Podsumowanie: Zmień swój ekran główny iOS za pomocą tych pakietów ikon zainspirowanych Macintoshem z 1984 roku


Niestandardowe pakiety ikon dla iOS i iPadOS stały się bardzo popularne dzięki zmianom dokonanym w Skrótach w iOS 14. Dzisiaj mamy podsumowanie kilku pięknych pakietów ikon iOS inspirowanych Macintoshem z 1984 roku i oryginalną wersją macOS.

Wszystkie te zestawy mają minimalistyczną czarno-białą kolorystykę. Nowoczesne ikony i logo zostały ponownie stworzone w sztuce pikselowej. Niektóre pakiety zawierają nawet widżety. Jeśli czujesz nostalgię, musisz to wypróbować.

W programie jest 45 wspaniałych ikon z pikselami System 1 zaprojektowany tak, aby pasował do oryginalnej grafiki Susan Kare. Ten pakiet ikon zawiera również cztery widżety, które współpracują z obsługą skryptów. Możesz znaleźć jeden dla żywotności baterii, czasu, kalendarza, a nawet dla kryptowaluty.

Większość tego pakietu ikon składa się z własnych aplikacji Apple, ale projektant stworzył ikony dla kilku najpopularniejszych aplikacji innych firm.

System 1 kosztuje zaledwie 6 USD, a projektant obiecuje więcej aktualizacji pakietu ikon w przyszłości.

Projektant Ben Vessey stworzył obszerny pakiet ikon o nazwie iOS (stara szkoła) z ponad 100 różnymi ikonami w stylu retro. Najlepszą częścią tego pakietu jest włączenie zarówno jasnych, jak i ciemnych motywów. Istnieje nawet kilka różnych opcji tapet.

Reklama

Ten pakiet zawiera ikony dla praktycznie każdej większej aplikacji innych firm. Uzupełnienie tego ekranu głównego w stylu retro nie powinno być trudne. Te ikony mają wielką wartość za jedyne 3,99..

Plik Pakiet ikon iOS 128K zawiera również dwa różne motywy, jeden dla trybu ciemnego, a drugi dla trybu jasnego. W tym pakiecie znajduje się 120 ikon oraz opcje z obramowaniem i bez. Pakiet zawiera wszystkie obrazy, a także profile konfiguracyjne do instalowania alternatywnych ikon, więc nie musisz widzieć powiadomienia o skrótach za każdym razem, gdy uruchamiasz aplikację.

Jak zawsze, zachowaj ostrożność podczas instalowania profili na swoim urządzeniu. Możesz sprawdzić, co znajduje się w profilu, bezpośrednio w aplikacji Ustawienia, chociaż witryna wyraźnie wskazuje, że jedyną rzeczą w tych profilach są utworzone klipy internetowe. Ale ponieważ zakup obejmuje również obrazy, można ich również używać bezpośrednio ze skrótami bez instalowania profili. Za jedyne 2 to obowiązkowy zakup dla miłośników retro Maców.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment