Pojawia się łatka Wo Long: Fallen Dynasty poprawiająca wydajność komputerów PC


Wo Long: Upadła dynastia jest solidnym Soulslike’em nękany różnymi problemami z wydajnością na PC, który ma prowadzić do „głównie negatywnych” recenzji gry na Steamie. W środę programista Team Ninja wprowadził nową aktualizację dla wszystkich wersji Wo Long: Upadła dynastiaale gracze korzystający z wersji na komputer z systemem Windows odczują ulgę w przypadku problemów technicznych w tej wersji.

Według informacji o łatce Team Ninja, dwie główne obawy dotyczące wersji na PC Wo Long zostały rozwiązane: sterowanie kamerą podczas korzystania z myszy (i klawiatury) oraz „sytuacje podatne na awarie, które występowały w określonych środowiskach”. Inne błędy wizualne zostały rozwiązane w najnowszej łatce gry, ale nie jest jasne, jak daleko posunęły się poprawki Team Ninja. Wygląda na to, że studio ma jeszcze trochę pracy do wykonania Wo Longlagi i problemy z kooperacją w trybie wieloosobowym.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z pełnymi informacjami o łatce.


Informacje o aktualizacji Wo Long: Fallen Dynasty wersja 1.03

Wszystkie platformy

Korekty
 • Umożliwiono gościnnym graczom w sesjach Recruit (sieciowy tryb dla wielu graczy) pomijanie przerywników filmowych i opuszczanie sesji po bitwach z bossami.
Główne poprawki błędów
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego gracz nie mógł wyjść poza obszar, w którym spotkał Zhao Yuna na głównym polu bitwy „Dwóch rycerskich bohaterów”, jeśli zapisane dane z wersji demonstracyjnej miały określony status postępu i zostały przeniesione do pełnej wersji .
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego efekty specjalne wyposażenia w magazynie byłyby tracone, jeśli zapisane dane z wersji demonstracyjnej zostały przeniesione do pełnej wersji.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczowi ponowne wejście do obszaru bossa głównego pola bitwy „Upadek zepsutego eunucha”, jeśli zarówno gracz, jak i Baishe zostali pokonani w tym samym czasie.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczowi zdobycie trofeum/osiągnięcia „Przebudzenie bohatera pozbawionego skrupułów” podczas sesji online dla wielu graczy.
 • Uwaga: po zastosowaniu aktualizacji to trofeum/osiągnięcie można zdobyć, czyszcząc dowolne główne lub podrzędne pole bitwy.
 • Naprawiono błąd, który powodował awarię podczas uderzania wrogów atakami „Spadające liście” i „Rozproszone liście” podczas używania ozdobionych podwójnych halabard.
 • Naprawiono błąd, który powodował resetowanie niektórych ustawień graficznych do ustawień domyślnych przy każdym uruchomieniu gry.
 • Naprawiono kilka innych drobnych błędów.

Wersje Steam/Microsoft Store

Korekty
 • Poprawiono sterowanie kamerą podczas korzystania z myszy.
Główne poprawki błędów
 • Naprawiono sytuacje podatne na awarie, które występowały w niektórych środowiskach.
 • Naprawiono białe migotanie, które występowało w niektórych środowiskach.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że niektórych rozdzielczości nie można było wybrać w niektórych środowiskach.
 • Naprawiono problem polegający na tym, że wybrano niewłaściwą kartę graficzną do uruchomienia gry w niektórych środowiskach.
 • Naprawiono błąd, który powodował awarię podczas uruchamiania gry z określonymi ustawieniami rozdzielczości ekranu, a następnie stosowania określonego filtra w trybie fotografii i wychodzenia z niej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASUS przedstawia Vivobook Go 15 OLED i Go 14 z procesorami Intel

Firma ASUS ogłosiła dzisiaj 15,6-calowy Vivobook Go 15 OLED (E1504G) i 14-calowy Vivobook Go 14 (E1404G), dwa ekscytujące laptopy lifestylowe o korzystnym stosunku...

Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?

21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie,...

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!