Poznaj Genmoji, funkcję generowania emoji opartą na sztucznej inteligencji firmy Apple w systemie iOS 18


Dziś wśród mnóstwa Inteligencja Apple funkcje zadebiutowały na WWDC, Apple udostępniło nową funkcję, która umożliwia tworzenie emoji na każdą okazję. Apple nazywa tę funkcję opartą na sztucznej inteligencji Genmoji.

Utwórz emoji na każdą okazję dzięki sztucznej inteligencji

Pomimo rosnącej liczby emoji dostępnych co roku w iOS, wszyscy z pewnością spotkaliśmy się z taką sytuacją, gdy chcieliśmy do czegoś emoji, ale okazało się, że to nie istnieje.

Apple sprawiło, że problem ten stał się przeszłością dzięki iOS 18.

Genmoji to funkcja oparta na technologii Apple Intelligence, która umożliwia tworzenie nowych emoji do użytku. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać, czego szukasz, a iOS 18 zaprezentuje Ci nowo utworzony emoji do użytku.

Ponieważ emoji są w rzeczywistości znakami Unicode i działają na wielu platformach, Genmoji firmy Apple nie będzie technicznie działać w taki sam sposób, jak inne emoji, ponieważ gdyby tak było, nie byłyby poprawnie wyświetlane na urządzeniach innych niż Apple. Zamiast tego Apple tworzy Genmoji jako obrazy. Nie zrobi to dużej różnicy dla użytkowników, ale jest to szczegół techniczny, na który warto zwrócić uwagę.

Reklama

Genmoji świetnie sprawdzi się do wyrażania różnorodnych emocji, których emoji obecnie nie do końca pokrywają. Osobiście jednak najpierw zrobię emoji na iPadzie.

Jakie emoji planujesz utworzyć za pomocą Genmoji? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment