Pocket na iOS przechodzi przegląd dzięki nowemu interfejsowi Home, karcie „Zapisy” i nie tylko


Popularna aplikacja Mozilla i usługa „czytaj później” Pocket jest dostępna z dużą aktualizacją dla swojej aplikacji na iOS. Ta wersja ma zupełnie nowy wygląd, który zapewnia nowy wygląd strony głównej, „Moje listy” ewoluujące w „Zapisane”, ulepszoną nawigację i nie tylko.

Mozilla wyszczególniła nowy Wersja kieszonkowa na iOSAndroid i internet w formacie a post na blogu.

Od dzisiaj Pocket wprowadza nową wersję mobilną i internetową, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć historie i tematy, które Cię interesują. Ponadto Pocket wprowadza nową funkcję o nazwie Listy (w momencie premiery tylko w Internecie, a funkcja pojawi się w Pocket Mobile jeszcze w tym roku), która ułatwi organizowanie zapisanych treści.

Nowy projekt koncentruje się na oferowaniu szybszego i prostszego interfejsu użytkownika, który został zbudowany wokół nowej karty Strona główna:

nowe doświadczenie w domu — punkt wyjścia do przeglądania wszystkiego w Pocket, od zapisanych treści po artykuły i wyselekcjonowane kolekcje, które naszym zdaniem pokochasz. Będziemy nadal rozwijać stronę główną, aby przedstawiać różne perspektywy tego, co zapisałeś i co odkryłeś, a także takie tematy, jak Najlepsze w sieci, Wybrane przez redaktorów, Na wypadek, gdybyś przegapił i nie tylko.

Jeśli chodzi o nową kartę Zapisane (wcześniej „Moja lista”), Pocket twierdzi, że jest bardziej usprawniona, oferując „jedno miejsce dostępu do funkcji, takich jak wyszukiwanie i słuchanie, a także przeglądanie oznaczonych elementów i ulubionych. Ułatwiliśmy także archiwizowanie elementów jednym przesunięciem”.

Ponadto nowa aktualizacja zapewnia płynniejszą nawigację i dostęp do ustawień.

Reklama

Przyszłe aktualizacje

Pocket zauważa również, że patrząc w przyszłość, będzie wydawać aktualizacje dla iOS co dwa tygodnie. Przywróci także „możliwość tworzenia i przeglądania najciekawszych zapisanych artykułów, poprawiając jakość artykułów, które Ci polecamy, oraz wprowadzając dodatkową funkcjonalność do naszej funkcji Słuchaj, dzięki której możesz słuchać zapisanych artykułów ”.

Możesz chwycić nowe Aplikacja Pocket iOS do pobrania za darmo.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...
Advertisment