Pozwól temu robotowi twitterowemu kompozytorowi serenadować Cię losowo generowaną muzyką


Przez cały tydzień słuchałem muzyki zrobionej przez roboty. Nie, nie Daft Punk, ale losowo generowana muzyka publikowana co godzinę przez bota na Twitterze, @ MelodyBot3456. Jak można się spodziewać po automatycznie generowanej muzyce, krótkie piosenki (jeśli można je tak nazwać) są często dziwaczne i regularnie zmieniają się w nieoczekiwanych i zabawnych kierunkach.

Każda piosenka stosuje losowy instrument, tempo, metrum i tonację melodii, które przez większość czasu nie mają absolutnie żadnego sensu. Brać tenna przykład wykonano instrument o nazwie „Mario Paint”, który tylko niejasno brzmi jak coś z Mario Paintsłynny kompozytor muzyczny:

Lub ten, którą znajomy opisał jako komputer próbujący stworzyć piosenkę Black Keys z dziwnym metrum:

Lub ten, co za każdym razem doprowadza mnie do łez radości, na którym gra instrument o nazwie „Armaty 1812” (które z pewnością są inspirowane wspaniałymi armatami z końca „Uwertura 1812” Czajkowskiego).

Czasami jednak bot w niewytłumaczalny sposób produkuje coś dobrego. Ta piosenka nie czułby się nie na miejscu w odpowiedniej grze wideo:

I ten tylko uderza:

Reklama

Gorąco polecam właśnie samemu przeglądając tweety bota i słuchanie wszystkiego, co brzmi dość interesująco. Większość z nich prawdopodobnie rozśmieszy Cię, a co jakiś czas znajdziesz perełkę. Konto istnieje od lipca 2019 roku, więc jest czego słuchać.

Zostawię cię z moją absolutnie ulubioną melodią tygodnia, wykonywane przez robota Claves. To absurd.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tenstorrent wybiera Samsung Foundry do produkcji chipletów AI nowej generacji

Tenstorrent, firma sprzedająca procesory AI oraz licencje AI i RISC-V IP, ogłosiła dzisiaj, że wybrała firmę Samsung Foundry do wprowadzenia na rynek nowej...

Szansa dla programistów AI | Tygodnik Komputerowy

Liderzy IT coraz częściej zdają sobie sprawę, że sztuczna inteligencja (AI) stanie się potężnym narzędziem, które pomoże im stawić czoła wyzwaniom związanym z...

Nowa wersja Forda F-150 Lightning Flash będzie miała większy zasięg, większy ekran i pompę ciepła

Ford ogłosił nową wersję „Flash” modelu F-150 Lighting z roku modelowego 2024, z większym ekranem, większym zasięgiem i pompą ciepła, która pomaga poprawić...
Advertisment