Pokémon Unite dodaje Gardevoira jako pierwszą nową grywalną postać


Pokémon Unite, darmowa gra MOBA Pokémon, która pojawiła się na Nintendo Switch w zeszłym tygodniu, już się rozwija. Gardevoir, Pokémon typu psychicznego/wróżkowego, dołączy do gry w środę, 28 lipca, zgodnie z ogłoszeniem wysłanym do oficjalne konta gry na Twitterze. Mam nadzieję, że jeszcze nie wysadziłeś wszystkich swoich monet!

Gardevoir, znany również jako Pokémon Embrace, będzie atakującym z dystansu w Pokémon Unite. Możesz to zobaczyć w akcji w teaserze rozgrywki poniżej:

Fani Pokémonów, którzy zwrócili uwagę Pokémon Unite odkąd było ogłoszony w czerwcu 2020 być może widział już Gardevoira w akcji. W Pokémona można było grać w wersji beta gry na urządzeniach mobilnych, więc zestaw ruchów Gardevoira jest już dobrze znany.

Gardevoir ewoluuje z Ralts i Kirlia, ucząc się po drodze Psyshock, Future Sight, Psychic i Moonblast. Ruch Zjednoczenia Gardevoira, Wróżkowa Osobliwość, przyciąga przeciwne Pokémony do obszaru — podobnie jak Zarya z Obserwacja‘s Graviton Surge lub Enigma od Dota 2Czarna Dziura — uwięzienie ich przed odepchnięciem i uszkodzeniem.

Pokémon Unite to nowa darmowa gra MOBA od The Pokémon Company i TiMi Studio Group od Tencent Games, w której dwie drużyny składające się z pięciu Pokémonów stają przeciwko sobie w bitwach inspirowanych DotA oraz League of Legends. Jest już dostępny na Nintendo Switch i pojawi się na platformach mobilnych we wrześniu.

Source link

Reklama
Reklama
Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cruella, Candyman, Netflix’s Starling and 12 new movies you can now watch

This weekend, Dear Evan Hansen finally releases in theaters! The Broadway success-turned-silver screen spectacle has conjured up a range of passionate...

Twitter poszukuje danych wejściowych podczas eksploracji kontroli filtrów i limitów w tweetach

Twitter poszukuje informacji o dwóch nowych potencjalnych funkcjach, które mogłyby dać użytkownikom większą kontrolę nad tonem i jakością odpowiedzi na ich...

Niestandardowe tło iPhone Safari: jak to działa w iOS 15

Jedna z wielkich zmian z iOS 15 to całkowicie przeprojektowane Safari. Całkowicie nowa przeglądarka ma na celu ułatwienie obsługi jedną ręką i...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!