-chirurga z tajemniczą przeszłością, który towarzyszy Geraltowi w jego podróży.” Regis również pojawia się po raz pierwszy w powieści Chrzest ogniowy, więc inspiracja powinna wydawać się jasna w tym momencie, jeśli szukasz potencjalnych „spojlerów” na to, co ma nadejść. (Netflix opisuje nawet fabułę tak, jakby Yen, Ciri i Geralt „mogli objąć i poprowadzić grupy odmieńców, w których się znaleźli, mieli szansę przetrwać chrzest ognia — i ponownie się odnaleźć”).

O co więc chodzi Henry’emu Cavillowi?

Ma na horyzoncie kilka filmów, w większości dwa filmy akcji: Argylez Kingsman reżyser Matthew Vaughn i Ministerstwo Wojny Niedżentelmenóww reżyserii Guya Ritchiego. Jeszcze bardziej kuszący jest jednak fakt, że Cavill najwyraźniej prowadzi rozmowy w sprawie wyprodukowania i zagrania w filmie pt Projekt Warhammera. Cavill jest wielkim fanem Warhammera, co sprawia, że ​​jest to dla niego projekt będący pasją. Ponieważ jednak nie mamy jeszcze żadnych szczegółów na ten temat, wydaje się, że jest to znacznie bardziej odległe.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...

Jak Bitcoin może wspomóc wzrost w rozwijających się gospodarkach

Wiele krajów rozwijających się niewątpliwie doświadczyło swoich problemów gospodarczych. Niektóre z tych krajów mają niestabilne i niezaufane waluty fiducjarne. W związku z tym przyjmują...

Nowe narzędzie do projektowania WaveForming firmy Trinnov zaleca układ pomieszczenia w celu optymalizacji wydajności dźwięku

Trinnov Audio, francuski producent zaawansowanych procesorów audio dla kina domowego, high-end audio i kin komercyjnych, ogłosił wprowadzenie na rynek narzędzia do projektowania dla...
Advertisment