Pokémon TCG Scarlet and Violet — Shrouded Fable: Gdzie zamówić w przedsprzedaży


Kolejne rozszerzenie do Gra karciana Pokémon Trading, Szkarłat i fiolet – Ukryta bajkaktórego premiera zaplanowana jest na 2 sierpnia, a obecnie można go zamawiać w przedsprzedaży w kilku sklepach internetowych. Ukryta bajka wprowadza do nurtu ponad dwa tuziny kart Ultra Rare i specjalnie ilustrowanych Pokémon TCG biblioteka.

Poniżej przedstawiamy różne formaty, które można zamówić w przedsprzedaży, wraz z opisem ich zawartości i miejsca, w którym można je znaleźć.


Elitarne pudełka trenerskie

Reklama

Obraz: Firma Pokémon

Podobnie jak dwa poprzednie Szkarłat i fiolet rozszerzenia, Ukryta bajka zostanie wydany z Elite Trainer Box. Chociaż to konkretne Elite Trainer Box będzie dostępne tylko w jednym projekcie z Okidogi, Munkidori i Fezandipiti. Obecnie można go zarezerwować w dowolnym miejscu Najlepsza oferta Lub Przystanek gier za 49,99 dolarów.

Standardowe pudełko Elite Trainer Box zawiera dziewięć pakietów wzmacniających i rzadką ilustrację promocyjną z Pecharuntem oraz następującymi akcesoriami:

  • 65 koszulek na karty
  • jedna kostka do rzucania monetą zgodna z przepisami konkurencji
  • dwa plastikowe znaczniki stanu
  • 45 kart energii Pokémon TCG
  • Pudełko kolekcjonerskie z przegródkami

Centrum Pokémonów posiada również ekskluzywną wersję Elite Trainer Box zawierającą dwa dodatkowe pakiety wzmacniające i ekskluzywną wersję karty promocyjnej Pecharunt w Pokemon Center. Tę wersję Elite Trainer Box można zamówić w przedsprzedaży za 59,99 USD.


Mini puszki

Mini puszki o wartości 9,99 USD można zamówić w przedsprzedaży od Najlepsza oferta I Przystanek gier. Zawiera projekty Dusknoir, Zoroark, Okidogi, Munkidori i Fezandipiti. Każda puszka zawiera parę Ukryta bajka pakiety uzupełniające, arkusz naklejek i pojedynczą kartę graficzną.

Kluczowa grafika pięciu mini puszek Shrouded Fable dla Pokémon TCG

Obraz: Firma Pokémon


Blistry z kartami promocyjnymi

Skromne opakowanie typu blister, które zawiera jedną promocyjną wersję Pecharunta i trzy opakowania uzupełniające, można zamówić w przedsprzedaży pod adresem Najlepsza oferta I Przystanek gier za około 15 dolarów. Pamiętaj tylko, że ta wersja Pecharunta różni się od wersji zawartej w Elite Trainer Box.


Specjalne kolekcje ilustracji

Nowy format dostępny w Ukryta bajka rozszerzeniem są pudełka z kolekcją ilustracji. Kolekcję ilustracji zawierającą Kingambit można obecnie zamówić w przedsprzedaży Najlepsza oferta I Przystanek gier za 21,99 dolarów. To pudełko zawiera pojedynczą foliowaną kartę promocyjną firmy Kingambit oraz foliowane karty Pawniard i Bisharp, a także cztery Ukryta bajka Pakiety wzmacniające.

Dostępne są również dwa kolejne pudełka z kolekcją ilustracji za 29,99 USD, zawierające dawne wersje Kingdry i Greninja Najlepsza oferta Lub Przystanek gier. Te wersje Kolekcji Ilustracji obejmują foliowane karty promocyjne z pełną grafiką Kingdra ex lub Greninja ex oraz pięć Ukryta bajka pakiety wzmacniające. Wersja Kingdra zawiera także foliowane karty Horsea i Seadra, natomiast wersja Greninja zawiera foliowane karty Froakie i Frogadier.


Pakiet wzmacniający

Pakiet wzmacniający o wartości 26,99 USD zawierający sześć pakietów wzmacniających jest obecnie dostępny do zamówienia w przedsprzedaży wyłącznie na stronie Centrum Pokémonów i wystartuje 6 września.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment