Pokémon Go otrzymuje nowe Shadow Raidy, aby złapać Shadow Legendary Pokémon


Nadchodzi nowy rodzaj rajdu Pokemon Go w tym miesiącu: Shadow Raids. Niantic ogłosił w czwartek typ nalotu tylko na osobę, dając graczom alternatywny sposób na złapanie Legendarnych Pokémonów Cienia, takich jak Mewtwo, walcząc w salach gimnastycznych. Shadow Raids wprowadzi również Shiny Shadow Legendary Pokémon do mobilnej gry Niantic oraz nową mechanikę, która pozwoli graczom stawić czoła twardszym, „wściekłym” Pokémony Cienia.

Shadow Raids zostaną uruchomione Pokemon Go 22 maja w ramach wydarzenia Rising Shadows w grze. Debiut Shadow Raids będzie wydarzeniem trwającym tydzień, z jednogwiazdkowymi i trzygwiazdkowymi rajdami z udziałem Shadow Pokémon od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę legendarne Pokémony Cienia pojawią się jako Shadow Raid Bossowie, zaczynając od Mewtwo.

Trzygwiazdkowi i pięciogwiazdkowi bossowie Shadow Raid staną się rozwścieczeni (i silniejsi), gdy gracze będą z nimi walczyć, ale Pokemon Go gracze mogą użyć nowego przedmiotu zwanego Oczyszczonym Klejnotem, aby stłumić ten stan wściekłości. Oczyszczone Klejnoty można łączyć za pomocą Odłamków Cienia — zdobywanych przez walkę z pokemonami Cienia niższego poziomu przez cały tydzień — oraz przedmiotu zwanego Odłamkiem, który gracze otrzymają od profesora Willow.

— powiedział Niantic Pokemon GoNowe Najazdy Cienia są dla graczy okazją do zdobycia Legendarnych Pokémonów Cienia, których nie byli w stanie zdobyć bitwy z liderem Team Go Rocket, Giovannim. Shadow Raids również nie są dostępne za pomocą Remote Raid Passes, kolejnej próby zdobycia przez Niantic Pokemon Go gracze na eksplorację i spotkania osobiście.

„Kierowca ma naprawdę sprawić, że gracze skupią się na wyjściu i grze. Czy to od poniedziałku do piątku, [or] Sobota/niedziela, naprawdę chcemy, żeby to był główny aspekt gry”, John Funtanilla, Pokemon Go starszy producent, powiedział Polygon w wywiadzie.

„To okazja dla graczy do złapania przedmiotów legendarnych, które przegapili, [and] będzie o wiele częściej. Czuję, jakbyśmy wyświadczali graczom przysługę i mówili: Hej, współpracuj ze swoją społecznością, współpracuj z innymi zespołami i sąsiadami […] ponieważ będzie więcej szans na zdobycie przedmiotów legendarnych w miarę ich pojawiania się i znikania”.

Reklama

Michał Steranka, dyrektor ds Pokemon Go gra na żywo w Niantic, powiedział, że nowy system został zaprojektowany jako „okazja dla nas, aby dać graczom drugi kęs jabłka”, jeśli przegapili ograniczoną czasowo okazję do zdobycia Legendarnego Pokémona Cienia. Jednak Shadow Raids nie zostały zaprojektowane jako zamiennik dla istniejącej metody zdobywania Legendarnych Cieni.

„Nadal uważamy, przynajmniej w tej chwili, że rotacje Team Go Rocket z Giovannim są nadal najlepszym sposobem na wprowadzenie nowych Legendarnych Cieni do gry” – powiedziała Steranka. „Ale wiesz, że może to ulec zmianie w przyszłości, jeśli pojawi się odpowiednia okazja, aby coś zadebiutować”.

Funtanilla nie powiedziałby, które Legendarne Pokémony Cienia są następne w rotacji, ale brzmi to tak Pokemon Go gracze będą mieli znacznie częstsze okazje do zdobycia pokemonów o dużej mocy dzięki nowemu systemowi Shadow Raid.

„Jeśli chodzi o częstotliwość, z jaką wymieniamy legendarnego pokemona – a nawet pokemona pierwszego i trzeciego poziomu – chcemy to ocenić po tym, jak gracze dostaną to w swoje ręce i [we] zobaczyć, jak długo trwają emocje związane z daną rotacją” – mówi Steranka. „To coś, co będziemy oceniać i dostosowywać, gdy gracze otrzymają tę funkcję”.

Oczyszczone Klejnoty, które gracze mogą zdobyć w innych Shadow Raidach lub w bitwach Team Go Rocket, dodadzą dodatkową warstwę strategii podczas walki z bossami Shadow Raid wyższego poziomu. Gracze będą mogli zbierać odłamki przed większymi wyzwaniami i gromadzić oczyszczone klejnoty, aby powstrzymać modyfikator wściekłości. Innymi słowy, gracze mogą być w stanie pokonać Shadow Raid Bossów z mniejszą liczbą członków drużyny, jeśli są wyposażeni w odpowiednie debuffy. Mogą też zostać MVP rajdu, jeśli pomogą karmić Oczyszczone Klejnoty w imieniu całego zespołu.

Steranka wyjaśnił, że Shadow Raids mają być „wiecznie zieloną ostoją w środku Pokemon Go, po prostu zawsze dzieje się w tle”. Ale to nie jedyna ważna nowa funkcja zaplanowana przez Niantic, powiedział.

„Postrzegamy Shadow Raids jako wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o nowe funkcje i rozwój Pokemon Go na ten rok” – powiedział Steranka. „Myślę, że to może być nasz najbardziej ambitny rok pod względem liczby nowych mechanik i funkcji, które planujemy udostępnić naszym graczom. Koniec maja to początek sezonu letniego […] i zobaczycie, jak naprawdę rozwijamy się w nadchodzących miesiącach i debiutujemy wieloma nowymi doświadczeniami dla graczy”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...

Notion Calendar i Claude AI trafiają na Androida

Cześć, przyjaciele! Witamy w Instalator Nr 46, Twój przewodnik po najlepszych i Skraj-najlepsze rzeczy na świecie. (Jeśli jesteś tu nowy, witaj, mam nadzieję,...
Advertisment