Pozwól temu robotowi twitterowemu kompozytorowi serenadować Cię losowo generowaną muzyką


Przez cały tydzień słuchałem muzyki zrobionej przez roboty. Nie, nie Daft Punk, ale losowo generowana muzyka publikowana co godzinę przez bota na Twitterze, @ MelodyBot3456. Jak można się spodziewać po automatycznie generowanej muzyce, krótkie piosenki (jeśli można je tak nazwać) są często dziwaczne i regularnie zmieniają się w nieoczekiwanych i zabawnych kierunkach.

Każda piosenka stosuje losowy instrument, tempo, metrum i tonację melodii, które przez większość czasu nie mają absolutnie żadnego sensu. Brać tenna przykład wykonano instrument o nazwie „Mario Paint”, który tylko niejasno brzmi jak coś z Mario Paintsłynny kompozytor muzyczny:

Lub ten, którą znajomy opisał jako komputer próbujący stworzyć piosenkę Black Keys z dziwnym metrum:

Lub ten, co za każdym razem doprowadza mnie do łez radości, na którym gra instrument o nazwie „Armaty 1812” (które z pewnością są inspirowane wspaniałymi armatami z końca „Uwertura 1812” Czajkowskiego).

Czasami jednak bot w niewytłumaczalny sposób produkuje coś dobrego. Ta piosenka nie czułby się nie na miejscu w odpowiedniej grze wideo:

I ten tylko uderza:

Reklama

Gorąco polecam właśnie samemu przeglądając tweety bota i słuchanie wszystkiego, co brzmi dość interesująco. Większość z nich prawdopodobnie rozśmieszy Cię, a co jakiś czas znajdziesz perełkę. Konto istnieje od lipca 2019 roku, więc jest czego słuchać.

Zostawię cię z moją absolutnie ulubioną melodią tygodnia, wykonywane przez robota Claves. To absurd.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment