Praktyczne podejście do iPada Pro M4 z nanoteksturą [Video]


Jak my zaokrąglone zeszłej nocy, pojawiły się pierwsze recenzje iPada Pro M4, z których większość skupia się na nowych ekranach OLED, chipie M4 i ultracienkiej konstrukcji. Jeśli szukasz szczegółowego spojrzenia na nową opcję szkła z nanoteksturą, a nowy klip Tylera Stalmana czy jesteś objęty.

Praktyczne podejście do iPada Pro M4 z nanoteksturą

W filmie Tyler pokazuje kilka doskonałych porównań między standardowym wyświetlaczem a opcjami wyświetlania z nanoteksturą. Wyraźnie widać, że powłoka nanoteksturowa doskonale redukuje odblaski. Jak jednak wyjaśnia film, powłoka z nanoteksturą „nieznacznie zmniejsza współczynnik kontrastu pod pewnymi kątami”, a „czerń nie zawsze wydaje się tak bogata” w porównaniu ze standardową konfiguracją szkła.

Pomimo tych skutków ubocznych Tyler twierdzi, że nadal „zdecydowanie woli” opcję nanoteksturową. Mówi, że nanotekstura przyciąga również mniej odcisków palców niż standardowe szkło.

A co powiesz na używanie Apple Pencil na powierzchni z nanoteksturą? Tyler twierdzi, że „w dotyku znacznie bardziej przypomina papier” niż wcześniej. „Ma tę delikatną fakturę i odporność, której brakuje tradycyjnemu szkłu” – mówi.

Wygląda na to, że Apple nie udostępniło wielu recenzentom konfiguracji iPada Pro ze szkła nano-teksturowego – co może być oznaką, że tak myśli bardzo ludzie powinni wybierać standardową konfigurację szkła. W końcu opcja nanotekstury jest tylko dostępne w konfiguracjach 1 TB i 2 TB.

Reklama

Możesz obejrzeć poniższy film Tylera, aby szczegółowo przyjrzeć się nowemu wyświetlaczowi z nanoteksturą iPada M4.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...

SonicFi wprowadza produkty sieciowe dla małych i średnich firm

SonicFi Inc., zupełnie nowa firma, której celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich firm, debiutuje dziś swoją serią produktów sieciowych w chmurze...

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...
Advertisment