Poniedziałek MagSafe: bezprzewodowa ładowarka Belkin udoskonalona w stosunku do projektu Apple


Kabel MagSafe firmy Apple jest standardem od wielu lat i choć nie ma w tym nic złego, to nie zmienił się od czasu pierwotnego projektu. Podoba mi się koncepcja prostego kabla MagSafe do noszenia w torbie i niedawno go kupiłem Ładowarka bezprzewodowa Belkin który opiera się na projekcie Apple i go udoskonala.

Poniedziałek MagSafe: W każdy poniedziałek Bradley Chambers przygląda się najnowszym i najlepszym produktom w branży MagSafe i ładowania bezprzewodowego, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple obsługujących ładowanie bezprzewodowe.


Kluczowe cechy

Belkin produkuje akcesoria odkąd pamiętam. Jest znany z wysokiej jakości produktów, które ulepszają urządzenia, a jako oficjalnie licencjonowany produkt MagSafe zapewnia idealne dopasowanie za każdym razem. To łatwe magnetyczne dopasowanie usprawnia proces, zapewniając, że urządzenie jest zawsze prawidłowo ustawione w celu optymalnego ładowania, a dzięki obsłudze ładowania 15 W poczujesz się, jakbyś używał przewodowego kabla.

Kluczowa cecha konstrukcyjna: wygodny stojak

Wbudowana wysuwana podstawka zapewnia optymalny kąt widzenia podczas ładowania urządzenia. Ta funkcja doskonale sprawdza się w przypadku rozmów wideo, oglądania filmów lub używania telefonu do wyświetlania obrazu podczas ładowania. Podstawka zapewnia, że ​​telefon będzie w trybie gotowości, gdy będzie ustawiony pionowo. Pleciony kabel USB-C o długości 6,6 stopy zapewnia elastyczność i wygodę, umożliwiając ładowanie urządzenia na szafce nocnej lub w samolocie z gniazdkiem elektrycznym przy stopach. Dołączony pasek pomaga uporządkować kabel, ułatwiając jego przechowywanie i porządek.

Podsumowanie bezprzewodowej ładowarki Belkin

Bezprzewodowa ładowarka Belkin ulepsza projekt Apple pod każdym względem. Ma lepszy (w oplocie) kabel, podstawkę obsługującą tryb StandBy, obsługę ładowania 15 W i kabel o długości 6,6 stopy. Dzięki temu kablowi dostępnemu na rynku nie ma powodu kupować kabla Apple.

Reklama

Można go kupić tutaj Amazonka lub bezpośrednio z Belkin.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment