Popularna aplikacja Mac „Bartender” przejęta przez nowego, nieznanego programistę


Barman to popularna aplikacja na Maca, która pozwala użytkownikom dostosowywać i dodawać nowe funkcje do paska menu macOS. Jednak aplikacja została niedawno przejęta przez nowych i nieznanych programistów bez ujawnienia, co wzbudziło obawy wśród obecnych użytkowników Bartender.

Użytkownicy barmanów sceptyczni wobec nowych właścicieli aplikacji

Jak udostępniono w an rozbudowany wątek na Reddiciewielu użytkowników dowiedziało się, że Bartender został sprzedany innemu programiście dopiero po tym, jak MacUpdater wysłał alert o aktualizacji do wersji 5.0.52.

„Wyjaśnienie aktualizacji MacUpdater: Firma i programista stojący za Bartenderem zostali zastąpieni w cichy i wątpliwy sposób – aktualizacje do wersji 5.0.52 i nowszych robisz na własne ryzyko i odpowiedzialność” – czytamy w ostrzeżeniu. Użytkownicy byli zaniepokojeni, ponieważ twórca aplikacji nie powiedział ani słowa o przejęciu, nawet nowy programista.

W następstwie tego użytkownik Reddita zidentyfikowany jako „Ordinary_Delivery_79” udostępnił komentarz reprezentujący „nowych właścicieli Barmana”. Według użytkownika aplikacja została zakupiona od pierwotnego programisty dwa miesiące temu, a obecnie zespół pracuje nad aktualizacją certyfikatów aplikacji w celu ponownego podpisania jej z firmą Apple.

Prawdę mówiąc, powinniśmy byli to odnotować w informacjach o wydaniu, ale ponieważ nie mogliśmy ich zaktualizować z mocą wsteczną, umieściliśmy ten fakt na naszym blogu i udostępniliśmy go użytkownikom, którzy wysyłali do nas e-maile. Ściśle współpracowaliśmy z Benem, aby zrozumieć jego wizję Barmana. Naszym celem jest wdrożenie wielu zaplanowanych przez niego ulepszeń i naprawienie wszelkich zgłoszonych błędów z ostatnich kilku miesięcy, aby poprawić wydajność Barmana.

Mimo to nadal wydaje się nieco podejrzane, że nowi programiści przedstawili się dopiero po wszystkich kontrowersjach. Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że nie ufają nowym właścicielom aplikacji i odinstalowali ją. Oficjalna strona barmana nie ma żadnej wzmianki o przejęciu.

Reklama

Dalsze plany dotyczące aplikacji pozostają nieznane, ale użytkownicy mają prawo wiedzieć, co dzieje się za kulisami.

H/T: Michael!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

All Elden Ring DLC Shadow of the Erdtree Remembrance bosses and rewards

There are 10 new Remembrance bosses to fight in Elden Ring’s Shadow of the Erdtree DLC. Like the 15 Remembrances from...

Apple odrzuciło współpracę z Meta w celu wprowadzenia chatbota AI na iOS

A WSJ niedzielny raport to ujawnił Apple i Meta rozmawiały o potencjalnym partnerstwie jeśli chodzi o funkcje AI. Mówiąc dokładniej, wygląda...

Kup trzy gry za jedyne 15 USD w Fanatical

Fanatical powrócił z kolejną wyjątkową kolekcją Diamond, dającą Ci możliwość stworzenia własnego pakietu przecenionych gier spośród kilkunastu tytułów. Pakiet Kolekcji Diamentów...
Advertisment