Pokémon Day’s Pokémon Presents 2024: wszystkie wiadomości, zwiastuny i gry


To Dzień Pokémonów, coroczne święto wszystkich Pokémonów, które zaplanowano na pierwotną premierę Pokémon Red I Pokémon Zielony w Japonii 27 lutego 1996 r. Firma Pokémon Company zaczęła oficjalnie świętować datę premiery w 1996 r. w 2016 r. i od tego czasu co roku organizuje wydarzenia, dzięki czemu 27 lutego jest jednym z najważniejszych dni w kalendarzu fanów Pokémon. Zazwyczaj w Dzień Pokémonów transmitujemy Pokémon Presents i w tym roku nie jest inaczej: Pokémon Presents zadebiutowało o 9:00 czasu wschodniego i pokazało zupełnie nową erę Pokémonów.

Jak zwykle pojawiło się wiele mniejszych ogłoszeń i aktualizacji dotyczących gier usługowych Pokémon na żywo, takich jak Pokémonowa Jedność I Mieszanka kawiarni Pokémon, wraz z wiadomościami o innych adaptacjach serii. Ale Dzień Pokémon również po raz kolejny nie zawiódł swoimi wielkimi ogłoszeniami.

Nie martwcie się, jeśli przegapiliście transmisję – jest jeszcze czas na świętowanie. Oto wszystko, co ogłoszono podczas Pokémon Presents w The Pokémon Company 2024.

Legendy Pokémon: ZA

Legendy Pokémon: ZA, opracowany przez Game Freak, jest dość tajemniczy. Pokazane materiały nie zdradzają zbyt wiele, czego się spodziewać, poza tym, że akcja rozgrywa się w Mieście Lumiose. Krótki klip rozpoczął się dokumentem drażniącym „plan przebudowy miasta” dla miasta, pochodzącego z regionu Kalos, gdzie Pokémony X I Pokémon Y gry są ustawione. Możemy zdobyć pewną wiedzę, wiedząc, że jest to gra typu Pokémon Legends Legendy Pokémon: Arceusktóra przeniosła graczy do dawnego regionu Sinnoh.

Oto jak Pokmimon Company określiła „ambitną” grę na swojej stronie internetowej.

Nowa przygoda czeka w Mieście Lumiose, gdzie realizowany jest plan przebudowy miejskiej, mający na celu ukształtowanie miasta w miejsce należące zarówno do ludzi, jak i Pokémonów. Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć na własne oczy

Reklama

The Pokémon Company twierdzi, że zostanie wydany na całym świecie w 2025 roku.

Kieszonka na grę karcianą Pokémon Trading

Firma Pokémon Company debiutuje także z nową aplikacją służącą do zbierania i handlu kartami Pokémon. Kieszonka na grę karcianą Pokémon Trading pozwala ci także walczyć, ale wygląda na to, że podstawową funkcją jest otwieranie wielu paczek kart Pokémon. Będziesz mógł otworzyć dwie paczki dziennie za darmo, co oznacza, że ​​w tej aplikacji będą dostępne mikrotransakcje.

Oto jak opisuje to The Pokémon Company:

W Kieszonka na grę karcianą Pokémon Tradinggracze będą mogli cieszyć się dreszczem emocji związanym z otwieraniem pakietów wzmacniających i kolekcjonowaniem kart prezentujących specjalne efekty wizualne, unikalne dla tej cyfrowej adaptacji Pokémon TCG. Kieszonka na grę karcianą Pokémon Trading wprowadza „karty immersyjne”, które dają graczom możliwość wskoczenia do świata ilustracji na kartach, zapewniając zupełnie nowy sposób cieszenia się Pokémon TCG. Gracze będą mogli codziennie bezpłatnie otwierać dwa pakiety uzupełniające, w tym karty z nostalgicznymi ilustracjami, a także nowe karty, które można znaleźć tylko w aplikacji. Ponadto gracze będą mogli brać udział w szybkich bitwach z uproszczonymi zasadami opartymi na klasycznym systemie bitew Pokémon TCG.

Creatures Inc. (która produkuje fizyczne karty Pokémon) rozwija grę we współpracy z The Pokémon Company. Kieszonka na grę karcianą Pokémon Trading ma przybyć w 2024 roku.

Bitwy rajdowe Pokémon Scarlet i Violet Tera

Obraz: Firma Pokémon

Venusaur, Blastoise i Charizard pojawią się w Tera Raid Battles Pokémon Scarlet I Pokémon Violet. Wydarzenie „A Mighty Venusaur” potrwa od 28 lutego do 5 marca; „A Mighty Blastoise” będzie emitowany od 6 do 12 marca; i „A Mighty Charizard” od 13 do 17 marca.

PokemonGo

Pikachu w kapitańskiej czapce.  Tekst mówi: „Pikachu w kapeluszu Capa!”

Obraz: Firma Pokémon

PokemonGo otrzymuje aktualizację skupioną na Pokémon Horizons: Seria: Pikachu w kapeluszu Kapitana Pikachu. (Kapitan Pikachu pozna także nowy ruch, Volt Tackle.) Oprócz Kapitana Pikachu do gry przybywają Ceruledge, Charcadet i Armarouge. Pojawią się także Liko i Roy.

Wydarzenie trwa od 5 do 11 marca.

Sen Pokémonów

Nieruchome zdjęcie osoby trzymającej telefon komórkowy i grającej w Pokemon Sleep

Obraz: Firma Pokémon

Raikou dołączy Sen Pokémonów w marcu 2024 r.

Mistrzowie Pokémon Ex

Geeta i Glimmora ramię w ramię w Pokemon Masters Ex

Obraz: Firma Pokémon

Mistrzowie Pokémon Ex świętuje swoje 4,5-lecie nowym wydarzeniem, które dodaje do gry Geetę i Glimmorę. Rozpocznie się 28 lutego. Silver i Tyranitar pojawią się 1 marca wraz z Sygna Suit Gladion i Magearna. Gra otrzyma także kreator zdjęć.

Remiks Pokémon Cafe

Pikachu i Eevee stoją obok siebie na uroczym, stylizowanym zrzucie ekranu z Pokemon Cafe Remix

Obraz: Firma Pokémon

Dołącza Gimmighoul Remiks Pokémon Cafe swoimi własnymi, specjalnymi monetami.

Pokémonowa Jedność

Fioletowy Pokemon o imieniu Ceruledge wygląda groźnie.  Tekst na ekranie brzmi „Ceruledge”.

Obraz: Firma Pokémon

Miraidon, Falinks i Ceruledge dołączą Pokémonowa Jedność.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment