Praca hybrydowa, postęp w zakresie różnorodności – Podcast Computer Weekly Downtime


W tym odcinku podcastu Computer Weekly Downtime Upload Caroline Donnelly, Clare McDonald i Brian McKenna omawiają pracę hybrydową, stan programów różnorodności i integracji oraz dane w opiece zdrowotnej.

Po krótkiej rozmowie na rozgrzewkę o tym, jak wiosna (w pewnym sensie) wyskoczyła, koszeniu i ludziach wyprzedzających mapę drogową, mieszając gospodarstwa domowe na terenach zielonych w Oksfordzie i zachodnim Londynie, zespół zabrał się do podcastów.

Praca hybrydowa

Caroline rozpoczyna odcinek na temat pracy hybrydowej, która wyłania się z postpandemicznej rzeczywistości, którą prawie możemy zobaczyć. I chociaż plan odblokowania już działa – z powrotem do szkół w tym tygodniu jako pierwszym krokiem – masowego powrotu do pracy w biurze nie ma jeszcze na kartach.

To był temat, którym zespół CW zajmował się przez całą pandemię, a „praca hybrydowa” stała się modnym hasłem w branży technologicznej i szerszej społeczności biznesowej.

Caroline odwołuje się w podcastu do artykułów kolegów z CW Joe O’Hallorana, Karla Flindersa i Cliffa Sarana:

Caroline i Clare omawiają zdrowszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, która była możliwa dzięki pracy w domu, zanim Caroline przejdzie do omówienia hybrydowego modelu pracy jako ważnej funkcji na tegorocznej wirtualnej konferencji Microsoft Ignite.

Reklama

Gigant z Redmond oferuje oczywiście Office 365 i Teams jako bazowe technologie oparte na chmurze do zwiększania produktywności biura i wideokonferencji.

Ale w Ignite patrzenie w przyszłość przez CEO Satyę Nadellę, wraz z jego poparciem zdecentralizowane chmury jako sposób na napędzanie pracy hybrydowej, została poparta demonstracją technologii rzeczywistości mieszanej, nazwanej „Siatka”.

Zespół oferuje lekkie spekulacje na temat tego, w jaki sposób można zastosować tę technologię opartą na awatarach, a Clare wymyśla coś, co naszym zdaniem może być nowym słowem: „do siatki”, jako czasownik. Ta technologia wydaje się otwierać rozdwojony świat pracy, zaludniony zarówno przez nasze prawdziwe ja, jak i przez nasze holograficzne reprezentacje.

Analiza porównawcza różnorodności Karty talentów technicznych

Podczas gdy przyszłość wydaje się być hybrydowa, być może w nieoczekiwanie zabawny sposób, bezpośrednia przeszłość stanowiła okres ogólnej introspekcji, podczas której różnorodność była prawdopodobnie intensywniej rozważana niż w „Before Times”.

Clare kieruje rozmowę podcast do najnowszej badania z Tech Talent Charter (TTC). Okazało się, że w ramach corocznego raportu porównawczego TTC dotyczącego różnorodności i włączenia, 22% waha się przed poruszaniem kwestii różnorodności, a wśród mniejszości etnicznych jest to 32%.

Clare informuje, że obawy, że inicjatywy związane z różnorodnością i włączaniem w biznesie zostaną pominięte podczas pandemii, choć nie są całkowicie bezpodstawne, zostały znacznie zmniejszone przez twórcze postępy w społeczności TTC. A więc to nie wszystko przeznaczenie i mrok. Ponadto elastyczne modele pracy, które rozwinęły się podczas kryzysu, zachęcają kobiety do pracy. Bardziej zróżnicowane zespoły również opracowują rozwiązania, które spełniają wymagania większej liczby ludzi, komentuje Clare, zwłaszcza w obliczu coraz bardziej elastycznej przyszłości.

Badania również, mówi Clare, podkreślają pewną kwestię omówione wcześniej w podcastie, że etykieta BAME może nadmiernie homogenizować różnorodne społeczności. Ruch Black Lives Matter był inspiracją i siłą napędową programów, od których organizacje nie mogą się wycofać. I chociaż jedna czwarta ról technicznych w organizacjach sygnatariuszy Karty Talentów Tech jest wykonywana przez pracowników mniejszości etnicznych, 6% było czarnoskórych.

Badanie ujawnia również, że 36% ról związanych z danymi – to stosunkowo wysoka liczba – jest wykonywanych przez kobiety. Artykuł Clare kończy się wraz z CEO TTC Debbie Forster na temat potrzeby „systemów zapewniających kapitał, w jaki sposób tworzymy przynależność do każdego, kogo wprowadzamy na salę”.

Analiza danych w pandemii Covid-19

Każdego dnia wszyscy byliśmy dotknięci pandemią i przesiąknięci danymi. Analiza tych danych dotyczących zdrowia powinna z czasem przynieść korzyści całemu społeczeństwu.

Następnie Brian przenosi dyskusję na temat danych w opiece zdrowotnej na podstawie wywiadu z Richardem Jarvisem, dyrektorem analitycznym w EMIS Healthcare i Justinem Borgmanem, CEO Starburst.

StarburstDziałalność firmy opiera się na silniku zapytań danych typu open source, pierwotnie opracowanym w Facebook, Presto. Chez Starburst, technologia nazywa się Trino i podobnie jak oryginalne oprogramowanie umożliwia analitykom używanie SQL do przeszukiwania różnych źródeł danych. Emis Healthcare upiekła go w swoim Pakiet analityczny Emis-X.

Emis jest jednym z systemów używanych przez lekarzy pierwszego kontaktu do konsultacji z pacjentami i jest używany przez farmaceutów, badaczy medycznych i ogólnie przez NHS.

W przypadku firmy Emis technologia dostawcy umożliwia badanie wielu magazynów danych jednocześnie. Miał tę możliwość wcześniej, jako klient Amazon Web Services, dzięki operacjom Presto na swoim Jezioro danych Amazon Simple Storage Service (S3), ale, jak mówi Richard Jarvis, Trino dodaje drobnoziarnistą i elastyczną warstwę bezpieczeństwa, niezbędną do Emis-X Analytics.

Jarvis, relacjonuje Brian w podcastu, podkreśla rosnące znaczenie danych w opiece zdrowotnej i utrzymuje, że kryzys zdrowotny wywołany pandemią Covid-19 działał, jak to często mówi, jako katalizator. Jarvis opowiada, jak jego doświadczenie z naukowcami sugeruje, że brytyjscy pacjenci coraz chętniej dopuszczają wykorzystanie swoich danych zdrowotnych w wyniku pandemii: stają się bardziej altruistyczni.

Mówi, że jednym z owoców tego jest model QCovid, opracowany przez Uniwersytet Oksfordzki i NHS England w celu określenia stratyfikacji ryzyka w odniesieniu do chorób współistniejących i nowego koronawirusa, przy użyciu bazy danych „QResearch” opracowanej przez uniwersytet i Emis.

To zidentyfikowano 800 000 dodatkowych osób, w wieku od 19 do 69 lat, aby dodać do grupy 6 kohorty 7,3 miliona osób, którym przyznano priorytet dla szczepionek Covid-19, przed grupami wiekowymi poniżej 65 lat.

W podcastie Brian porusza kilka dodatkowych uwag dotyczących pliku Raport Centrum Etyki Danych i Innowacji (CDEI) (co mówi, że konwencjonalna analiza danych, a nie sztuczna inteligencja, jest kluczem do analizy danych zdrowotnych) i wielofunkcyjny skład 80-osobowego zespołu danych Emis. Raport CDEI jest Zgłoszono Sebastian Klovig Skelton w CW.

Jeśli chodzi o infrastrukturę chmury i kontekst, możesz również przeczytać ten artykuł autorstwa Caroline na temat Emis z marca 2019 r .: CIO Grupy EMIS: Przełamywanie silosów danych pacjentów NHS, angażując się w AWS.

Zespół podcastów robi sobie przerwę i wróci po Wielkanocy. Bądź bezpieczny.


Muzyka do podcastu dzięki uprzejmości Josepha McDade’aSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment