Podnieś poziom swojego sprzętu do gier dzięki nowemu chłodzeniu cieczą MSI: zdobądź darmowy klucz do gry Sonic Superstars


MSI z radością ogłasza niesamowitą ofertę dla wszystkich entuzjastów gier – począwszy od 17 października do 17 listopada 2023 r., kupując najnowsze produkty MSI do chłodzenia cieczą – MAG CORELIQUID E360 / WHITE, otrzymasz darmowy klucz do gry Sonic Superstars!

Klucz do gry Sonic Superstars
Firma MSI zawsze skupiała się na ulepszaniu wrażeń użytkowników z gier, a nasze nowe modele chłodzenia cieczą z serii E nie są wyjątkiem. Zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności i niezawodności, te rozwiązania chłodzące zapewnią płynną pracę Twojego sprzętu do gier. A teraz, jeśli zainwestujesz w naszą najnowszą technologię chłodzenia cieczą, otrzymasz także DARMOWY klucz do gry Sonic Superstars.

Nie przegap tej okazji, aby podnieść wydajność swojego sprzętu do gier i cieszyć się najnowszymi, hitowymi grami! Po prostu dokonaj zakupu MSI MAG CORELIQUID E360 / WHITE w okresie od 17 października do 17 listopada 2023 r. i skorzystaj z tej ekskluzywnej oferty w Centrum członkowskim MSI.

Co więcej, podziel się wrażeniami z produktu na określonych platformach, możesz także wziąć udział w promocji „Pozdrów MSI” i otrzymać w nagrodę dodatkowy kod Steam o wartości 20 USD!

Ulepszmy Twoją konfigurację za pomocą produktów do chłodzenia cieczą MSI i odblokujmy świat możliwości gier.

Pochwal się MSI – podziel się wrażeniami z produktów MSI. Pomóż innym dokonać wyboru, informując innych, dlaczego wybrałeś firmę MSI. Podziękujemy Ci fajną nagrodą.

Program nagród MSI – Przejrzyj produkt, poleć znajomemu lub weź udział w innych akcjach, za które możesz zdobyć aż do 500 punktów. Zarejestruj się teraz i odblokuj swoje ekskluzywne korzyści!

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Liderzy cyfrowi wydają więcej na technologię w celu zwiększenia wydajności

Pomimo powolnego wzrostu gospodarczego niewielu liderów technologicznych będzie zmniejszać swoje budżety IT w ciągu najbliższych 12 miesięcy Badanie pulsu raportu Nasha Squared dotyczącego...

Bridgerton z Netflixa w seksie stawia na jakość, a nie ilość

Bridgertonapierwszy sezon wrzucił widza w bujny romans z historią alternatywną i bardzo, bardzo jasno dał do zrozumienia jedną rzecz: w przeciwieństwie...

W ramach nowej umowy LG Electronics będzie dostarczać ładowarki do pojazdów elektrycznych firmie ChargePoint

Firmy ogłosiły dzisiaj, że południowokoreańska firma LG Electronics współpracuje z ChargePoint w celu zainstalowania większej liczby stacji ładowania pojazdów elektrycznych w USA. W...
Advertisment