Premiera Apple Music Classical 28 marca, oto pierwsze spojrzenie


Apple ma oficjalnie zakończyła swoją aplikację Apple Music Classical. Firma twierdzi, że aplikacja będzie dostępna 28 marca, a obecni subskrybenci Apple Music będą mogli korzystać z usługi bez dodatkowych kosztów.

„Apple Music Classical umożliwia szybkie i łatwe znalezienie dowolnego nagrania w największym na świecie katalogu muzyki klasycznej dzięki w pełni zoptymalizowanemu wyszukiwaniu, a słuchacze mogą cieszyć się najwyższą dostępną jakością dźwięku i doświadczać wielu ulubionych utworów klasycznych w zupełnie nowy sposób dzięki wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu, — mówi Jabłko.

Apple twierdzi, że Apple Music Classical zostanie uruchomiony 28 marca i zaoferuje ponad 5 milionów utworów, tysiące ekskluzywnych albumów i wiele więcej.

  • Największy na świecie katalog muzyki klasycznej z ponad 5 milionami utworów i utworów, od nowości po słynne arcydzieła.
  • Tysiące ekskluzywnych albumów.
  • Możliwość wyszukiwania według kompozytora, utworu, dyrygenta, a nawet numeru katalogowego i natychmiastowego znajdowania konkretnych nagrań.
  • Najwyższa jakość dźwięku (do 192 kHz/24 bity Hi-Res Lossless) z tysiącami nagrań z wciągającym dźwiękiem przestrzennym.
  • Kompletne i dokładne metadane, aby upewnić się, że dokładnie wiesz, jakie dzieło i który artysta gra.
  • Tysiące notatek redakcyjnych, w tym biografie kompozytorów, opisy najważniejszych dzieł i nie tylko.

„Apple Music Classical to najlepsze klasyczne doświadczenie z setkami wyselekcjonowanych list odtwarzania, tysiącami ekskluzywnych albumów, wnikliwymi biografiami kompozytorów, szczegółowymi przewodnikami po wielu kluczowych utworach, intuicyjnymi funkcjami przeglądania i nie tylko” — zachwala Apple.

Reklama

Premiera Apple Music Classical była bardzo wyczekiwana, odkąd Apple przejął tę usługę Primephonic strumieniowe przesyłanie muzyki w 2021 roku. Apple obiecał uruchomić dedykowaną usługę strumieniowego przesyłania muzyki klasycznej przed końcem 2022 roku, ale nie dotrzymał tego terminu.

Możesz zamówić Apple Music Classical w przedsprzedaży w App Store już dziś. Usługa jest częścią standardowej subskrypcji Apple Music, w tym planów Indywidualnych, Studenckich, Rodzinnych i Apple One.

Warto zauważyć, że Apple Music Classical będzie dostępny tylko na iPhone’a, gdy zostanie uruchomiony jeszcze w tym miesiącu. Nie będzie dedykowanej aplikacji na iPada. Aplikacja będzie dostępna wszędzie tam, gdzie dostępna jest Apple Music, z wyjątkiem Chin, Japonii, Korei i Tajwanu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rząd Wielkiej Brytanii publikuje białą księgę AI

Rząd Wielkiej Brytanii opublikował białą księgę, w której przedstawił swoje „adaptacyjne” podejście do regulacji sztucznej inteligencji (AI), które, jak twierdzi, będzie napędzać odpowiedzialne...

The Last of Us na PC jest rzadko rozczarowującym portem PlayStation w momencie premiery

Spodziewałem się napisać o tym, jak Ostatni z nas część I przybywający na PC to najnowszy przykład świetnego pecetowego portu tytułu Sony PlayStation....

Wkrótce będziesz mógł korzystać z Apple Pay Later – ale czy powinieneś?

Niektórzy już potrafią używać Apple Zapłać później, a firma obiecuje, że trafi do „wszystkich uprawnionych użytkowników” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!