Pokémon Unite dodaje Gardevoira jako pierwszą nową grywalną postać


Pokémon Unite, darmowa gra MOBA Pokémon, która pojawiła się na Nintendo Switch w zeszłym tygodniu, już się rozwija. Gardevoir, Pokémon typu psychicznego/wróżkowego, dołączy do gry w środę, 28 lipca, zgodnie z ogłoszeniem wysłanym do oficjalne konta gry na Twitterze. Mam nadzieję, że jeszcze nie wysadziłeś wszystkich swoich monet!

Gardevoir, znany również jako Pokémon Embrace, będzie atakującym z dystansu w Pokémon Unite. Możesz to zobaczyć w akcji w teaserze rozgrywki poniżej:

Fani Pokémonów, którzy zwrócili uwagę Pokémon Unite odkąd było ogłoszony w czerwcu 2020 być może widział już Gardevoira w akcji. W Pokémona można było grać w wersji beta gry na urządzeniach mobilnych, więc zestaw ruchów Gardevoira jest już dobrze znany.

Gardevoir ewoluuje z Ralts i Kirlia, ucząc się po drodze Psyshock, Future Sight, Psychic i Moonblast. Ruch Zjednoczenia Gardevoira, Wróżkowa Osobliwość, przyciąga przeciwne Pokémony do obszaru — podobnie jak Zarya z Obserwacja‘s Graviton Surge lub Enigma od Dota 2Czarna Dziura — uwięzienie ich przed odepchnięciem i uszkodzeniem.

Pokémon Unite to nowa darmowa gra MOBA od The Pokémon Company i TiMi Studio Group od Tencent Games, w której dwie drużyny składające się z pięciu Pokémonów stają przeciwko sobie w bitwach inspirowanych DotA oraz League of Legends. Jest już dostępny na Nintendo Switch i pojawi się na platformach mobilnych we wrześniu.

Source link

Reklama
Reklama
Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pixel 6, 6 Pro pojawi się 28 października, tanio, przeciek sugeruje

Google Pixel 6 jest już prawie tutaj. Gigant z Mountain View organizuje jutro swoje wirtualne wydarzenie, aby ogłosić nową serię smartfonów. ...

Jak firmy na nowo zastanawiają się nad cyfrowymi doświadczeniami klientów w obliczu pandemii

Obsługa klienta się pogarsza. Wiele organizacji nie zapewniło klientom pozytywnych doświadczeń podczas szczytu pandemii i wykazuje niewielkie oznaki poprawy, gdy zaczynamy stawiać...

M1X MacBook Pro może być wyposażony w wycięcie, twierdzi wyciek w ostatniej chwili

Apple już dziś zapowiedziało swoje nowe modele MacBooka Pro M1X. Przedsiębiorstwo wysłał zaproszenia na swoje „Uwolnione” wydarzenie w zeszłym tygodniu, a wydarzenie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!