Poker roguelite Balatro pojawi się na urządzeniach mobilnych, gdy sprzedaż gry osiągnie milion


Hit pokerowego roguelite Breakout 2024 Balatro Według lokalnego twórcy LocalThunk, gra będzie dostępna na urządzeniach mobilnych Apple i Android. To świetna wiadomość dla nas wszystkich, którzy obecnie inwestujemy w tworzenie najlepszych układów pokerowych, i zła wiadomość dla naszej produktywności, związana z czymkolwiek innym.

Wydawca PlayStack ogłosił port podczas Reddit Zapytaj mnie o wszystko w weekendchociaż nie zawierało więcej szczegółów na temat potencjalnego okna wydania. W wątku podsumowującym na stronie Balatro subredditpotwierdzono, że LocalThunk będzie działać na portach mobilnych.

W poniedziałek wydawca poinformował także, że gra została już sprzedana 1 milion egzemplarzy od premiery 20 lutego na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X. Została przeniesiona na macOS 1 marca.

AMA jest pełne ciekawostek i innych wiadomości dla fanów, którzy nie mają dość dziwnego pokera. Na przykład PlayStack potwierdził, że tak przeglądam oficjalne towary, w tym talie kart odpowiadające tym, które możesz odblokować w grze. LocalThunk ogłosił również Tryb codziennych wyzwań jest w przygotowaniu …a raczej, że jest to „w kartach”.

BalatroSukces gry ma wiele wspólnego z doskonałą pętlą gry, w której gracz dodaje jokery i zwykłe karty z różnymi efektami do typowej talii 52 kart do gry. Celem jest przetrwanie ośmiu rund (ante) pokera i zdobycie określonej liczby punktów, choć w miarę upływu czasu staje się to coraz trudniejsze. Twoim zadaniem jest opracowanie strategii, która zapewni Ci najwięcej punktów. Jest to także świetna gra, jeśli lubisz patrzeć, jak liczby rosną lub chcesz odśwież trochę matematyki.

Dostępna jest także mechanika „pomiń w ciemno”, która pozwala pominąć rundy w celu uzyskania indywidualnych nagród. Możesz na przykład zdobyć rzadszego jokera w sklepie lub zdobyć dodatkową gotówkę. W AMA Local Thunk powiedział, że jest to jedna z najtrudniejszych mechanik do naprawienia:

Kiedy gra została upubliczniona, istniała bardzo podstawowa wersja tej mechaniki, w której pominięcie ZARÓWNO małych, jak i dużych ciemnych dawało bardzo marną nagrodę (kartę złotej pieczęci). Ogólnie rzecz biorąc, nikt nie zrezygnował z tej nagrody, ale ramy były gotowe. Po upublicznieniu gry problem ten został ujawniony, a dodanie indywidualnych nagród za pominięcie gry wydawało się naturalnym następstwem pierwotnego pomysłu! To była ogromna poprawa, która naprawdę zaczęła w większym stopniu wpisywać się w całą ideologię „ryzyko kontra nagroda”. Balatro.

Reklama

Jednak LocalThunk nie sądzi, że tak będzie więcej mechaniki dodawane z biegiem czasu, chociaż może być „więcej opcji, więcej możliwości pojawienia się, więcej tajemnic”.

LocalThunk również potwierdził naszą historię o tym, jak wymawiać tytuł gry: „Wymawia się go jako „Balatro”.”

Całe AMA warto sprawdzić, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji Balatrogra, która może po prostu zrujnować Ci życie, jeśli nie ustalisz podstawowych zasad określających, ile razy możesz w nią grać każdego dnia.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spy x Family Code: Biała recenzja: Nieudana misja służenia każdemu fanowi

Kocham kiedy Szpieg x Rodzina zmienia się w dramat życia. Lubię patrzeć, jak zdolny szpieg Loid Forger i zabójczy...

Taylor Swift nawiązuje niestandardową współpracę z TikTok, gdy bitwa UMG trwa

TikTok uruchomił nowe centrum promujące nowy album Taylor Swift, w którym możesz zdobywać nagrody w aplikacji za wykonanie określonych zadań, np. śledzenie konta...

24-calowy iMac M3 zaczyna się od 1199 USD, a do tego sprzęt Anker MagSafe i akcesoria Satechi Mac

Najlepsze oferty z piątku pojawiają się na pierwszych stronach gazet Nowy 24-calowy iMac M3 firmy Applektóry się zaczyna z 1199 dolarów. Dołącza...
Advertisment